Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Morava Lázně Kostelec

K tomuhle hřišti se tu nikdo zatím nevyjádřil, tak budu první. Dostal jsem tento týden na toto hřiště, resort tip. Pro mě jako pražáka na zkoužku daleko, zvlášť po D1, tak prosím o zkušenosti, dojmy: http://www.gclk.cz Mám dvě děcka, 13 a 5 let, takže i s ohledem na jejich vyřádění, především toho mladšího.

Co mě zaujalo - normální hotel, koupaliště, víno, přidružená devítka, lázeňské procedury, nedaleko jiná devítka... Ostrožská Nová Ves, případně Slováci na jednodenní výlet. Co bych si tak sliboval... jiný kraj, takže rodinná týdenní dovolená v příštím roce, rozumná cena, občasný golfík i s mojí hobby golf rodinou (to znamená, ne každý den a devítka je na tohle super).

Zkušenosti, doporučení, plusy, mínusy? Případně tipy?

gclko-letecke-foto-retus-original.jpg
 
Už jsem tu jednou o tomto hřišti psal. Prostředí tam vypadalo velmi sympaticky a co se týká golfu ? ... Ta fotka docela brutálně klame. Je to tam nahoru dolu, žádná pohodová procházka s dětičkama. Prohlédni si názvy jamek a věř, že nejen poslední jamka je nazvána velice trefně. Tak si to přeber.
7206
 
Už jsem tu jednou o tomto hřišti psal. Prostředí tam vypadalo velmi sympaticky a co se týká golfu ? ... Ta fotka docela brutálně klame. Je to tam nahoru dolu, žádná pohodová procházka s dětičkama. Prohlédni si názvy jamek a věř, že nejen poslední jamka je nazvána velice trefně. Tak si to přeber.
Zobrazit přílohu 7206

Asi bych to viděl spíš na to dát dvakrát třikrát golf společný, a pak výletovat po okolí, plus bazén. Ona ta různorodost a "Horská dráha" by mohla být spíše ku prospěchu, že je to víc adventure, než sportovní hřiště.

Ubytování, restaurace, bazén... nikdo zkušenost z první ruky?
 
Asi bych to viděl spíš na to dát dvakrát třikrát golf společný, a pak výletovat po okolí, plus bazén. Ona ta různorodost a "Horská dráha" by mohla být spíše ku prospěchu, že je to víc adventure, než sportovní hřiště.

Ubytování, restaurace, bazén... nikdo zkušenost z první ruky?
Byl jsem loni v létě týden.Já golf, manželka
lázně. Letos tam jedeme o5 a bereme s sebou vnuka. On po absolvování hřiště
lépe usne.Doufejme .
 
Upraveno:
První jamka se odpaluje z terasy hotelu. A poslední je fakt záhul (znám lidi, kteří kvůli ní končí na 8). Jinak mezi tím dost různorodé jamky, které hodně trestají chyby. Já tam moc rád nejezdím. Jedině, když je důležitá státní návštěva jako třeba @Paudr

Tady je takové motivační promo
 
Hravam tam docela nebot mame 50% slevu. Nekdo na hriste nadava ale za mne je to OK. Vlete je Nejlepsi asi jednicku hrat puterem a micek dole dobehne :):):)
Je tam dost autu a jamku cislo 9 primo nenavidim
Já po 9 jamce hned pivo a bazén. A nebo obráceně. 😀
 
Už jsem tu jednou o tomto hřišti psal. Prostředí tam vypadalo velmi sympaticky a co se týká golfu ? ... Ta fotka docela brutálně klame. Je to tam nahoru dolu, žádná pohodová procházka s dětičkama. Prohlédni si názvy jamek a věř, že nejen poslední jamka je nazvána velice trefně. Tak si to přeber.
Zobrazit přílohu 7206

Ti jsou aspoň vtipní... ;-)
 
Zítra odjíždím na ozdravný pobyt
do Lázní Kostelec. Budu tam do
24.7. Kdyby se někdo vyskytoval
v okolí a chtěl si se mnou zahrát,
dejte vědět. Spolhra by nebyla marná.
@Francovka co ty na to ?
 
Zítra odjíždím na ozdravný pobyt
do Lázní Kostelec. Budu tam do
24.7. Kdyby se někdo vyskytoval
v okolí a chtěl si se mnou zahrát,
dejte vědět. Spolhra by nebyla marná.
@Francovka co ty na to ?
Vždy připraven! Viděl bych to tak na středu...
 
Automaticky generovaná zpráva 19.jamky:

Právě jsem přidal nové hodnocení k tomuto hřišti: Lázně Kostelec

Ještě k předchozí recenzi doplnění, fotka místních vnitřních cvičných ploch - pohled za skutek z recepce. Jinak i venku je klasický driving, trochu kratší (trénovat jsem nebyl). ;)

00A62E76-3F6D-4107-984A-5681FEDCFE01.jpeg
 

Podobné

  • RMS: Item
ČR - Východ Havlíčkův Brod
Reakce
1
Zobrazení
605
  • RMS: Item
ČR - Morava Slušovice
Reakce
1
Zobrazení
670
  • RMS: Item
ČR - Morava Holešov
Reakce
1
Zobrazení
832
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom