Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Sever Liberec - Machnín

Tak včera s kamarádem poprvé na tomto hřišti. Vyhrál minulý týden vouchery, jinak by nás v tom počasí nenapadlo jet zrovna do Liberce.
Hřiště překvapilo - podle mapky placka tam a zpět. Ve skutečnosti tam i nějaká modelace terénu je. FW i greeny na tuto dobu v moc pěkném stavu. Greeny po aerifikaci, ale většina v dobrém stavu a překvapivě rychlá. FW se spoustou husté trávy, některá místa trochu podmáčená.
Některé jamky dokonce fakt pěkné. Ke konci docela zhoršení, vypadalo to jako akademie poslední tři jamky.
Nebýt větru je to hřiště jednoduché a slušně kvalitní.
Pár na mě trochu delších přechodů.
Restaurace nic, recepce nic moc. Obsluha až příliš familierní a na větu že se ještě po hře zastavíme na kafe jen odpověď "už tu nebudeme". A fakt že ne. Na stránkách o tom nikde nic neměli.
Zázemí lehce vesnické, ale fajn aspoň to co jsme viděli. U terasy mají i nějaké dětské hřiště. ..
Nejhorší byla ukrutná zima a ledový vítr. Už jsem na to doplatil a jsem nemocnej :(
Možná tomu dám ještě jednou šanci v létě.
 
Jarda: dik za recenzi. Byli jste v okoli nekde na jidle?
 
Re: Liberec - Machnín

Jídlo jsme vynechali.
Okolí je takové podivné, i ten příjezd ke hřišti je divný, neměl jsem chuť tam cokoliv hledat.
 
Machnín je takový nemastný/neslaný .. má tam občas pěkné jamky, ale popravdě i nějaké jamky co jsou si dost podobný, až nevíte na které jamce jste. Ale zas je to nejbližší hřiště pro Liberec. Takže pro mládež (rodiče) vhodny, časově blízko.
Restaurace v poho.
A příjezd nehodnotím :-D skoro každé hřiště má divný příjezd
 
Jsem na tom podobně. Nemastný, neslaný. Většinu času trávíš na jedný velký louce a chodíš sem a tam. Kdybych bydlel kousek, asi bych byl za něj rád ale že bych se těšil, že si tam cíleně znovu vyrazím z Mostu, to už se asi ne.
 
no dobrá :-D V Hořehledech člověk sjede z hlavní ulice a je už na parkovišti :))

V Hořehledech člověk sjede ze silnice I. třídy, otevře dveře a stojí na odpališti 1. jamky!
 
Včera po cca 3 letech znovu Machnín. Zvolili jsme ho po náročném úterý na Ypsilonce.
A musím říct, že se mi to opět líbilo. Fairwaye super, rafy husté, ale často posekané (až na pár výjimek). Greeny dobré, na některém sem tam flek, ale nic dramatického. A rychlé, oproti Ypsilonce dost výrazně.
Stánek u desáté jamky fungoval (narozdíl od Ypsionky), takže pokud člověk potřebuje pít, nemá problém.
Mě se to hřiště líbí, ano, často je to sem tam, ale není moc náročné, takže spíš takový relax.
Restauraci jsme nezkoušeli, nebyl čas.
 
Šestnáctku jsem měl docela rád.....stačilo trefit jakkoli levý svah a míček krásně vyjel na greenu:). Zajímavej bude ten strom, kterej tam zjevně hodlají nechat....
Uvidíme. Prohlídnout se to zatím nedá, nesmí se tam chodit a ani by to nešlo, je tam bláto po kolena, ale vypadá to, že tam bude hodně málo místa a mám obavy, že bude druhá rána potřeba tvarovat do draw, ať už budeme vpravo či vlevo od stromu.
 
Uvidíme. Prohlídnout se to zatím nedá, nesmí se tam chodit a ani by to nešlo, je tam bláto po kolena, ale vypadá to, že tam bude hodně málo místa a mám obavy, že bude druhá rána potřeba tvarovat do draw, ať už budeme vpravo či vlevo od stromu.
Na této nově vznikající jamce se před greenem zjevila tato nádhera:
 

Přílohy

  • IMG_20230703_170714.jpg
    IMG_20230703_170714.jpg
    321,3 KB · Zobrazení: 110
  • IMG_20230703_170644.jpg
    IMG_20230703_170644.jpg
    220,7 KB · Zobrazení: 109
  • IMG_20230703_170637.jpg
    IMG_20230703_170637.jpg
    282,2 KB · Zobrazení: 113
Na této nově vznikající jamce se před greenem zjevila tato nádhera:
Vypadá to krásně. A držím palce při údržbě🤣.
 
Na této nově vznikající jamce se před greenem zjevila tato nádhera:
stejne tvori v Olomouci :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom