ČR - Střed Loreta Pyšely

macdav

Mazák fóra
7.12.2016
840
Hodnocení
719
103
Jméno
David Machač
Byl jsme v úterý v rámci Sunset fee. Začali jsme v 16:10 a stihli to přesně za 4 hodiny.
Moje první návštěva, hřiště byla super, greeny rychlý, až moc ;). Nakonec z toho bylo i jedno berdie. Pěkné výhledy po kraji, rád se tam vrátím.

jan

správce
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,310
Hodnocení
1,394
123
Praha
Jméno
Honza
Hlasim, ze u nas v Pyselich jsou fairwaye na pomery soucasneho sucha krasne zelene, greeny greenuji a jsou konsistentni. Paradni golfik, zejmena v tomto nelehke obdobi.
Restuarace tradicne super a ty vyhledy do krajiny se mi nikdy neokoukaji.
Az jsem si rikal, ze nechapu, kde a proc jsem posledni dva mesice lital..

Upraveno:

requo

admin
Tým 19.jamky
6.2.2016
4,210
Hodnocení
2,505
123
37
Praha 6
www.19jamka.cz
Jméno
Michal Šatal
... z preze na konferenci

B8D05795-6A90-4E88-9775-BC82D2590C7E.jpeg

Aneb jak na to . Výsledek po paměti (nemám foto): finanční náklady letošní rok na akci 60.000, příjmy ve výsledku z roku 400.000 (fee, individuální lekce, restaurace, koupena členství, vybaveni...). Velký místní komunitní přínos. :) 65 novych golfistu z okolí (chodí na hřiště hrát), z toho 30 si už koupilo členství a má kartu. Přes 200 lidi navštívilo alespoň jeden trénink, 120 lidi více jak 5 skupinových tréninku.

Upraveno:

ligi

Člen fóra
23.2.2017
93
Hodnocení
82
28
Jméno
Libor Klus
... z preze na konferenci

Zobrazit přílohu 5987

Aneb jak na to . Výsledek po paměti (nemám foto): finanční náklady letošní rok na akci 60.000, příjmy ve výsledku z roku 400.000 (fee, individuální lekce, restaurace, koupena členství, vybaveni...). Velký místní komunitní přínos. :) 65 novych golfistu z okolí (chodí na hřiště hrát), z toho 30 si už koupilo členství a má kartu. Přes 200 lidi navštívilo alespoň jeden trénink, 120 lidi více jak 5 skupinových tréninku.
Ač s panem Novosadem nesdílím jeho názory na virtuální kluby a jakýsi boj s nimi.....tak za toto má moje uznání a obdiv.

Šnek

Nováček+
11.10.2018
24
Hodnocení
36
13
Zeleneč
Jméno
Martin Záhumenský
Lidi si pořídili tři hole za 1200 a chodí hrát zadarmo v pondělí večer. Takže přímé výnosy nula. Zvýšily se tržby v restauraci, lekce u trenérů, prodej fee atd, kde se asi nedá vyčíslit, kolik z toho udělali začátečníci a kolik běžní fee hráči. Pokud v těch získaných 400.000 jsou tři členové, kteří každý zaplatili vstupní poplatek 90.000, tak to hned vypadá jinak.
Prostě je to o tom, že spousta začátečníků potřebuje (chce) co nejnižší vstupní náklady. Málokdo začne s tím, že hned na začátku dá za první půlrok víc než 40.000 (začátečnické hole (s bagem, míčky a vozíkem) 10.000, členství 20.000, 15 lekcí s trenérem po 500 = 7.500, restaurace 15 x 200 = 3.000). A to nemluvím o vstupním poplatku do klubu 90.000.

Ale aby bylo jasno - je to akce, která podle mě dává smysl a výsledky se projeví v delším čase.

Vtipné je že, že už jsem od některých dlouholetých členů z Lorety slyšel nářky, že se tam letos nedá chytit teetime, protože je hřiště přeplněné

jan

správce
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,310
Hodnocení
1,394
123
Praha
Jméno
Honza
Lidi si pořídili tři hole za 1200 a chodí hrát zadarmo v pondělí večer. Takže přímé výnosy nula. Zvýšily se tržby v restauraci, lekce u trenérů, prodej fee atd, kde se asi nedá vyčíslit, kolik z toho udělali začátečníci a kolik běžní fee hráči. Pokud v těch získaných 400.000 jsou tři členové, kteří každý zaplatili vstupní poplatek 90.000, tak to hned vypadá jinak.
Prostě je to o tom, že spousta začátečníků potřebuje (chce) co nejnižší vstupní náklady. Málokdo začne s tím, že hned na začátku dá za první půlrok víc než 40.000 (začátečnické hole (s bagem, míčky a vozíkem) 10.000, členství 20.000, 15 lekcí s trenérem po 500 = 7.500, restaurace 15 x 200 = 3.000). A to nemluvím o vstupním poplatku do klubu 90.000.

Ale aby bylo jasno - je to akce, která podle mě dává smysl a výsledky se projeví v delším čase.

Vtipné je že, že už jsem od některých dlouholetých členů z Lorety slyšel nářky, že se tam letos nedá chytit teetime, protože je hřiště přeplněné
A to vis, nebo si to myslis??

Pokud tam nekdo pujde 5x na lekci a zalibi se mu to, asi zacne chodit i na driving a bude si muset koupit micky...
Myslis, ze treneri nevi, kdo k nim chodi na lekce? Ze restaurace nema prehled, kdy a proc naroste trzba?
A prvni rok full clenstvi stoji 25K all inclusive...

Zrovna tento pocet hracu to hriste asi neucpe.

Plno je tam stejne jako minule roky... prazdno tam nikdy nebylo.

Šnek

Nováček+
11.10.2018
24
Hodnocení
36
13
Zeleneč
Jméno
Martin Záhumenský
A to vis, nebo si to myslis??

Pokud tam nekdo pujde 5x na lekci a zalibi se mu to, asi zacne chodit i na driving a bude si muset koupit micky...
Myslis, ze treneri nevi, kdo k nim chodi na lekce? Ze restaurace nema prehled, kdy a proc naroste trzba?
A prvni rok full clenstvi stoji 25K all inclusive...

Zrovna tento pocet hracu to hriste asi neucpe.

Plno je tam stejne jako minule roky... prazdno tam nikdy nebylo.
Tak na fotce sami píšou, že mají míčky týden po tréninku zadarmo a v pondělí na hřiště taky můžou zadarmo
Je otázka, jestli ve finančních nákladech je čas lidí (trenérů), nebo ne. Ale jinak jen odhaduju, zdá se mi zvláštní, že jim to hned tolik vydělalo :)

Tihle hráči hřiště neucpou, jen mě zaujalo, že jsem nezávisle na sobě šel 2x s klukama z Lorety a oba o tom začli mluvit. U nás ve Mstěticích je to občas taky problém - je tu tolik turnajů, že je někdy složité najít volný čas na hru. I když řada turnajů jsou nakonec 2-4 flighty, tak časy mají zablokované.

PaPa

Nováček
8.11.2018
4
Hodnocení
1
3
no a pak si pan Novosad vymyslí PGC, aby to hřiště bylo ještě plnější a naštval tak dlouholeté členy :rolleyes: