Lyžníci, bežkaři... zima je tu!

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
  1. Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+1 / 0 /-0
Lyžujete? Kam jedete letos kdo na hory? Běžky nebo raději lyže? Téma věnované zimní golfové přestávce, aneb vše k lyžování.

black.horse

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Běžky nebo raději lyže?
Běžky nejsou lyže? Ále no tááák, to zavání diskriminací :)
Se ženou jsme jezdili na běžky nebo sjezdovky tak 1-2x za zimu, více se nějak prostě nestihlo (jakožto kdysi cyklista jsem radši najížděl objemy na prosolených silnicích v hnusným počasí)... žena se v rámci přirozeného "talentu" obvykle zmrzačila, takže už má 2roky útrum, dokud má v kolenou aspoň nějaké vazy... ale letos bych konečně rád vyzkoušel sněžnice, už se na to chystám dlouho a furt to nějak nevyšlo... navíc si říkám, že tam žena nevyvine takovou rychlost, abych došlo k úrazu :-D

Dana

Guru fóra
Jméno
Dana
Rok ZK
2015
Klub
Česká Lípa
HI (HCP)
32,7
P/L
  1. Pravák
Značka
Tour Edge, Cobra
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Sjezdovky, jsem líná.:p V posledních letech, bohužel, jen po jednotlivých dnech si kradu čas na mou největší sportovní lásku. Většinou Klínovec, co mi udělali pořádnou sjezdovku do Jáchymova, nemá to chybu. :)

Paudr

Aktivní člen
Jméno
Pavel
Rok ZK
2017
Klub
Parkgolf H.K.
HI (HCP)
24,5
P/L
  1. Pravák
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Sjezdovky většinou Rakousko a Itálie, ale občas i Krkonoše. Běžky všude, kde to jde. Letos byly krásné stopy i u nás na hřišti.

Přílohy

• IMG_20170106_105038.jpg
    IMG_20170106_105038.jpg
    137 KB · Zobrazení: 125
  • IMG_20170106_105942.jpg
    IMG_20170106_105942.jpg
    68 KB · Zobrazení: 137

macdav

Guru fóra
Jméno
David
Přijmení
Machač
Rok ZK
2016
HI (HCP)
23,3
P/L
  1. Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
sjezdovky - Francie, Itálie, Rakousko. Výjimečně jednoden v čechách - Ještěd
Ale letos bych rád začal i běžky....

Marta

Guru fóra
Jméno
Marta
Rok ZK
2015
Klub
Golf club Na Vrších
HI (HCP)
33
P/L
  1. Pravák
Značka
Cobra,ale jen dřeva,železa mám Wilson
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Radši běžky, na sjezdovky se už bojím a nějak mě to neláká. Běžky s rodinou, bohužel tak 2x za sezonu...ale vloni to šlo i kolem vsi, to je nejlepší.

Dana

Guru fóra
Jméno
Dana
Rok ZK
2015
Klub
Česká Lípa
HI (HCP)
32,7
P/L
  1. Pravák
Značka
Tour Edge, Cobra
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
sjezdovky - Francie, Itálie, Rakousko. Výjimečně jednoden v čechách - Ještěd
Ale letos bych rád začal i běžky....
Třeba zase budou perfektní stopy v Český Lípě na hřišti jako loňskou zimu.

Petr M.

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Posledních 25 let už jen snowboard a pořád mě to baví. Doma jsem na Neklidu v Krušných horách. V únoru tradiční Itálie na týden. Občas firemní pozvánky na pár dní do Rakouska.

jan

Guru fóra
Klub
Pysely
HI (HCP)
26.7
P/L
  1. Pravák
Značka
Mizuno, Cobra, Cleveland, Bettinardi
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+0 / 0 /-0
Na vanoce do Italie... a pak uvidime, co se zadari. Jarnaky s detma do Krakonos.
Uz se celkem tesim, koupil jsem novou vybavu... po 20ti letech :D

HonzaS

Aktivní člen
Rok ZK
2017
Klub
Gc Grabšejn
HI (HCP)
22.9
19.jamka:
Představení

Feedback
+0 / 0 /-0
Jj lyže, sjezdovky mám moc rád a běžky taky. Tradiční předvánoční týden jezdíme na 4 denní pánskou lyžovačku do Dolomit a na jaře s rodinou tamtéž. Ono už je to za chvíli, jenom měsíc :up::up:
Doma pouze v týdnu a jen na dopoledne - asi největší výhoda bydliště v Podkrkonoší. Ráno v 7 vidím modrou oblohu a za 40 minut můžu stát na 10 místech, jen si vybrat ;) Za 3 hodinky toho mám tak akorát a před polednem už vesele pracuji.
Když se povede zima jako chvíli loni, tak mi kousek od domu začíná upravená běžkařská trasa a 5-10km odpoledne je krásný relax.

ligi

Aktivní člen
Jméno
Libor
Přijmení
Klus
Rok ZK
2008
Klub
Český golfový klub
HI (HCP)
25,1
19.jamka:
Představení

Feedback
+0 / 0 /-0
Já sjezdovky a běžky tak půl na půl.......Na sjezdovky párkrát za zimu u nás (Jizerky, Krkonoše) a pak již tradiční týdení zakončení sezóny v Itálii (semtam i ve Francii). No a běžky kde se dá....loňskou zimu jsem je nandaval přímo před vchodem do baráku i u nás v nížině - to nemělo chybu.

Jerry

Guru fóra
Rok ZK
2015
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
15 +-
P/L
  1. Pravák
Značka
Cobra
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Posledních 25 let už jen snowboard a pořád mě to baví. Doma jsem na Neklidu v Krušných horách. V únoru tradiční Itálie na týden. Občas firemní pozvánky na pár dní do Rakouska.

Skvělý ... taky snowboarďák, jako já. Já už nevlez na lyže cca 15let a obvykle bývám nejstarší snowboarďák na svahu. Nekecej, že mě trumfneš.
Dřívávějc jsem jezdíval hodně, protože taky bydlím v podkrušnohří ale pak si žena na lyžích utrhla vazy v koleni, následně dostala poúrazovou embolii a už se bojí. A mě to samotnýho neba a taky me vadějd ty davy a fronty na českejch horách . Jezdíme jednou za rok s partou chlapů na 4-5 dní do Itálie.

Upraveno:

requo

Guru fóra
Tým 19.jamky
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Rok ZK
2015
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 23
P/L
  1. Pravák
Značka
Ping
Rozhodčí ČGF
III.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Mé recenze

Feedback
+1 / 0 /-0
my letos jedeme do hotelu Horizont, v Peci, s rodinou, sestrou a jejima dvěma děckama. Je to sranda, já sám se naučil lyžovat až ve dvaceti, @Kristýna ještě později (až cca před 7 lety, to jí bylo tak dvacetdva +- :), takže teď to vypadá tak, že jedu se sestrou, potom tři děcka ve věku 10-12 let, které už všechny jezdí lépe, než my a rychleji. Takže po těch dnech na svahu s našima ratolestma, protože segra se bojí pustit je samotné jsem tak zralej akorát na různé alkoholové speciality pod svahem. :))

Petr M.

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Skvělý ... taky snowboarďák, jako já. Já už nevlez na lyže cca 15let a obvykle bývám nejstarší snowboarďák na svahu. Nekecej, že mě trumfneš.
Dřívávějc jsem jezdíval hodně, protože taky bydlím v podkrušnohří ale pak si žena na lyžích utrhla vazy v koleni, následně dostala poúrazovou embolii a už se bojí. A mě to samotnýho neba a taky me vadějd ty davy a fronty na českejch horách . Jezdíme jednou za rok s partou chlapů na 4-5 dní do Itálie.
Bohužel tě věkově trumfnu, já už si na to zvyknul, že jsem nejstarší snowborďák na kopci. Ještě si to ale pořád dávám.

Jerry

Guru fóra
Rok ZK
2015
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
15 +-
P/L
  1. Pravák
Značka
Cobra
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
No jo, ty i skáčeš:up: ... tak to já jsem ještě mladej nezkušenej cucák ;)

Petr M.

Aktivní člen
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
No jo, ty i skáčeš:up: ... tak to já jsem ještě mladej nezkušenej cucák ;)
Jo a nejvíc mě jednou rozsekal jeden bodrý moravák s hláškou "tož takého starého borca ne tej fošně jsem ještě neviděl". Dodnes nevím jak to myslel.

RobertSlajs

Guru fóra
Rok ZK
2012
Klub
ČGK
HI (HCP)
22,1
P/L
  1. Pravák
Značka
Mizuno
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Bohužel tě věkově trumfnu, já už si na to zvyknul, že jsem nejstarší snowborďák na kopci. Ještě si to ale pořád dávám.
Aha, tak já vždycky myslel, že sjezdovky nám ortodoxním lyžařům ničej ty mladý cucáci, co hulej trávu, a oni jsou to přitom @Jerry a @Petr M. :D

Jerry

Guru fóra
Rok ZK
2015
Klub
ČGK, GC Bítozeves
HI (HCP)
15 +-
P/L
  1. Pravák
Značka
Cobra
19.jamka:
Představení
WITB

Feedback
+0 / 0 /-0
Sjezdovky ničej lyžaři, protože jsou podělaný jezdit na muldy, tak jezděj kolem a tim je zvětšujou. :p

mkopcak

Guru fóra
Rok ZK
2010
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
9,8
P/L
  1. Pravák
Rozhodčí ČGF
II.třída
Golf. trenér
ČGF 3.třída
19.jamka:
Představení
WITB
Můj švih

Feedback
+0 / 0 /-0
Jojo, McGyver, řezník Krkovička, dělník golfu,...hovno hovno...jsem luxusní 100 kg žehlička běžeckej stop. A máte-li prd co dělat, tak si můžete poprvé v životě zakroužit na "strojově" upravované běžecké stopě v Hořehledech!

Slide1.jpg
IMG_2055.jpg
IMG_2071.jpg
IMG_2497.jpg

WebGolf.cz
Velký dík za spolupráci a podporu 19.jamky v roce 2020 patří (více info):