Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Levné hřiště v okolí Prahy

Kohy

Nováček
Zdravím všechny na fóru,

příští měsíc se stěhuji do Prahy (konkrétně Hodkovičky) a hledám doporučení na nějaký levný golfový klub v okolí Prahy. Nyní jsem členem v Teplé, kde platím jako student 1250,- korun ročně a vstupní poplatek byl 1000,- korun. Když se kouknu na Pražské kluby, pouze vstupní poplatek se již pohybuje v deseti tisících. Proto se ptám, je možné se někde v okolí Prahy stát členem, ideálně včetně neomezených fee, za příznivou cenu?

Předem děkuji. :)
 
Levnejsi clenstvi ma treba Motol, Stara Boleslav, Stirin, Molitorov... pripadne nejaky virtual co ma nekde v okoli neomezeno.
Ale za ty penize co pises to nebude...
 
Zdravím všechny na fóru,

příští měsíc se stěhuji do Prahy (konkrétně Hodkovičky) a hledám doporučení na nějaký levný golfový klub v okolí Prahy. Nyní jsem členem v Teplé, kde platím jako student 1250,- korun ročně a vstupní poplatek byl 1000,- korun. Když se kouknu na Pražské kluby, pouze vstupní poplatek se již pohybuje v deseti tisících. Proto se ptám, je možné se někde v okolí Prahy stát členem, ideálně včetně neomezených fee, za příznivou cenu?

Předem děkuji. :)

Ahoj, jako student Ti nejlepsi poradi @JanKostalCZE , je to taky trochu student :)

Jinak zalezi co je pro Tebe hriste ? Osobne vidim rocni nejlevnejsi clenstvi na 18tce (hriste ne slecne) kolem Prahy za 10-12 tisic/rok nebo virtualni klub.
 
Zdravím všechny na fóru,

příští měsíc se stěhuji do Prahy (konkrétně Hodkovičky) a hledám doporučení na nějaký levný golfový klub v okolí Prahy. Nyní jsem členem v Teplé, kde platím jako student 1250,- korun ročně a vstupní poplatek byl 1000,- korun. Když se kouknu na Pražské kluby, pouze vstupní poplatek se již pohybuje v deseti tisících. Proto se ptám, je možné se někde v okolí Prahy stát členem, ideálně včetně neomezených fee, za příznivou cenu?

Předem děkuji. :)
Vitej mezi nama. Uplne bezkonkurenci je Stara Boleslav. Za 3000/rok rocni fee bez vstupniho poplatku, neni to uplne Praha, je kratsi a mensi, ale lepsi pomer cena/vykon, jako student, nenajdes :)
 
Pokud js bez auta, tak clenstvi v Hodkovickach, asi 1500/rok, sleva na mice na driving a 10% na fee. Jinak rocni fee v Praze je palka, jeste obcas ma akci Motol za 8000/rok
 
Díky všem za reakce! Převážně chodím hrát jen turnaje o víkendu + v týdnu trénuji jen na driving range + tréninkových greenech (což nejspíše budu dělat přímo v Hodkovičkách). Takže sháním nějaké členství, které by se mi vyplatilo kvůli feečkám na turnajích. Koukal jsem například na Starou Boleslav, kde jsou poplatky opravdu dobré, ovšem moc turnajů jsem tam nenašel. Štiřín vypadá také zajímavě, ale vstupní poplatek 20.000 je bohužel příliš moc. Takže nejspíše by se mi vyplatilo nějaké virtuální členství. Dá se využít feečko z virtuálního členství na turnaj? Případně nějaké doporučení?
 
Díky všem za reakce! Převážně chodím hrát jen turnaje o víkendu + v týdnu trénuji jen na driving range + tréninkových greenech (což nejspíše budu dělat přímo v Hodkovičkách). Takže sháním nějaké členství, které by se mi vyplatilo kvůli feečkám na turnajích. Koukal jsem například na Starou Boleslav, kde jsou poplatky opravdu dobré, ovšem moc turnajů jsem tam nenašel. Štiřín vypadá také zajímavě, ale vstupní poplatek 20.000 je bohužel příliš moc. Takže nejspíše by se mi vyplatilo nějaké virtuální členství. Dá se využít feečko z virtuálního členství na turnaj? Případně nějaké doporučení?
zalezi na poradateli turnaje, ale z 90% jde vyuzit i na turnaji :)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom