Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Tours LET Beroun 2020

DzejBee

Aktivní člen
Jméno
Jiří
Přijmení
Bolehovský
Klub
ČGK
HI (HCP)
7

V neděli jsem si udělal výlet do Berouna a neprohloupil jsem.
Jelikož nejsem příznivcem davů, vyhnul jsem se špalírům okolo Kláry Spilkové a úžasné Dánky Pedersenové a věnoval se, úplně náhodou, dívce jménem Tereza Melecká.

Šlo s ní jen pár příbuzných (celkem max 10 lidí) a tak byl čas i "přičichnout" k velkému turnaji. Co mě překvapilo, holky si spolu nepovídají 😂 Tereza mluvila jen se svým kedíkem a občas se mile usmála na diváky.
Rány hrála na jistotu a neudělala jedinou chybu, alespoň z mého pohledu. Bohužel, ale hrála moc na jistotu a tudíž obvykle puttovala okolo 10m, což jí moc šancí na bierdíky nepřinášelo. Co se jí muselo nechat, většina puttů končila za jamkou.

Po konci hry jsem jí potkal, zase náhodou, ve stanu pro občerstvení. Popřál jsem jí hodně štěstí v USA a zmínil její hezkou hru. Celou cestu domů jsem pak přemýšlel o tom, zda je už "profesionálka" každým coulem nebo se jí dostalo jen slušného vychování?

Když se vrátím k vítězce.
Co mě naopak opravdu dostalo, byla volba druhé rány Pedersenové na 18. jamce, kterou hrála na green. Nevěděla, že vede už jen o 2 rány (po 16. jamce dokonce jen o jednu) nebo si byla tak jistá? Kdo z nás by takto riskoval?
 

Přílohy

  • Tereza_Melecká.jpg
    Tereza_Melecká.jpg
    39 KB · Zobrazení: 339
Já jsem se tam byl podívat taky, to už jsem psal, a dal jsem si procházku pár jamek se slečnou Spilkovou. A jednou jsem zaznamenal, že si dokonce i povídala se spoluhráčkou, když šly po druhé ráně ke greenu. A dokonce i několikrát pochválila ránu spoluhráčky (nebo se má spíš říkat soupeřky?)
 
A dokonce i několikrát pochválila ránu spoluhráčky (nebo se má spíš říkat soupeřky?)
Spoluhráčky je správně. V jamkovce je to soupeřka, jinak spoluhráčka (i když s ní soupeří) :)
 
Jel jsem v neděli kolem. Nestavil se. Mrzelo mě, že jim nevyšlo lepší počasí. Tak jsem se díval alespoň v TV. Díky za to. Velmi pozitivně vnímám početnou účast českých hraček. A že tak třetina startovního pole měla na berounských grýnech podobné problémy jako já 😆.

Co jsem naopak vůbec nepochopil, bylo rozmístění kamer. I kdyby to bylo jen omezeným počtem, našel bych mnohem lepší místa odkud by bylo v záběru mnohem více jamek. Tedy více golfu. Stačilo popojít. Určitě by si to tahle akce zasloužila.
 
Spoluhráčky je správně. V jamkovce je to soupeřka, jinak spoluhráčka (i když s ní soupeří) :)
Jj, také bych to tak nazýval, ale zamyslet jsem se musel :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom