Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Západ Kynžvart

Tak zámek (hotel) asi někdo koupí, je otázkou, zda u toho bude provozovat 18 jamkové hřiště 🤔
No on hotel není zámek, bohužel. Jsou to ty budovy za ním. Což pořád neznamená, že to není zajímavá nemovitost. Byl jsem tam někdy v roce 2012-13 ubytovaný a prostoru pro realizaci dalších aktivit tam byla kupa.

Mnohem vtipnější je uvedení 18ti jamkového hřiště jakožto součást nabídky. Pozornějším jistě neunikne, že jde o plochu 21 ha, což rozhodně na 18 jamek stačit nebude:).
 
Tak zámek (hotel) asi někdo koupí, je otázkou, zda u toho bude provozovat 18 jamkové hřiště 🤔
Ještě že jsem si tam loni stihnul poprvé zahrát......třeba to bylo naposledy:(
 
… Pozornějším jistě neunikne, že jde o plochu 21 ha, což rozhodně na 18 jamek stačit nebude:).
Zřejmě je zbytek hřiště na pronajatých plochách.
Ale mám také obavu, jako @ligi , že budeme mít v ČR o jedno hřiště méně.
 
Ještě že jsem si tam loni stihnul poprvé zahrát......třeba to bylo naposledy:(
Tuším že tam byli zamotané a složité majetkové poměry mezi památkovým úřadem (tomu se golf u zámku moc nelíbí), majitelem(majiteli) pozemků a nájemcem. Dle mého je součástí jen prostor recepce a drivingu, zbytek je právě v nájmu. Hřiště je veliké a na údržbu náročné, okolní konkurence je veliká a odliv cizinců kvůli COVIDu a válce zřejmý. Určitě to není zlatej důl. To už mi ta Telč přijde lepší...
 
Každopádně něco mi říká, že je asi aktuálně zbytečné s nimi řešit letošní reciproční spolupráci:-D
 
Každopádně něco mi říká, že je asi aktuálně zbytečné s nimi řešit letošní reciproční spolupráci:-D

Na druhou stranu, možná by se toho dalo využít a dojednat s nimi hru zdarma pro členy Hořehled... navýšíme tím pádem v Kynžvartu návštěvnost, vyšší oblíbenost, vyšší prodejní cena? :-D
 
Upraveno:
Tak jo, zkusím to a dám vědět. :D Třeba to firma vezme jako rozumnou investici. :D:D:D
Vypadalo to nadějně! :D Šéfová několikrát pokývala hlavou, ale pak začala něco povídat o návratnosti investic. 🤔 Takže jsme vedly diskuzi o tom, že si to umím představit, jak by to mohlo být pro firmu užitečné. Nicméně první jednání zatím dopadlo spíše návrhem, že k narozeninám místo zámku a hřiště dostanu startovný na turnaj ČGK. Taky dobrý. :D
 
Vypadalo to nadějně! :D Šéfová několikrát pokývala hlavou, ale pak začala něco povídat o návratnosti investic. 🤔 Takže jsme vedly diskuzi o tom, že si to umím představit, jak by to mohlo být pro firmu užitečné. Nicméně první jednání zatím dopadlo spíše návrhem, že k narozeninám místo zámku a hřiště dostanu startovný na turnaj ČGK. Taky dobrý. :D
Ale v tom případě na Kynžvartu :D:D:D:D
 
Mne zaujalo, že součástí nabídky je i golfový klub, včetně členské základny. Vzhledem k tomu, že jejich vstup do klubu je 1 kč, nemá pro kupce tato informace žádnou cenu, ale přijde mi obecně zvláštní nabízet v realitní nabídce i "lidi". Jinak kromě Telče a Kynžvartu bude mít asi velké problémy i Štiřín.
 
Tak investoři už možná investici do Kynžvartu odepsali. Bohužel z krásného golfového hřiště, které tu bylo eště tak 3 roky z5 zbyly jen greeny a odpaliště,která ještě zavlažují (ty byly loni zapískovány hrubým štěpem křemene že lítaly jiskry od driveru), greeny pěkné, pomalejší trochu nerovné, odpaliště pěkné ale většina fervejí je suchá natrout a tvrdá jak beton stejně jako v druhé polovině loňské sezony. Hra na layup není moc možná 9i hraná na fervej má odskok 3-5m do vzduchu. je jasné že to s vodou nemají asi jednoduché ale druhá rána je prostě hraná jak z tvrdé cesty. Za tohle opravdu jejich ceny už nedám, trochu lituji členskou základnu. A bohužel to nezachrání vynikající recepce a supr hospoda!
 

Přílohy

  • 20230617_180824.jpg
    20230617_180824.jpg
    157,7 KB · Zobrazení: 85
  • 20230617_173918.jpg
    20230617_173918.jpg
    140,9 KB · Zobrazení: 81
Tak investoři už možná investici do Kynžvartu odepsali. Bohužel z krásného golfového hřiště, které tu bylo eště tak 3 roky z5 zbyly jen greeny a odpaliště,která ještě zavlažují (ty byly loni zapískovány hrubým štěpem křemene že lítaly jiskry od driveru), greeny pěkné, pomalejší trochu nerovné, odpaliště pěkné ale většina fervejí je suchá natrout a tvrdá jak beton stejně jako v druhé polovině loňské sezony. Hra na layup není moc možná 9i hraná na fervej má odskok 3-5m do vzduchu. je jasné že to s vodou nemají asi jednoduché ale druhá rána je prostě hraná jak z tvrdé cesty. Za tohle opravdu jejich ceny už nedám, trochu lituji členskou základnu. A bohužel to nezachrání vynikající recepce a supr hospoda!
Souhlas se stavem, dneska jsem tam byl. Jinak greeny a odpaliště opravdu fajn, ale odskoky na fervejích nevyzpytatelné.
Ztratil jsem i míč zahraný doprostřed ferveje železem.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom