Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Morava Lipiny

Novinky z Golf Resortu Lipiny
14. 3. 2017
Vážení přátelé,

v Golf Resortu Lipiny jsou vítáni všichni, kteří mají o golf zájem,. Další novinkou je, že obě hřiště pro Vás letos maximálně otevřeme a nebudeme vyžadovat pro vstup na hřiště oficiální golfový hendikep. Minimálně, ale budeme požadovat kurz START KARTA, který již opět probíhá každé úterý v 17:00 a sobotu v 10:00.

Jsme si moc dobře vědomi faktu, že mnoho z Vás již golf nějaký ten pátek hraje, ať již na Veřejném hřišti nebo na jiných hřištích a necítili jste dosud potřebu se registrovat v České golfové federaci či dělat zkoušky u profesionálního trenéra.

Například mne se nikdy nikdo v zahraničí neptal, zda mám či nemám golfový hendikep. Prostě, pokud máš chuť hrát, tak se od Tebe očekává, že víš, co na hřišti dělat či nedělat. Na startu byl Maršál, kterému stačil pohled na jeden odpal a bylo mu vše jasné. Pomalou skupinku si pohlídal, tak aby nezdržovala ostatní hráče. Hráče nedodržující etiketu z hřiště vykázal.

Pro nás je nejdůležitější, abyste ctili ducha hry, bezpečnost, rychlost hry (max. 15 minut na každou jamku), pečovali o hřiště (vypichovali důlky na grínech, zarovnávali stopy v bankrech, vraceli řízky na fairwayi) a brali ohled na ostatní hráče.

Golf je přece hra gentlemanů!

Těšíme se na Vás v letošní sezóně 2017.

Pavel Malina, Golf Resort Lipiny

p6140190.jpg
 
To je moc pěkné, díky za info. Koukal jsem k nim na web, jak to se START kartou mají a trvá to jednu hodinu, cena 109 Kč. Sympatický přístup!
http://www.golflipiny.cz/golfova-skola/golfove-kurzy/

Btw. za cenu 599,- kč mají tuhle kartu a potom 5 her na devítijamkovém veřejném hřišti! Aaaaaa, a pak že v Praze je blaze. :(
 
Btw. za cenu 599,- kč mají tuhle kartu a potom 5 her na devítijamkovém veřejném hřišti! Aaaaaa, a pak že v Praze je blaze. :(

Pro "první rande" s golfem příjemné podmínky. Pokud mají dohled nad nováčky a neomezuje se tím plynulost hry, tak je to super nápad, jak přilákat nové lidi. Škoda,že tak daleko. Hned bych tam vyslal ženu :)
 
To je moc pěkné, díky za info. Koukal jsem k nim na web, jak to se START kartou mají a trvá to jednu hodinu, cena 109 Kč. Sympatický přístup!
http://www.golflipiny.cz/golfova-skola/golfove-kurzy/

Btw. za cenu 599,- kč mají tuhle kartu a potom 5 her na devítijamkovém veřejném hřišti! Aaaaaa, a pak že v Praze je blaze. :(
Je treba se podivat na birdie kart veřejného hriste!! To je kouzelné pro pilovani krátké hry:)) úzké ferveje male gryny, dobry stav, pískové pasti a voda, nazpět vpravo soubezny plot=aut neskutecna 8-ka 4-par. Potěšeni hrat mnoho lidi tady rika, ze je těžší nez mistrovské!!
 
a Bohumil zapomnel dodat, ze´verejne hriste je jeste plne jetele nebo co to je za potvorstvo :D jo, a taky tam budeme mit novej proshop , takze tam budu pecena varena :)
jak proshop, ten byl vzdycky nas :(
 
To je moc pěkné, díky za info. Koukal jsem k nim na web, jak to se START kartou mají a trvá to jednu hodinu, cena 109 Kč. Sympatický přístup!
http://www.golflipiny.cz/golfova-skola/golfove-kurzy/

Btw. za cenu 599,- kč mají tuhle kartu a potom 5 her na devítijamkovém veřejném hřišti! Aaaaaa, a pak že v Praze je blaze. :(

Lipiny mám rád, skvělý přístup v přiblížení golfu masám, výborná veřejná devítka, ale zrovna se START kartou mám docela špatnou zkušenost (poslal jsem na ni přítelkyni). Skoro celá skupinová lekce o ničem, neprofesionalita, nakonec to spíš člověka odradí. START kartu máme i na Ostravici, sice stojí 799 (5x hra ze zkrácených odpališť), ale v porovnání s Lipinami je v ceně ještě 5 košíků a individuální lekce s Head PRO, která normálně stojí přes tisíc.
 
UŽ SE TO BLÍŽÍ... GOLFOVÁ SEZÓNA 2018 - Lipiny
(otázky a odpovědi z dotazníku 19.jamky)​

1. Co nového pro letošní golfovou sezónu pro nás golfisty chystáte? Změny hřiště, novinky?

Letošní sezóna bude nabitá. Připravili jsme pro Vás 49 různých turnajů a akcí, od 9ti jamkových společenských turnajů s grilováním na terase, turnajů pro nováčky a začátečníky, až po 18ti jamkové turnaje na úpravu hendikepu pro již zkušené golfisty. V létě budeme pokračovat s pořádáním Příměstských golfových táborů NADACE OKD, na které již dnes můžete své ratolesti přihlásit na recepci. Jakmile otevřeme Veřejné hřiště, začneme se školením nováčků, tak aby se co nejrychleji dostali na naše krásné Veřejné hřiště a mohli s tímto krásným sportem začít. Na Driving Range odpalujeme z nově instalované sofistikované umělé trávy HUXLEY a další novinkou je realizace nové „begárny“ místo málo využívaného golfového simulátoru.

2. Vypíchněte jednu akci, která u vás za to skutečně stojí, něco - co i vy sami máte nejraději a na co se skutečně těšíte.

Turnaj Lipiny Cup 2018 na konci sezóny pro širokou veřejnost

GC Lipiny.PNG


3. Jak vidíte své ideální návštěvníky? Myslíte, že jsou vaši “čeští” hráči dobře golfově vychováni? Hostíte na vašem hřišti raději sportovní turnaje, nebo ty amatérské více rekreační?

Jsme příměstské golfové hřiště pro širokou veřejnost.

4. Jedna otázka pro odvážné: Jak se váš resort vyrovnává na jedné straně se zvyšováním nákladů a na druhé straně tlakem golfistů na nižší ceny?

Zatím statečně :)

5. A závěrem jedna odlehčená: Co vy osobně byste si dal jako svůj letošní golfový cíl?

Udržet hřiště ve špičkové kvalitě po celou sezónu.

Odpovídal Pavel Malina, Vedoucí Golf Resortu Lipiny
http://www.golflipiny.cz/
 
Přátelé,
golfistům vládné okurková sezóna. Na hřišti leží sníh, teploty kolem 0 a na golf to ještě zatím moc nevypadá. Jakmile roztaje sníh a budou plusové teploty, otevřeme Mistrovské hřiště na „zimní jamky“.
Tak tedy alespoň několik informací. Přesto, že se golf celosvětově potýká s úbytkem hráčů, tak se nám díky maximálnímu zpřístupnění obou hřišť široké golfové veřejnosti podařilo loni odehrát rekordní počet 22 000 kol, vychovali jsme si dalších 500 golfistů díky našemu projektu START KARTA (celkem od roku 2012 4 500), v Dětské golfové škole trénuje 50 talentovaných golfistů, Příměstských táborů se zúčastnilo 140 dětí a musím zmínit skvělého nájemce restaurace, který je hodnocen hosty velice kladně.

Letošní sezóna bude nabitá. Zatím máme pro Vás připraveno 73 různých turnajů a akcí, od 9 jamkových společenských turnajů s grilováním na terase, turnajů pro nováčky a začátečníky, úvodních lekcí do golfu, až po 18 jamkové turnaje na úpravu hendikepu pro již zkušené golfisty. Seznam akcí pravidelně aktualizujeme ZDE
V létě budeme pokračovat s pořádáním Příměstských golfových táborů NADACE OKD, (registrace bude spuštěna na jaře). Co se týče klubového členství, tak máme pro Vás výhodnou nabídku v podobě neomezené roční hry za 9 900 Kč.
Na Driving Range odpalujeme z instalované sofistikované umělé trávy HUXLEYa další novinkou je realizace již 3. „begárny“, pro Váš neutuchající zájem o uskladnění holí v resortu.
Před koncem roku nás potěšila zpráva z klubu „Všudehrálů“, kteří ohodnotili naše Mistrovské hřiště jako nejlepší v ČR Více ZDE Nyní můžete hlasovat a soutěžit o ceny v anketě Hřiště roku 20187 časopisu GOLF DIGEST. Budeme rádi, pokud nás podpoříte i letos. Hlasovat můžete ZDE
Děkujeme za přízeň a podporu a těšíme se na Vás v sezóně 2019.
Pavel Malina
Vedoucí golfového hřiště
 
Dnešní zahájení sezóny .Hřiště v neskutečným stavu, připraveno na sezónu na jedničku.
Výsledek plus jedna, tj. 39. Na první hru to ujde
 

Přílohy

  • D4D951B3-7947-4714-9A67-4753328D5AEB.jpeg
    D4D951B3-7947-4714-9A67-4753328D5AEB.jpeg
    125,8 KB · Zobrazení: 520
  • 3732172F-504A-4B87-9DD8-4FB641B47FC3.jpeg
    3732172F-504A-4B87-9DD8-4FB641B47FC3.jpeg
    162,5 KB · Zobrazení: 575
  • F004DE1D-D2A6-4DB8-9E77-819346FF3053.jpeg
    F004DE1D-D2A6-4DB8-9E77-819346FF3053.jpeg
    128,6 KB · Zobrazení: 501
  • F6D11717-4C8F-4EE2-ABDA-B4197C576D52.jpeg
    F6D11717-4C8F-4EE2-ABDA-B4197C576D52.jpeg
    128 KB · Zobrazení: 561
  • F32453E0-6D6F-4FF8-9CF9-352AC33A63A4.jpeg
    F32453E0-6D6F-4FF8-9CF9-352AC33A63A4.jpeg
    97 KB · Zobrazení: 562
  • A78C4B6E-AB18-4424-BA08-A9A919121EE0.jpeg
    A78C4B6E-AB18-4424-BA08-A9A919121EE0.jpeg
    206 KB · Zobrazení: 546
Už jsem to našel. Je to tak. Nehrál jsem tam. Par mě trošku překvapil. Nechtěl jsem to hledat. Čekal jsem překlep. [emoji16] každopádně vypadá v super stavu! Nice score [emoji122]
 
Už jsem to našel. Je to tak. Nehrál jsem tam. Par mě trošku překvapil. Nechtěl jsem to hledat. Čekal jsem překlep. [emoji16] každopádně vypadá v super stavu! Nice score [emoji122]
jojo, je to 38 a z bilych a cernych dooost tezky hriste :)
Snímek obrazovky 2019-02-02 v 17.47.26.png
 
Ano par je 38, hřiště máme v super kondici a je z černých docela náročné na přesnost v kombinaci s tzv veřejným je to super kombinace dlouhého a nároćného, tady si zahraje i singlista. V povědomí a řečech je to lehké a nezáživné , už loni byly grýny rychlejší , doufáme, že budou opět rychlé.
 
GR LIPINY,hrají do konce měsíce letní jamky a taky sekaji, tráva roste , ráno super počasí 17C opět krásně se hrálo jen ty grýny rozpíchané. Prostě pohodička jen se trochu zvedl vítr.
 

Přílohy

  • 6B3DE975-62D7-4E6B-B78C-4CAECA828FC7.jpeg
    6B3DE975-62D7-4E6B-B78C-4CAECA828FC7.jpeg
    87,8 KB · Zobrazení: 514
  • 8C8951C9-1F5D-4602-8812-82CA49AB2EE5.jpeg
    8C8951C9-1F5D-4602-8812-82CA49AB2EE5.jpeg
    140,1 KB · Zobrazení: 481
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom