Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Loft / lie / offset

Když si kupuji nový set želez tak:


  • Hlasovalo
    7
  • Poll closed .
Doporučuji Discovery channel a pořad "how its made" dozvíš se tam spoustu věcí a nebudeš tady pak za pitomce.
Nikdy bych si nedovolil někoho nazývat pit.mcem. Nepotřebuji detailně znát , kovákem už nebudu možná , kovářem možná ano a o zápustkovém lisování jsem už četl, takže jsem z toho usoudil, že rozdíl mezi zápustkovým kováním a zápustkovým lisováním je pohyb nástroje, tj cyklický kování a jednotlivý tlakem lisování.
Jsem rád, že tu máme @Mirek_62 , který vše uvede na správnou míru a nikoho nepitomizuje.
 
giphy.gif
 
Mám litý hole a Bavoráka. Teda má ho manželka. Ale to je jedno, hraju šrot. Nemůžu najít číslo na Dr. Chocholouška ....
Pořiď si kovaný a bude z tebe „hráč” (anglicky „the player”) 🤭
 
Mám litý hole a Bavoráka. Teda má ho manželka. Ale to je jedno, hraju šrot. Nemůžu najít číslo na Dr. Chocholouška ....
Dám ti číslo na kámošku - odbornost psychiatr. 😉
 
Tak po přečtení některých komentářů výše začínám pochybovat o tom, zda jsem vůbec golfista. Hole mám sice kované, ale vzhledem ke stáří více než 11 let mají už asi to nejlepší za sebou. Železa jsem vybíral podle tehdejší výkonnosti a preferované značky. Na fittingu jsem nebyl, hole jsem vybral standardní, žádné lie, offset, loft a délku jsem neřešil. Na gap analýze jsem za celou kariéru nebyl. Rozdíly ve vzdálenosti mezi jednotlivými holemi mám cca 10-15 metrů, tato informace mi na hřišti stačí. Přesná délka ran je stejně každý den jiná a liší se i v průběhu jednoho kola. I přes tento laxní přístup při výběru vybavení a analýze hry se mé skóre pohybuje kolem 80 ran na kolo i na hřištích, které nemám nachozené. Golf hraju hlavně pro zábavu.

A jelikož jezdím na všechna hřiště Oktávkou, tak uvažuji o tom, že bych vrátil Zlatý Všudehrálský odznak.
 
Možná bychom to mohli spojit a udělat v několika lidech dohromady aspoň jednoho golfistu. Já mám (některé) hole kované, ale zase na golf jezdím škodovkou. A ještě firemní, vlastní auto nemám žádné ;).
 
Možná bychom to mohli spojit a udělat v několika lidech dohromady aspoň jednoho golfistu. Já mám (některé) hole kované, ale zase na golf jezdím škodovkou. A ještě firemní, vlastní auto nemám žádné ;).
Přemýšlím, co bych mohla nabídnout. Peugeot 3008 nic moc. 🙄 Tak asi nic. Pánbůh s nama.🙈
 
Možná bychom to mohli spojit a udělat v několika lidech dohromady aspoň jednoho golfistu. Já mám (některé) hole kované, ale zase na golf jezdím škodovkou. A ještě firemní, vlastní auto nemám žádné ;).

Buď rád, že jezdíš škodovkou...já na něj chodím pěšky...
 
Možná bychom to mohli spojit a udělat v několika lidech dohromady aspoň jednoho golfistu. Já mám (některé) hole kované, ale zase na golf jezdím škodovkou. A ještě firemní, vlastní auto nemám žádné ;).
To bys byl víc než golfista. To bys byl PLAYER 😎
 
HM! Já bych BMW taky chtěl! Kolik mi ubere ran na kolo???:)
Teda, ještě na žádném golfovém fóru se auta neřešily!
Webmaster by měl založit anketu! :)
Ale resila
Vlákno bylo. Hledej. 🙂
 
Hm. Tak pěkně to náčelník s tou anketou myslel a od mýho příspěvku to konečně dostalo grády. Promiň náčelníku, omlouvám se, o mém nevhodném psaní se nedá říci nic lepšího, než, Pane odpusť mi má hříšná slova, že jsem Ti to tu zamr.al.
 
Hm. Tak pěkně to náčelník s tou anketou myslel a od mýho příspěvku to konečně dostalo grády. Promiň náčelníku, omlouvám se, o mém nevhodném psaní se nedá říci nic lepšího, než, Pane odpusť mi má hříšná slova, že jsem Ti to tu zamr.al.

Něco potřebuješ? :-D

Já anketu jen schvaloval, nevytvářel. To schvalování návrhů anket administrátorem ke zveřejnění je proto, že je kontroluju především technicky - jestli jsou vyplněné odpovědi, pochopitelná otázka atd. Vícekrát se stalo, že byla zadavatelem vytvořena anketa, kde něco chybělo a pak se to blbě napravovalo. A zároveň aby byla alespoň trochu golfově zaměřená. Je to anketa od @the player a myslím, že je užitečná. Co se týče vzniklé diskuse - pravda, trochu se to rozjelo směrem hm... netématickým (jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá a je dobře, že se komunita ozve, když se něco všeobecně nepozdává), ale to se nedá nic moc už dělat, promazávat to nebudu, už by se příliš vytrhl jinak užitečný kontext.

Takže tady to ponechám volně plkací nadále s drobnou výzvou k všem zúčastněným: zkusme se při dalších případných reakcích postupně vracet k tématu vlákna.
 
Upraveno:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom