Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Lázeňská golfová pohoda a 50 vajec

Každý závislák zaslouží detox a ten jsem si dopřála po roce tréninku. V lázních a v délce jednoho týdne. Zbytečně byste mě podezřívali, že jsem do zavazadel vpašovala golfovou hůl.
Ne. Vydržela jsem.
A vzala jsem si s sebou jen golfová pravidla!

Určitý golfový kompromis jsem hned prvý den v lázních přeci udělala. Studovala jsem pravidla v lázeňské posilovně na rotopedu.
Druhý den měl sloužit odpočinku (v posilovně). Popadla jsem tablet a těšila se, že si pustím k protažení hřbetu pěknou muziku. Už na chodbě přede dveřmi jsem si uvědomila, že si nepamatuji, kde přesně byla v impaktu hůl na obrázku, který jsem naposledy podrobně načítala.
Polilo mě horko a dveře do posilovny jsem rozrazila s tím, že v té nejistotě nejsem schopná žít už ani vteřinu.
Připojila jsem se na místní wifinu a zoufale hledala ten obrázek.
Sláva! Naskočil.
Co to je na něm divného? Takhle to nemůže fungovat, běží mi hlavou. Beru z regálu erární lžíci na boty a zaujímám postoj. (Dva svalovci u strojů pokukují, slečna z Orbitreku ztrácí tempo.)

FE7F408C-E8B2-4B40-88BE-43B34C169467.jpg


Přesouvám se se lžíci na boty před zrcadlo.
Znovu zaujímám postoj.
Zcela pomalými pohyby jdu do švihu.
Napětí vrcholí.
Svalovci přestávají cvičit, slečna z Orbitreku zastavuje stroj.
Procházím se lžící na boty impaktem, držím hlavu jak přibitou, čekám, až se mi před očima objeví druhé rameno a zvedám se.
Vítězoslavně se dívám na fairway (přes okno do lázeňského parku)...

Nechci se chlubit, ale ke lžíci na boty se, když jsem byla v posilovně, nikdo nedostal. Za ten týden dva sympaťáci poznali, že jde o golf. Jedna trochu protivná paní se ptala, jak dlouho cvičím taiči. A jedna starší úplně protivná paní se mě ptala, jak dlouho jsem po operaci kolen a zad.
Většina si hleděla bohudíky sebe. (Jelikož, kdo zdravý asi jede do lázní, že?)

Inspirovaná Jamkou jsem si švih natáčela. Ze všech stran. Rozhodně mi slušela ta souprava, co má postranní pruhy na triku i kalhotách. Krásně zeštíhluje. A to tyrkysové triko, kterým jsem to doplnila. To se vážně povedlo!
No... ten švih... já bych ho zatím na Jamku k rozboru neposílala.
Ne, že bych se bála kritiky... ale ta lžíce... není to úplně přesné... však víte!

Důležité jsou dvě věci, které jsem za ten týden pochopila:
  1. v lázních to byla pohoda
  2. golf je hra, se kterou já určitě budu pokračovat
Úplně nakonec připojuji tajuplně jedno videjko. Pro ty, kteří mě osobně znají 😎:


Pěknou každou hru! ⛳
 
Upraveno moderátorem:
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom