Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Lidl

Jinak tyhle veci z lidlu/pumpy maji nekdy takovy rodinny charakter.
kdysi jsem dostal od svokra lyzarskou prilbu z pumpy OMW!, kterou mam dodnes. A kdykoliv s ni nekoho potkam na svahu, hodime na sebe takovy lisacky pohled :)
Dalsi vyhoda je, ze ji zena nesnasi :D
 
To bile vypadalo vazne dobre. Jinej znacek a bral bych ho taky :D
myslím, že tam žádný znáček není.Klidně ho kup a dokreslíš, na co jsi zvyklý. Materiál bude stejný všude. Navíc oni mají i dresy na Le Tour o_O
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Á už to z vás leze, přeci jen jste si tam nakoupili ;):D:D:D
 
Proti Lidlu a proti Tchibo nemám nejmenší námitky. Speciálně z Lidlu mám půlku domácnosti :D
Tak to mám taky tak, máme doma z Lidlu kde co... a nemůžu si stěžovat, že by to byly šunty.
 
Já se přiznám, že jsem ze zvědavosti chtěl vyzkoušet ty Crivit míčky. Jestli opravdu budou lítat Crivě. Ale protože jsem si objednal, konečně, elektrický vozík tak jsem je tam nechal. Teď už se chlubím. A moc se na něj těším! [emoji209]
 
Já se přiznám, že jsem ze zvědavosti chtěl vyzkoušet ty Crivit míčky. Jestli opravdu budou lítat Crivě. Ale protože jsem si objednal, konečně, elektrický vozík tak jsem je tam nechal.
Chapu.
Nike skoncil, tak je treba najit adekvatni nahradu :D
 
Upraveno:
Využiju vlákna. Lidl má svůj eshop a v ném aktuálně 12 ks golfového vybavení.

https://www.lidl-shop.cz/Golf/h066634

Vše značka Crivit. Vozík za dvojku, míčky za 4 stovky, 150 týček za 150 kč.
 
Waterproof bag za 3K... kdo se odvazi? :D
 
Ty blaho, tuhle jsem jejich E shop projizdela ale golfových věci si nevšimla. To omrknu ;)
 
Teda kdyby se to dalo někde omrknout...jaký to je...vizuálně se mi ten dámský set s bagem líbí.
 
Waterproof bag za 3K... kdo se odvazi? :D
Já se sice neodvážím, ale bag za 3500 a celý set za 5000 se stejným bagem..? Moc tomu nerozumím, set holí za 1500..? :):):) Když už by se někdo odvažoval tak je myslím lepší koupit to celý..:):):). Ale myslím si že odsud to nikdo nebude...
 
Teď jsem ještě čuměl na fotky, asi ty bagy nejsou ze stejnýho matroše..
 
Taky mne zaujal ten bag. Ale popruh je ukotven plastovýma věcma, což si myslím, že bude první věc, která praskne.
Vizuálně vypadá pěkně, ale nevěřím té kvalitě úchytů.
 
Taky mne zaujal ten bag. Ale popruh je ukotven plastovýma věcma, což si myslím, že bude první věc, která praskne.
Vizuálně vypadá pěkně, ale nevěřím té kvalitě úchytů.
Callaway IZZO jsou taky plastove a drzi ... i kdyz ono neni plast jako plast ...
 
Callaway IZZO jsou taky plastove a drzi ... i kdyz ono neni plast jako plast ...
Muj mizunak ma dole tez plastovou presku. To bych nebral jako ultimate fail.

Issue mohou byt zipy a svy... ale to bez zateze clovek nepozna.
 
Tak Lidl má dnes od 29.4. zase golfovou nabídku

https://www.lidl-shop.cz/Akce/Tento-tyden/a214105

Ale míčky za 400. Škoda, snad se někdy zopakuje akce za 150. :)
Jako za 600,- nahradni boty do auta... proc ne.

Jinak dostal jsem tu jejich nepromokavou bundu a za ty penize super. Na golf ji moc nenosim, neb je zbytecne tezka, ale obcas do lesa v kategorii "coby kdyby"...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom