Leváci smějte se a kupujte ...

Jerry

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
29.12.2016
2,104
2,272
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
Jistě si vzpomínáte, jak jsem nedávno otevřel a po nějakých těch extempóóóre zase zavřel vlákno o nákupu v Clubhouse. Přes soukromou komunikaci jsme to nějak dali dohromady. Standardní průběh to mělo. Požádal jsem zainteresované aby zkontrolovali objednávku, já to objednal, zaplatil a ono to dorazilo. Předal jsem dvě rukavice kolegovi v kanclu a on se mě asi po minutě jízlivě zeptal : Hele prosím tě, nehraju golf tak dlouho jako ty ale vždycky jsem si kupoval rukavici na levou ruku. To jsem to do teďka dělal špatně?

Takže asi takhle: mám k disposici 5 rukavic pro leváky velikosti ML za 160,- ... luxus ... cizina ... až z Anglie
Mizuno Comp Golf Glove

A to se vyplatí ... 😜

• To se mi líbí, Shot!
Reactions: Dana a mkopcak

Vorel

Člen fóra
27.3.2017
71
57
28
Klecany
Jméno
Petr Balvín
Jistě si vzpomínáte, jak jsem nedávno otevřel a po nějakých těch extempóóóre zase zavřel vlákno o nákupu v Clubhouse. Přes soukromou komunikaci jsme to nějak dali dohromady. Standardní průběh to mělo. Požádal jsem zainteresované aby zkontrolovali objednávku, já to objednal, zaplatil a ono to dorazilo. Předal jsem dvě rukavice kolegovi v kanclu a on se mě asi po minutě jízlivě zeptal : Hele prosím tě, nehraju golf tak dlouho jako ty ale vždycky jsem si kupoval rukavici na levou ruku. To jsem to do teďka dělal špatně?

Takže asi takhle: mám k disposici 5 rukavic pro leváky velikosti ML za 160,- ... luxus ... cizina ... až z Anglie
Mizuno Comp Golf Glove

A to se vyplatí ... 😜
Já bych si je vzal, ale chtělo by to vyzkoušet. Nebudeš v dohledné době nějak blíže Prahy?

Jerry

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
29.12.2016
2,104
2,272
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
Já bych si je vzal, ale chtělo by to vyzkoušet. Nebudeš v dohledné době nějak blíže Prahy?
Tento týden s velkou pravděpodobností ne, ale příští týden s velkou pravděpodobností ano. A tento čtvrtek budu na Kladně.

Mirda

Aktivní člen
25.3.2017
131
98
38
Praha
Jméno
Miroslav Hybš
Ahoj Jerry, vzal bych si 2 rukavice. Akorát se musíme domluvit jak si je předáme. Nejspíš si asi někde zahrajeme. Posílat to poštou je škoda peněz.

Mirda

Aktivní člen
25.3.2017
131
98
38
Praha
Jméno
Miroslav Hybš
..aha nečetl jsem předchozí komentáře. Už asi nejsou.

Vorel

Člen fóra
27.3.2017
71
57
28
Klecany
Jméno
Petr Balvín
Tento týden s velkou pravděpodobností ne, ale příští týden s velkou pravděpodobností ano. A tento čtvrtek budu na Kladně.
Mne stačí tři když chce i @Mirda a asi to pošli poštou bez zkoušení. Pošlu ti adresu

Jerry

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
29.12.2016
2,104
2,272
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
No vida, jsem nečekal, že ten svůj omyl tak rychle udám.
To @Vorel - dnes pošlu
To @Mirda - kde tak hráváváš?

Mirda

Aktivní člen
25.3.2017
131
98
38
Praha
Jméno
Miroslav Hybš
Ahoj Jerry, na kdy plánuješ příští týden tu Prahu?

Jerry

Guru fóra
Autor vlákna
Tým 19.jamky
29.12.2016
2,104
2,272
123
Most
Jméno
Jaroslav Peca
Jedu tam v pondělí a konkrétně do Karlína.

WebGolf.cz