Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Lip Out

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Tak až dneska jsem se dozvěděl, že se tomu tak říká (nebo si to alespoň dříve neuvědomil). Čemu? Anglicky jevu kdy ti míček téměř spadne do jamky ale nakonec po hraně vyjede ven. Takhle:


a nebo i u profíků


Tak co, znáte? Prožíváte? :)
 
Kdo by neznal. Zrovna včera jsem si jednu takhle pěknou zmrzlinu natočil :)
U tohohle většinou ani nenadávám, spíš je mi z toho smutno
 
Tak až dneska jsem se dozvěděl, že se tomu tak říká (nebo si to alespoň dříve neuvědomil). Čemu? Anglicky jevu kdy ti míček téměř spadne do jamky ale nakonec po hraně vyjede ven. Takhle:


a nebo i u profíků


Tak co, znáte? Prožíváte? :)
nejšílenější je 6 🤪
 
nejšílenější je 6 🤪
Vyskočení z jamky a la "6" jsem osobně absolvoval na jamce č.18 v Ústí nad Labem. Pokud se dobře pamatuju, tak se mnou byl @ati .
Normálně mě "vyběhlej zmrzlinář" vytočí do běla, ale z tohoto vyskočení z jamky je člověk tak překvapenej, že ani nestihne bejt nasranej.o_O
 
Existuje taky lip in?
Dneska na Botanice jsem hrál poslední jamku (par 4) a věděl, že když zapařím, bude to nejlepší výsledek v životě. První rána mitte fervej. Druhá - rozklepaný kolena zátah do leva a konec 15m od jamky v rafu. Příhra nic moc asi 3m od jamky. Tohle běžně nedávám, takže velké soustředění rána a hned vidím, že jede moc napravo. Míček nicméně lehce líznul pravou stranu jamky, skoro se zastavil po hraně dojel na zadní hranu tam udělal opravdu dramatickou pauzu, snad dvě vteřiny, takže už jsem to hlasitě komentoval, že je to pryč, a on tam nakonec spadnul :) .
Tak si říkám, že se ty lip outy sčítají a jednou za čas dostane člověk odškodnění. Pro mě dnes v pravý čas;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom