Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours LPGA

Mirek_62

Guru fóra
Klub
GCCEL
HI (HCP)
5.5
Vzhledem k tomu, že nás Golf Channel teď „krmí” místo PGA přenosy z LPGA, tak se třeba toto vlákno hodí.

A hned na začátek výsledek 3. kola Jessici Korda (60 ran) na právě probíhajícím turnaji šampiónek v Diamond Resorts.
Takže i pozvánka na finálové kolo od 20h na Golf Channel 😉
8885261B-0E66-4FF1-BBE7-1C2004DB25A7.png
 
Jak mě LPGA moc nebere, tentokrát koukám s přestávkama už od druhého kola. Jak jsou tam ty “celebrity”, je to trochu zábavnější. Někteří hrají hezky, ale v začátcích ukazovali i takové, kteří hráli jako já. Pro ty holky musí bejt těžký jít celé kolo s pupkatým strejcem kterej trefí každou vodu a udržet koncentraci..
Edit: Musím doplnit, že holky Kordovic dohromady pí....jí jako @honza62 zvládne sám :)
 
Upraveno:
Jak mě LPGA moc nebere, tentokrát koukám s přestávkama už od druhého kola. Jak jsou tam ty “celebrity”, je to trochu zábavnější. Někteří hrají hezky, ale v začátcích ukazovali i takové, kteří hráli jako já. Pro ty holky musí bejt těžký jít celé kolo s pupkatým strejcem kterej trefí každou vodu a udržet koncentraci..
Edit: Musím doplnit, že holky Kordovic dohromady pí....jí jako @honza62 zvládne sám :)
Nikdy jsem na holky nekoukal (myslím golf), ale dnes pěkný...ruchové mikrofony po drivu: vole doleva...to člověk na Golf Channelu moc neslyší :) a jak píšeš, čekají, čekají...to bych asi do rucháčů řekl i něco ostřejšího ;)
 
Nikdy jsem na holky nekoukal (myslím golf), ale dnes pěkný...ruchové mikrofony po drivu: vole doleva...to člověk na Golf Channelu moc neslyší :) a jak píšeš, čekají, čekají...to bych asi do rucháčů řekl i něco ostřejšího ;)
Musíš líp poslouchat. Já slyšel “no do prdele ty vole” :)
 
To je to samé...co je doleva, je většinou i do prdele :)
To mě nenapadlo. Já mám dopr.. doprava, doleva většinou pro mě dobrý 😁
 
Jak mě LPGA moc nebere, tentokrát koukám s přestávkama už od druhého kola. Jak jsou tam ty “celebrity”, je to trochu zábavnější. Někteří hrají hezky, ale v začátcích ukazovali i takové, kteří hráli jako já. Pro ty holky musí bejt těžký jít celé kolo s pupkatým strejcem kterej trefí každou vodu a udržet koncentraci..
Edit: Musím doplnit, že holky Kordovic dohromady pí....jí jako @honza62 zvládne sám :)
Jj, minulý rok byla z tohoto turnaje reportáž v GolfDigestu a rozhovor s jednou z Kordovic holek (už nevím, kterou). Říkala, že je to fakt šílené, míčky lítají odkudkoli kamkoli a je to dost nebezpečné. A všude řve hudba, žádné ztišení při odpalu a tak.
Jinak holky nadávat umí, to je známá věc.
 
Slyšet tu krásnou češtinu bez přízvuku bylo skvělý!
A navíc ty sestry hrajou fantasticky! Představte si, že hrajou pod naší vlajkou. Když jsem si to uvědomil, měl jsem skoro husí kůži! No nic, škoda!
Mimochodem: nevím proč, ale vždycky jsem si myslel, že jsou po tátovi, ale teď jsem viděl, že mají hodně i z maminky! :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom