Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Kurzy pro rozhodčí golfu ČGF na jaře 2018

Tak to mám za sebou! Tedy měl jsem už v sobotu. Část kvůli které jsem tam šel primárně. Test pro stávající držetele licence nebyl povinný tak jsem v neděli zůstal pod peřinou...

Letos byla první teoretická část pojata jinak než kdy dříve. Velmi živě. Byli zapojeni všichni účastníci. Celé dopoledne nás provázel pojem VODA. Kde na hřišti a v jakých situacích se s ní můžeme setkat. Na každého se dostalo. Od náhodné vody (má volba), přes vodní překážky, jinovatky, námrazy, neoznačené vody až po lahev vody v bagu a potící se ruce.

Praktická ukázka na dvorečku byla také mnohem více interaktviní. Několik dobrých mnemotechnických pomůcek a odpal z kamene ve vodní překážce to hodně zatraktivnilo.

Příští rok pravidla nebudou jednodušší ale MODERNĚJŠÍ :D a čísla pravidel se prý také změní. Nicméně postupy při řešení daných situací zůstanou.
 
Další změna, oproti předchozím kurzům, co jsem se dozvěděl, byla ukázka "dovedností". Přednášející byli na dvorečku za hráče a každý z účastníků kurzu byl v roli rozhodčího. A bylo jim prý slušně zatápěno! :D Já chci úlevu. Proč nemohu? Proč se nesmím dotknout? Proč nesmím očistit? Já chci! Já nechci! Atd...
 
Další změna, oproti předchozím kurzům, co jsem se dozvěděl, byla ukázka "dovedností". Přednášející byli na dvorečku za hráče a každý z účastníků kurzu byl v roli rozhodčího. A bylo jim prý slušně zatápěno! :D Já chci úlevu. Proč nemohu? Proč se nesmím dotknout? Proč nesmím očistit? Já chci! Já nechci! Atd...

Tohle dělá Dála už 8 let, to není nic nového:))
 
Dála je Dalibor Procházka? Měl jsem ho za ta léta 2x a v roli "prudícího" hráče jsem ho nezažil ani jednou.
 
Dála je Dalibor Procházka? Měl jsem ho za ta léta 2x a v roli "prudícího" hráče jsem ho nezažil ani jednou.

Fakt? Mozna to delal jen pro vysi tridy?
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom