Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Loreta Pyšely

Byl jsme v úterý v rámci Sunset fee. Začali jsme v 16:10 a stihli to přesně za 4 hodiny.
Moje první návštěva, hřiště byla super, greeny rychlý, až moc ;). Nakonec z toho bylo i jedno berdie. Pěkné výhledy po kraji, rád se tam vrátím.
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Hlasim, ze u nas v Pyselich jsou fairwaye na pomery soucasneho sucha krasne zelene, greeny greenuji a jsou konsistentni. Paradni golfik, zejmena v tomto nelehke obdobi.
Restuarace tradicne super a ty vyhledy do krajiny se mi nikdy neokoukaji.
Az jsem si rikal, ze nechapu, kde a proc jsem posledni dva mesice lital..
 
Upraveno:

... z preze na konferenci

B8D05795-6A90-4E88-9775-BC82D2590C7E.jpeg


Aneb jak na to . Výsledek po paměti (nemám foto): finanční náklady letošní rok na akci 60.000, příjmy ve výsledku z roku 400.000 (fee, individuální lekce, restaurace, koupena členství, vybaveni...). Velký místní komunitní přínos. :) 65 novych golfistu z okolí (chodí na hřiště hrát), z toho 30 si už koupilo členství a má kartu. Přes 200 lidi navštívilo alespoň jeden trénink, 120 lidi více jak 5 skupinových tréninku.
 
Upraveno:
Btw. 3 tydny dozadu jsem ten dav v sobotu videl.
 
... z preze na konferenci

Zobrazit přílohu 5987

Aneb jak na to . Výsledek po paměti (nemám foto): finanční náklady letošní rok na akci 60.000, příjmy ve výsledku z roku 400.000 (fee, individuální lekce, restaurace, koupena členství, vybaveni...). Velký místní komunitní přínos. :) 65 novych golfistu z okolí (chodí na hřiště hrát), z toho 30 si už koupilo členství a má kartu. Přes 200 lidi navštívilo alespoň jeden trénink, 120 lidi více jak 5 skupinových tréninku.
Ač s panem Novosadem nesdílím jeho názory na virtuální kluby a jakýsi boj s nimi.....tak za toto má moje uznání a obdiv.
 
Lidi si pořídili tři hole za 1200 a chodí hrát zadarmo v pondělí večer. Takže přímé výnosy nula. Zvýšily se tržby v restauraci, lekce u trenérů, prodej fee atd, kde se asi nedá vyčíslit, kolik z toho udělali začátečníci a kolik běžní fee hráči. Pokud v těch získaných 400.000 jsou tři členové, kteří každý zaplatili vstupní poplatek 90.000, tak to hned vypadá jinak.
Prostě je to o tom, že spousta začátečníků potřebuje (chce) co nejnižší vstupní náklady. Málokdo začne s tím, že hned na začátku dá za první půlrok víc než 40.000 (začátečnické hole (s bagem, míčky a vozíkem) 10.000, členství 20.000, 15 lekcí s trenérem po 500 = 7.500, restaurace 15 x 200 = 3.000). A to nemluvím o vstupním poplatku do klubu 90.000.

Ale aby bylo jasno - je to akce, která podle mě dává smysl a výsledky se projeví v delším čase.

Vtipné je že, že už jsem od některých dlouholetých členů z Lorety slyšel nářky, že se tam letos nedá chytit teetime, protože je hřiště přeplněné
 
Lidi si pořídili tři hole za 1200 a chodí hrát zadarmo v pondělí večer. Takže přímé výnosy nula. Zvýšily se tržby v restauraci, lekce u trenérů, prodej fee atd, kde se asi nedá vyčíslit, kolik z toho udělali začátečníci a kolik běžní fee hráči. Pokud v těch získaných 400.000 jsou tři členové, kteří každý zaplatili vstupní poplatek 90.000, tak to hned vypadá jinak.
Prostě je to o tom, že spousta začátečníků potřebuje (chce) co nejnižší vstupní náklady. Málokdo začne s tím, že hned na začátku dá za první půlrok víc než 40.000 (začátečnické hole (s bagem, míčky a vozíkem) 10.000, členství 20.000, 15 lekcí s trenérem po 500 = 7.500, restaurace 15 x 200 = 3.000). A to nemluvím o vstupním poplatku do klubu 90.000.

Ale aby bylo jasno - je to akce, která podle mě dává smysl a výsledky se projeví v delším čase.

Vtipné je že, že už jsem od některých dlouholetých členů z Lorety slyšel nářky, že se tam letos nedá chytit teetime, protože je hřiště přeplněné
A to vis, nebo si to myslis??

Pokud tam nekdo pujde 5x na lekci a zalibi se mu to, asi zacne chodit i na driving a bude si muset koupit micky...
Myslis, ze treneri nevi, kdo k nim chodi na lekce? Ze restaurace nema prehled, kdy a proc naroste trzba?
A prvni rok full clenstvi stoji 25K all inclusive...

Zrovna tento pocet hracu to hriste asi neucpe.

Plno je tam stejne jako minule roky... prazdno tam nikdy nebylo.
 
A to vis, nebo si to myslis??

Pokud tam nekdo pujde 5x na lekci a zalibi se mu to, asi zacne chodit i na driving a bude si muset koupit micky...
Myslis, ze treneri nevi, kdo k nim chodi na lekce? Ze restaurace nema prehled, kdy a proc naroste trzba?
A prvni rok full clenstvi stoji 25K all inclusive...

Zrovna tento pocet hracu to hriste asi neucpe.

Plno je tam stejne jako minule roky... prazdno tam nikdy nebylo.
Tak na fotce sami píšou, že mají míčky týden po tréninku zadarmo a v pondělí na hřiště taky můžou zadarmo
Je otázka, jestli ve finančních nákladech je čas lidí (trenérů), nebo ne. Ale jinak jen odhaduju, zdá se mi zvláštní, že jim to hned tolik vydělalo :)

Tihle hráči hřiště neucpou, jen mě zaujalo, že jsem nezávisle na sobě šel 2x s klukama z Lorety a oba o tom začli mluvit. U nás ve Mstěticích je to občas taky problém - je tu tolik turnajů, že je někdy složité najít volný čas na hru. I když řada turnajů jsou nakonec 2-4 flighty, tak časy mají zablokované.
 
Vtipné je že, že už jsem od některých dlouholetých členů z Lorety slyšel nářky, že se tam letos nedá chytit teetime, protože je hřiště přeplněné

no a pak si pan Novosad vymyslí PGC, aby to hřiště bylo ještě plnější a naštval tak dlouholeté členy :rolleyes:
 
Tak na lorete nasnezilo, nejezdit na blind!
 
z pyselskeho webu... hlavne, ze na Stubei je dnes 14 stupnu a slunce. To by se jeden picnul. 🤪
F13CC43D-DAB4-4095-B29C-3D0959BB82FD.jpeg
 
Pysely docasne zaviraji.


Vážení golfisté,

provozovatel golfového hřiště Loreta Golf Club Pyšely rozhodl o uzavření celého sportovního areálu, a to s účinností od 15. 3. 2020 - do odvolání.

Za současné situace nemůžeme poskytovat plnohodnotné služby našim návštěvníkům a členům klubu. Proto bude uzavřen pro veřejnost kompletně celý areál včetně cvičných ploch, driving range, toalet, budovy klubovny a hotelu.

Prosím respektujte rozhodnutí vedení klubu a provozovatele. Vše co děláme, děláme pro ochranu zdraví zaměstnanců a návštěvníků rezortu.

O jakékoliv změně budeme okamžitě informovat prostřednictvím el. médií. Prosím nevolejte na recepci – obdržíte stejnou informaci, jako v tomto prohlášení.


Děkujeme za pochopení a přejeme pevné zdraví!


S pozdravem

Martin Křížek

President LGCPY & Místopředseda představenstva LORETA invest a.s
 
Dnes po roce navsteva hriste. Super stav, huste rafy, sice nizsi, ale nepusti. Odpoledne bylo celkem plno a trochu se to vleklo, byt jezdila po hristi marshalka.
Jeste jsem se nesetkal s timhle stylem umisteni vlajky. Asi bych si zvykl, ale prijde pro me prehlednejsi kdyz je uveden kvadrant na grynu nez tohle.
IMG_20200520_191814.jpg

IMG_20200520_151546.jpg

IMG_20200520_144707.jpg

IMG_20200520_170652.jpg
 
Jeste jsem se nesetkal s timhle stylem umisteni vlajky. Asi bych si zvykl, ale prijde pro me prehlednejsi kdyz je uveden kvadrant na grynu nez tohle.
Zobrazit přílohu 11790
Toto je běžné u ofiko soutěží ČGF a zvládají to i mladší žáci ;)
Tak ano, spoustě lidí stačí vědět, kde je grýn. Nicméně je to významná pomoc pro ty, kteří používají hodinky nebo jsou bez měřicích zařizeni.
Další plus této informace je, že už na odpališti víš, kde je vlajka a kam by tedy měla směřovat rána pro následnou příhru do grýnu.
A pokud jsou grýny velké, tak informace o kvadrantu nemusí být dostatečná.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom