ČR - Střed Loreta Pyšely

ligi

Člen fóra
23.2.2017
78
68
28
Jméno
Libor Klus
Nikdy jsem tam soutěžní kolo dobře nezahrál, ale Pyšely mně líbit moc...
Já to mám naopak...dvě návštěvy a dvě výborná - teda na moje poměry:) - soutěžní kola. Takže Pyšely mě samozřejmě rovněž líbit......

Marek90

Aktivní člen
23.2.2017
167
175
53
Mnichovice
Jméno
Marek Čepl
Tak Loreta je v parádnim stavu :), nenarazil jsem na místo, kde by byla podmáčená, greeny jezdí až překvapivě rychle (se setměním se pochopitelně zpomalily), jen má takovou zelenohnědou pozimní barvu :).
BTW, denní světlo už je docela dlouho - ještě v 18:15 jsem dokázal puttovat na 18ce a přitom rozeznal ve tmě kontury greenu :D
Jelikož je hřiště jako každé jaro vysekané, tak se nemá moc jak bránit a dá se tu zahrát luxusní skóre - asi abychom si fakt mysleli, že v zimě člověk ten trénink nepotřebuje a na jaře hraje líp jak předchozí rok :D
Jediná vada na kráse je rozkopané žluté odpaliště na 17ce, takže první část sezony tady bude nejspíš z modrejch, možná bílejch (a na bílejch stejně tak do dubna je a bude půlka jamek, tak je výhodnější jít rovnou všude z bílejch :D)

Shoty: Jirka75

jan

správce
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,218
1,311
123
Praha
Jméno
Honza
Potvrzuji! Dneska super stav i celkem rozumny pocet lidi.
Na tee 1 uvitani se zazvorovym cajem, obidek moc prima a fee za skvelou cenu.
Nektera zluta jsou presunuta na bila ci dopredu. Greeny naprosto ok. Na to, ze tam jeste pred par dny byl snih...

Shoty: requo

Als

Nováček+
3.3.2017
20
23
13
Jméno
Aleš
Díky Marku za tip!

Ač počasí v pátek moc golfu nepřálo, tak jsme si pěkně zahráli.
Oceňuji také management hřiště, kdy oslava vítězství v soutěži hřiště roku časopisu Golf Digest formou dobrovolného vstupu na hřiště s tím, že vybrané penízky se pošlou na charitu, byl velmi dobrý a sympatický nápad.

Bohužel počasí spoustu původně přihlášených golfistů odválo, takže se ten charitativní cíl asi až tak moc naplnit nepodařilo. Jak se ale říká: nemusí pršet,stačí když kape.

Dana

Guru fóra
4.3.2017
1,323
905
123
60
Česká Lípa
Jméno
Dana Pospíšilová
Informace z fb: Sjezd na Pyšely ve Čtyřkolech je a bude minimálně další 3 měsíce uzavřen. Sjiždějte u hotelu Sen nebo v Čerčanech. :) konec hlášení .

Shoty: doktordee

jan

správce
Tým 19.jamky
12.2.2016
2,218
1,311
123
Praha
Jméno
Honza
Tak dneska jsem byl konecne zahrat "doma". Hriste v dobrem stavu vzhledem k datu. Odpaliste zatim spojena, takze obcas bila, obcas modra...

Novinek drobnych mnoho, zasadni je dle meho plot na jamce c. 2, ktery chrani chodce nalevo. Clovek preci jen drivuje s lepsim pocitem.

Na drivingu jsou asi i nove mice.

Shoty: requo