Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Levný Golf IndoorCup 2015/16 - I. ročník za námi

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
První ročník naší indoorové túry Levný Golf IndoorCup 2015/16 za námi. Všechny informace (průběh, výsledky, odkazy, fotky atp) jsou k nalezení tu: http://www.levnygolf.cz/indoorcup15. Jsem rád, že se túra nakonec myslím docela povedla, celkem si zahrálo alespoň jednou 34 golfistů a mezi nimi i pár golfistek. Díky všem, že jste se účastnili. Díky i GolfGearu a Hořehledům za milé ceny. A jak to tak při titulcích bývá, tak pár postřehů a drbů ze zákulisí:

  • ano, jsem golfový začátečník, osvědčení jsem získal v létě, golf mě naprosto pohltil a řekl jsem si, že to nejlepší, co mohu pro svoji hru udělat, je uspořádat túru
  • úplně na počátku sem s Jirkou M. řešil, jak se túra bude jmenovat, padaly návrhy na Monitor Cup, Screen Cup... nakonec suše vyhrála klasika IndoorCup
  • Jarda doporučil Holešovice, kde s Petrem jsem se jako vyjukaný zajíc v říjnu sešel a domluvil obrysy spolupráce, bylo to domluveno tak, že zkusíme to do Vánoc a pak se uvidí, podle zájmu, jestli bude zimní zahraniční část, byla to paráda, nakonec jsme měli v podstatě vždy obsazené všechny simulátory (uf)
  • letaky, score kartu v Augustě nám všem připravil David, dokonce nám dvakrát sám napekl vynikající cukroví na vánoční kolo a dort do Augusty, jako dost dobrý, myslím, že to byl Michal K., který nevěřil, že rohlíčky mohou být tak dobré?
  • třítýdenní prodleva mezi 6. a 7. kolem byla způsobena tím, že jsem to prostě při rezervaci spletl, správně to mělo být po 14 dnech vždy - ale připravujete něco, na začátku se překouknete, a pak už jenom kontrolujete, jestli jsou to vždy úterky... holt to trochu ulítlo, nevadí 
  • jak se vybírala hřiště? No, moc sofistikované to nebylo, přišlo mi pěkné zkusit na začátku všechny české, které daný simulátor nabízí a byly právě 4, takže to vyšlo skvěle, a pak zahraniční - ty jsem vybíral jen podle názvu, kde mi něco říkalo, že to trochu znám. Když jsem se ptal zkušenějších, tak jsme na každé hřiště získal tolik názorů, že je lehké, těžké, nehratelné, nudné... že vlastně když bych házel kostkou vyšlo by to na stejno. Augusta ale byla jasná volba jako finále hned na začátku.
  • ...

Vaše dojmy? Za sebe mohu říct, že jsem moc spokojený. Byť jasně, šly udělat některé věci lépe, ale je potřeba do toho skočit rovnýma nohama a učit se. Hru jsem si užil, byť mé dosažené výsledky mohly být lepší, ale pár ran bylo takových, že jsem se úplně pokochal tím, jak mi to krásně letí. :) Jako hřiště se mi nakonec nejvíc líbil asi Český Krumlov. Poznal jsem spoustu fajn lidí a už teď se těším, až se nejpozději za rok sejdeme při dalším ročníku, případně přes hlavní sezónu ještě letos (což řešíme tady).
 
Za mě jednoznačné DÍKY! A to jsem chtěl hrát jen první turnaj, abych v tom Michal nenechal samotného. :) Je mi potešením, že jsem byl pro některé výzvou. Opravdu mi to velmi lichotí a motivuje stále k lepším a stabilnějším výsledkům. Bylo to velmi milé zpestření zmního období. Tak snad na podzim znovu. Já mám ty poháry prostě rád... Doufám ale, že se ještě před tím uvidíme venku! Tam mi to totiž sluší ještě víc ;)
 
No a hlavně, kdyby si Davide, nebyl, nemáme dort a vánoční cukroví. :) 

Btw. jak se Vám líbilo hřiště Augusty? Jasně, asi to není jak ve skutečnosti (pochybuji, že tam někdo z nás bude kdy hrát), ale na pokus dobrý. V tv nevypadají ty grýny jako svahy sjezdovky. :) Ale stejně si asi mně nejvíc získal Český Krumlov, těším se, až tam na jaře sjedu na živo. 
 
Davide, co napsat ke tvému komentáři.......napadá mě snad jen: "no comment" :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom