Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Loreta Pyšely

Otevírají teď v pátek 3.3., celou 18ku na letní greeny a prozatím s 30% slevou fee :)
Ach domove, sladký domove - závislost zase začíná :D
 
mam Pysely moc rad, az budou Pysely v CGK, budu tam pecenej varenej, ale to se asi nestane :(
 
Nikdy jsem tam soutěžní kolo dobře nezahrál, ale Pyšely mně líbit moc...
Já to mám naopak...dvě návštěvy a dvě výborná - teda na moje poměry:) - soutěžní kola. Takže Pyšely mě samozřejmě rovněž líbit......
 
Hned co se vratim z Krakonos jdu!!
 
Kdybyste se přes rok divili, proč je tady ve všední dny dost často obsazen čas 15:50, tak za to budu moct já :D
 
Tak Loreta je v parádnim stavu :), nenarazil jsem na místo, kde by byla podmáčená, greeny jezdí až překvapivě rychle (se setměním se pochopitelně zpomalily), jen má takovou zelenohnědou pozimní barvu :).
BTW, denní světlo už je docela dlouho - ještě v 18:15 jsem dokázal puttovat na 18ce a přitom rozeznal ve tmě kontury greenu :D
Jelikož je hřiště jako každé jaro vysekané, tak se nemá moc jak bránit a dá se tu zahrát luxusní skóre - asi abychom si fakt mysleli, že v zimě člověk ten trénink nepotřebuje a na jaře hraje líp jak předchozí rok :D
Jediná vada na kráse je rozkopané žluté odpaliště na 17ce, takže první část sezony tady bude nejspíš z modrejch, možná bílejch (a na bílejch stejně tak do dubna je a bude půlka jamek, tak je výhodnější jít rovnou všude z bílejch :D)
 
Potvrzuji! Dneska super stav i celkem rozumny pocet lidi.
Na tee 1 uvitani se zazvorovym cajem, obidek moc prima a fee za skvelou cenu.
Nektera zluta jsou presunuta na bila ci dopredu. Greeny naprosto ok. Na to, ze tam jeste pred par dny byl snih...
 
Dnes s Marek 18. Hriste v dobrem stavu, nekde zapiskovane fairwaye, greeny pomalejsi, ale tecou vic nez bych cekal. Pocasi super, hra horsi, prvni devitka oba hruza, ja celkem 80, Marek nevim cca 85, ale jamkovku, kde mel Marek na kazde liche ranu navic jsme sli A/S :)
IMG_0657.JPG
 
Díky Marku za tip!

Ač počasí v pátek moc golfu nepřálo, tak jsme si pěkně zahráli.
Oceňuji také management hřiště, kdy oslava vítězství v soutěži hřiště roku časopisu Golf Digest formou dobrovolného vstupu na hřiště s tím, že vybrané penízky se pošlou na charitu, byl velmi dobrý a sympatický nápad.

Bohužel počasí spoustu původně přihlášených golfistů odválo, takže se ten charitativní cíl asi až tak moc naplnit nepodařilo. Jak se ale říká: nemusí pršet,stačí když kape.
 
Devítečka v Pyšelích, kolaps na dvojce, ale 19.stb...:D:D:D. Na mně překvapivě rychlé, ale parádní greeny... Konopiště kvalitou greenů velmi silně pokulhává..:):)
 
Informace z fb: Sjezd na Pyšely ve Čtyřkolech je a bude minimálně další 3 měsíce uzavřen. Sjiždějte u hotelu Sen nebo v Čerčanech. :) konec hlášení .
 
Tak dneska jsem byl konecne zahrat "doma". Hriste v dobrem stavu vzhledem k datu. Odpaliste zatim spojena, takze obcas bila, obcas modra...

Novinek drobnych mnoho, zasadni je dle meho plot na jamce c. 2, ktery chrani chodce nalevo. Clovek preci jen drivuje s lepsim pocitem.

Na drivingu jsou asi i nove mice.
 
Letos můžu 2x někoho vzít na 18ku do flightu zadarmo.
Našel by se někdo, kdo by mě výměnou vzal na jinou 18ku? :)
 
Letos můžu 2x někoho vzít na 18ku do flightu zadarmo.
Našel by se někdo, kdo by mě výměnou vzal na jinou 18ku? :)
kdybys napsal o par dni driv, vzal bych Te na zbraslav, ted uz nemam :(
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom