Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Magdalénin PITCH #1 - 3 fakta o golfovém míčku, která ti nedají spát

Mně to celý, už od představovacího postu, přijde na úrovni facebookovýho trolla. Magdalén nebo Magdaléna? Nebo další Wasp? Nebo si to objednal @requo, aby zjistil co zdejší komunita vydrží, jak snadno se dá rozeštvat? Klidně se přiznám, že se mi to vůbec nelíbí. Jo, a docela se těším, že si někdy zahraju nejen se skutečnými lidmi jako @kristyna, @mkopcak, @JanKostalCZE ....ale i s @Petr M. a @JardaK ... A kupodivu mě neláká ani @wasp, ani @Magdaléna či jiní anonymové. ( ostatní mí oblíbení spoluhráči, na které se ve výčtu nedostalo, mi prosím odpusťte :))
 
Upraveno:
Mně to celý, už od představovacího postu, přijde na úrovni facebookovýho trolla. Magdalén nebo Magdaléna? Nebo další Wasp? Nebo si to objednal @requo, aby zjistil co zdejší komunita vydrží, jak snadno se dá rozeštvat? Klidně se přiznám, že se mi to vůbec nelíbí. Jo, a docela se těším, že si někdy zahraju nejen se skutečnými lidmi jako @kristyna, @mkopcak, @JanKostalCZE ....ale i s @Petr M. a @JardaK ... A kupodivu mě neláká ani @wasp, ani @Magdaléna či jiní anonymové. ( ostatní mí oblíbení spoluhráči, na které se ve výčtu nedostalo, mi prosím odpusťte :))
Neděle ještě nevím v kolik jdu Beřovice s @FrantaH, se přidej :)
 
Mě osobně způsob sebeprezentace Magdaléna-ny nijak neuráží ale ani neoslovuje. Asi zkusím ještě jeden, dva články dočíst až do konce a pokud budou ve stejné dikci, prostě už další číst nebudu. Čímž neříkám, že jsou nečtitelné, jen že jsou asi určené pro jinou cílovou skupinu, než jsem já. Sorry jako .... :p:down:
 
Neděle ještě nevím v kolik jdu Beřovice s @FrantaH, se přidej :)
Ja bych ráda, ale musím s rodinou jachtit na Mácháč. Výjimečně jsou na víkend doma. Ale dej mi zase příště vědět, snad už to konečně vyjde. :)
 
Variace na “Co na to Jan Tleskac?” :D
Jan Tleskač byl nalezenec. Magdaléna se možná taky stále ještě hledá. Takovýto místy až přidrzlý způsob vystupování bývá často projevem niterné vnitřní nejistoty.:)
 
Jeste jsem ho na hristi nenasel:eek:
Na krabici píšou, že jsou eco-friendly. Takže počítám, že se po uplynutí doby pro hledání rozpadnou na látky, které neškodí přírodě. Možná jí naopak prospívají:)
 
Na krabici píšou, že jsou eco-friendly. Takže počítám, že se po uplynutí doby pro hledání rozpadnou na látky, které neškodí přírodě. Možná jí naopak prospívají:)

A sakra. Šel bych si s tebou zahrát, abych nějaký získal. Doufám, že je vezmeš na Kaskádu ;)
 
A sakra. Šel bych si s tebou zahrát, abych nějaký získal. Doufám, že je vezmeš na Kaskádu ;)
Jsme spolu v týmu, tak jestli budeme hrát ve flajtu, budeš ten můj hledat, ne kořistit;)
 
Na krabici píšou, že jsou eco-friendly. Takže počítám, že se po uplynutí doby pro hledání rozpadnou na látky, které neškodí přírodě. Možná jí naopak prospívají:)
To byl svatební dar? :devil:
 
Na krabici píšou, že jsou eco-friendly. Takže počítám, že se po uplynutí doby pro hledání rozpadnou na látky, které neškodí přírodě. Možná jí naopak prospívají:)
Ekologicky se rozpadne jeste drive nez dojdes z teeboxu na fairway :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom