Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Loreta Pyšely

To je pekne, ale ja nehral ofiko soutez CGF, ani mi neni 12 let :rolleyes:
Já jen, že to není až tak neobvyklé. Na Černém Mostě také uvádí PIN pozice v metrech od začátku grýnu, jen k tomu mají i mapku grýnu a PIN pozici vyznačenou i graficky.
 
Asi bych si zvykl, ale prijde pro me prehlednejsi kdyz je uveden kvadrant na grynu nez tohle.
Pro moje naprosto famously :) ;) železa do greenu je kvadrant prostě málo, neb na některých hřištích může být ten kvadrant 10 x 10 m, a to je rozdíl hole.... A teď vážně, taky mi stačí kvadrant, ale pro některé jedince to z výše uvedených důvodů může být opravdu málo, imho když nejsou povolena měřící zařízení tak ještě víc..
 
Pro moje naprosto famously :) ;) železa do greenu je kvadrant prostě málo, neb na některých hřištích může být ten kvadrant 10 x 10 m, a to je rozdíl hole.... A teď vážně, taky mi stačí kvadrant, ale pro některé jedince to z výše uvedených důvodů může být opravdu málo, imho když nejsou povolena měřící zařízení tak ještě víc..
právě že mi to přijde zbytečný při běžné hře, toto řešit, neboť cca 90% (?) lepších hráčů, pro které je to určeno má měřák a radějí když jde do grýnu, tak si změří přesně. Jiná věc je když jsou měřáky zakázny. To je pak OK a jediná možnost. Ale strejně, když mi to napíše 11 m od začátku grýnu a já nevím, jak dlouhý je grýn, což na score kartě není, tak jsem zase v pytli...
 
právě že mi to přijde zbytečný při běžné hře, toto řešit, neboť cca 90% (?) lepších hráčů, pro které je to určeno má měřák a radějí když jde do grýnu, tak si změří přesně. Jiná věc je když jsou měřáky zakázny. To je pak OK a jediná možnost. Ale strejně, když mi to napíše 11 m od začátku grýnu a já nevím, jak dlouhý je grýn, což na score kartě není, tak jsem zase v pytli...

Takže je za tim vlastně kšeft - nutnost koupit ještě birdie kartu. A rád zde hrdě prohlásím, že kvalitní resorty, jako např. Hořehledy, mají rozměry greenů na scorekartě samozřejmě uvedeny!
 
...... Ale strejně, když mi to napíše 11 m od začátku grýnu a já nevím, jak dlouhý je grýn, což na score kartě není, tak jsem zase v pytli...

Kdyz ti to napíše 11m od začátku greenu tak na co potřebuješ znát jeho délku?
 
právě že mi to přijde zbytečný při běžné hře, toto řešit, neboť cca 90% (?) lepších hráčů, pro které je to určeno má měřák a radějí když jde do grýnu, tak si změří přesně. Jiná věc je když jsou měřáky zakázny. To je pak OK a jediná možnost. Ale strejně, když mi to napíše 11 m od začátku grýnu a já nevím, jak dlouhý je grýn, což na score kartě není, tak jsem zase v pytli...
Jedna věc je vědět, jak daleko je PIN pozice a druhá kolik místa je k okraji grýnu stranově, zejména pokud je grýn chráněn bankrem nebo jinou překážkou.
Samozřejmě, že bez birdie karty to je takové "polovičaté".
 
Dnes odehráno v rámci turnaje. Fairwaie parádní, greeny na pohled trochu nehezké (spíš pocit) ale jezdí jako blesk. Rough překvapivě nekouše tolik, jako v této době jinde, heavy roughu je tak nějak méně než si pamatuji 2 roky zpátky.
Kafe i jídlo moc dobré, obsluha v restauraci fajn. Marshall(ka) taky fajn.
Žádný kravál kolem od letadel, aut, motorek nebo vlaků, moc příjemné hřiště. Stojí za návštěvu.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom