Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfExtra.cz Lieser letí na turnaj ET do Dubaje! Jak je to ale s jeho kartou? A co olympiáda?

Bude mít caddyho? Nebo i na ET si může vozit?
Caddy na ET je povinný. Tedy dle info z tisku.
 
ET je soukromej byznys a pravidla si určují jak potřebují.
Právě proto je možnost změny pravidel schůdnější.
 
Právě proto je možnost změny pravidel schůdnější.
A proč by měl vyhovět jemu a ne těm 4 ostatním z golfových zemí jako je Anglie, či Španělsko?
Ano, byl první, ale...
 
Nemohu souhlasit. PGAC je součástí ČGF.
Nebo máš jiné informace?

Zobrazit přílohu 15141

Samozřejmě vím, že asociace PGAC (CzechPGA) je v ČGF. Nikdy jsem netvrdil opak. Jen mi přijde logičtější, že by případně za hráče lobovala jeho profesní organizace, kam platí příspěvky. Pokud by za něj lobovala ČGF bude to jen z teatrálních důvodů, protože její vliv na EuropeanTour je naprosto nulový ( rozhodně jsem ale nikde nezaznamenal, že by o tom uvažovali ). Pokud by se někdo o něco mohl pokusit, tak profi tým jehož je Lieser členem. Co se týče p. Dědka. Toho by EuropeanTour brala určitě vážně, je to významný promotér, ale pochybuji, že by něco změnil. Je totiž nutné vidět i to, že pokud by se pozice O. Liesera zlepšila, někdo jiný by byl poškozen... Pro p.Dědka je tak nejjednodušší vyjednat případně účast na turnaji, kam by se O.Lieser nedostal, přímo s promotérem daného turnaje formou výměn hracích karet. To by neměl být problém. Otázka, zda bude chtít, v jeho stáji O. Lieser není. To, že by mu případný lobbing pomohl při volbě prezidenta CGF není vůbec jisté. Prezidenta CGF volí delegáti klubů ( obvykle prezidenti ), jestli je někdo populární mezi prostým golfovým lidem je vcelku jedno. Jinak si myslím, že O.Lieser se nebude snažit nic v nastavených pravidlech změnit, myslím, že má dost vlastních schopností si lepší kartu uhrát vlastními silami a lobbing, za který by se měl cítit někomu zavázán, nepotřebuje.
 
A proč by měl vyhovět jemu a ne těm 4 ostatním z golfových zemí jako je Anglie, či Španělsko?
Ano, byl první, ale...
Tak určitě by se to mělo týkat všech 5. I když vítěz je vždy jen jeden ;)
Nicméně pravidla byla zřejmě změněna až v průběhu sezóny 2020. Nepodařilo se mi dohledat příslušný dokument.
Ok - byla zrušena Q-school a místo 15 nejlepších z Q-school bylo uděleno 5 karet za umístění v celé tour, tak proč na ně není pohlíženo stejně jako na kvalifikanty z r. 2019?
Ale hlavně - letos udělené karty mají nižší hodnotu, než 16.-30. místo z „Final Challenge tour ranking” za r. 2019 (i když na stránkách ET je zřejmě chyba a chybí rok 2019) - category 18.

153F2728-8EE8-4766-9055-D9C6B540C26A.jpeg


Ale slovy klasika: „Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je asi tak všechno, co se s tím dá dělat. “
 
Tak určitě by se to mělo týkat všech 5. I když vítěz je vždy jen jeden ;)
Nicméně pravidla byla zřejmě změněna až v průběhu sezóny 2020. Nepodařilo se mi dohledat příslušný dokument.
Ok - byla zrušena Q-school a místo 15 nejlepších z Q-school bylo uděleno 5 karet za umístění v celé tour, tak proč na ně není pohlíženo stejně jako na kvalifikanty z r. 2019?
Ale hlavně - letos udělené karty mají nižší hodnotu, než 16.-30. místo z „Final Challenge tour ranking” za r. 2019 (i když na stránkách ET je zřejmě chyba a chybí rok 2019) - category 18.

Zobrazit přílohu 15144

Ale slovy klasika: „Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je asi tak všechno, co se s tím dá dělat. “
Naprosto souhlasím s poslední větou
 
Samozřejmě vím, že asociace PGAC (CzechPGA) je v ČGF. Nikdy jsem netvrdil opak. Jen mi přijde logičtější, že by případně za hráče lobovala jeho profesní organizace, kam platí příspěvky. Pokud by za něj lobovala ČGF bude to jen z teatrálních důvodů, protože její vliv na EuropeanTour je naprosto nulový ( rozhodně jsem ale nikde nezaznamenal, že by o tom uvažovali ). Pokud by se někdo o něco mohl pokusit, tak profi tým jehož je Lieser členem. Co se týče p. Dědka. Toho by EuropeanTour brala určitě vážně, je to významný promotér, ale pochybuji, že by něco změnil. Je totiž nutné vidět i to, že pokud by se pozice O. Liesera zlepšila, někdo jiný by byl poškozen... Pro p.Dědka je tak nejjednodušší vyjednat případně účast na turnaji, kam by se O.Lieser nedostal, přímo s promotérem daného turnaje formou výměn hracích karet. To by neměl být problém. Otázka, zda bude chtít, v jeho stáji O. Lieser není. To, že by mu případný lobbing pomohl při volbě prezidenta CGF není vůbec jisté. Prezidenta CGF volí delegáti klubů ( obvykle prezidenti ), jestli je někdo populární mezi prostým golfovým lidem je vcelku jedno. Jinak si myslím, že O.Lieser se nebude snažit nic v nastavených pravidlech změnit, myslím, že má dost vlastních schopností si lepší kartu uhrát vlastními silami a lobbing, za který by se měl cítit někomu zavázán, nepotřebuje.
Tak jestli nebude špatně to, že "prostý golfový lid" drží hubu a svá přání nepřenáší na své klubové delegáty 🙄
 
Je mi líto, že se posouvá do nižší kategorie. Chápu ty důvody a stejně tak nechápu, proč by na tom mělo být neco nespravedlivého. ET je soukromej byznys a pravidla si určují jak potřebují. Kdyby od příští sezony zavedli, že v neděli se bude hrát jen v trenkách a tílku, tak pokud tam chtějí hráči hrát, tak to musí respektovat.
Bylo by pěkné, pokud by Petr Dědek, nebo kdokoliv jiný mohl lobovat, ale tak jediné co by mohl je, že vylobuje pro konkrétního hráče účast na konkrétních turnajích s organizátory turnajů.
Když to s trenkami zavedou před sezónou, tak se rozhodnu včas, že to není nic pro mne a půjdu hrát jinam! Když to udělají v půlce sezóny, tak jelikož na trenky nemám figuru, tak skončím a všechny peníze, které jsem do toho doposud vložil jsou fuč!
 
No, on bude hlavně problém v tom, že se ta situace změnila v průběhu sezony a ne před jejím zahájením. A protože v podstatě zmrazili a anulovali rok 2020, tak z toho důvodu museli upravit i pravidla pro CHT. Určitě si to nezaslouží, ale celá ta sezona byla prostě jiná a je nutné podle mě na to tak pohlížet. Je také rozumné se zmyslet nad tím, jak by se vyvíjela sezona, kdyby byly všechny turnaje bez jakéhokoliv omezení.
Nicméně stále si myslím, že on to zvládne, uhraje si ještě lepší kartu a další rok na tom bude zase o něco lépe ;););)

A každý lobbing sebou nese nepříjemné závazky a pachuť, ve finále by mu to mohlo i ublížit, si myslím.
 
Bude mít caddyho? Nebo i na ET si může vozit?
je povinny, do Dubaie s ním leti Lukas (spoluhrac z tymu) a na pristi rok pry uvidi, zda bude nekdo staly nebo bude stridat, kouknete na instagram na Geum, jak bude vypadat bag, ktery bude jeho caddy nosit :)
 
kouknete na instagram na Geum, jak bude vypadat bag, ktery bude jeho caddy nosit :)
Myslím, že bude Ondra (resp. jeho caddy) v záběrech často ;)
Ten bag vypadá hodně dobře a futuristicky 👍
 
Dávají to na GCH, asi si to jako podkres práce pustím. Třeba bude i v záběru.
Teď koukám, že dávají až 2.kolo, tzn až pátek. Teď už tomu co GC předvádí teda vůbec nerozumím....:(
 
Teď koukám, že dávají až 2.kolo, tzn až pátek. Teď už tomu co GC předvádí teda vůbec nerozumím....:(
Nee, dávají i první kolo. Teda pokud se nepletu. Zítra od 11:00
 
Tak Ondra první kolo +1 (zatím T96).........velká škoda toho dabláče čtyři jamky před koncem. Bude muset zabrat, cut vypadá na -1 možná i -2.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom