Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Lahovice - driving

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Znáte, chodíte? Doporučíte? Jaké to tam je? Kousek Císařská louka, Zbraslav, přes řeku Hodkovičky... kdo můžete porovnat? http://www.golf-lahovice.cz/
 
Klidný a příjemný driving range, 12 odpališť z podložky, z toho 5 krytých. Přes den není výjimkou, že člověk je tam sám.
Spousta cílů na trefování s vyznačenými metry, pro extra dlouhé hráče možná výzva poslat míček přes plot do rybníka :)
Pokud někdo chodí pálit hodně často, je tu asi nejlepší cena za neomezené množství míčků na celý rok (4,500,-, eventuálně věrnostní sleva další rok).
HCP<36 může pálit z trávy, většinou však až v letnějších měsících.
Obrovský putting green, kvalita trávníku však nic moc, tak poloviční rychlost oproti normálnímu greenu.
Chipping green taky poměrně rozlehlý, ale ani tady nepočítejte s nějak kvalitním puttováním.
Mají točenou malinovku a kofolu :), prakticky naproti se dá přepravit lodičkou přes Vltavu (Pražský MHD přívoz) - s bagem a vozíkem zajímavý zážitek :D. Jinak je hned u odpališť dost míst na parkování.
 
Díky Marku, já se tam pojedu asi letos určitě podívat a uvidím. Do teď jsem jezdil na Císařskou louku, občas na Zbraslav - ale na Zbraslavi mě štve zázemí, u drivingu téměř žádné (podle mého naprostá ostuda).

Bývá někdy plno? Nebo i v odpoledních hodinách se člověk vejde?
 
Tamní cvičitel M. Kelíšek mívá v odpoledních hodinách kurzy pro děti a začátečníky, ale nestalo se mi, že bych se nevešel.
Většinou se jde v pohodě domluvit nebo je volno na trávě, ale pro jistotu možná zavolat na recepci?

Bohužel nemám nejaktuálnější info - když mám nyní čas, tak už jdu raději na hřiště než na driving :D
 
jezdím kolem skoro denne, vedel jsem, ze se planuje (snad i funguje) akademicka devitka, noooo, posudte sami:
184C9313-6867-45B4-9229-BB830B4A7FC5.jpeg
DE62E18B-3AA7-47D6-A573-77B79BF6E883.jpeg
F94B3646-0157-47E3-9E7C-5D8096EF2616.jpeg

zde uz nefunguje vubec nic :(
 
Ty bláho, tam to od jara zpustlo :eek: . A vloni se tam dalo ještě krásně trénovat...
Škoda, ale je bohužel fakt, že tam chodilo strašně málo lidí :rolleyes:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom