Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

GolfDigest.cz Kupujete si (stále) nové hole?

Proč se přizpůsobovat novým holím, když se hole mohou přizpůsobit tobě? :rolleyes:;)
Tak,tak, jako je poprosíš, hole, hole , přizpůsobte se, jinak vás nechci. Jak to placebo, krásně funguje.
Začínali jseme, se štěstím, že se trefíme,letíto, dalekoooo, tam, kam chci a najednou podlehneme PR. Tak to znám, v TV řekli že,... a když to bylo v TV tak to musí být pravda.
 
Tak,tak, jako je poprosíš, hole, hole , přizpůsobte se, jinak vás nechci. Jak to placebo, krásně funguje.
Začínali jseme, se štěstím, že se trefíme,letíto, dalekoooo, tam, kam chci a najednou podlehneme PR. Tak to znám, v TV řekli že,... a když to bylo v TV tak to musí být pravda.
Aha, tak už v tom mám jasno, podlehl jsem PR a TV :D:D:D

P.S. za posledních 9 let jsem nekoupil hole jinak než po fittingu. A v té době byl “fitting” ještě sprosté slovo. Ale osobní zkušenosti přebilo PR a TV o_O
 
Aha, tak už v tom mám jasno, podlehl jsem PR a TV :D:D:D

P.S. za posledních 9 let jsem nekoupil hole jinak než po fittingu. A v té době byl “fitting” ještě sprosté slovo. Ale osobní zkušenosti přebilo PR a TV o_O
Doufám, že , tě, každé posunuly o hodný kus vpřed, vlastně níž.
 
No nebyl, protoze tam zadne jmeno neni. :)
neni tam jmeno, ale nekdo to na tour hraje :D
 
P.S. za posledních 9 let jsem nekoupil hole jinak než po fittingu. A v té době byl “fitting” ještě sprosté slovo. Ale osobní zkušenosti přebilo PR a TV o_O
Za posledních sedm let jsem nekoupil hole jinak než bez fittingu a navíc ještě bazarové, kromě asi dvou wedge a jednoho putteru.. A žiju...:). Jak už jsem několikrát jinde psal, fitting vůbec nezatracuji, jen nemám stejně na to abych si nechal hole postavit, ale je to o prioritách a případných finančních možnostech.. někdo to třeba nasype do fee, někdo do nových holí, já do baráku..:):):). Jo a pokus omyl je taky fitting, u sebe stopro vím že netrefuju drivery TM(starší modely, Burner,R11, SLDR, řadu M jsem ještě neměl možnost), a že X stiif taky neutáhnu...;)
 
co se týče fitování holí, slušný hráč se dokáže přizpůsobit skoro všemu, fitovaným holím se ale bude přizpůsobovat méně a budou mu tedy lépe sedět, to ale neznamená, že bych s vypůjčenýma holema nehrál obdobně dobře.
abych to ještě rozvinul, protože to evidentně někteří pochopili špatně, tak jednoznačně souhlasím s tím že je fitting prospěšný. Podle mě ale do hcp cca 5 - 10 postačí POUZE základní fitting.

Tzn. změřit rychlost švihu a podle toho určit délku hole, tuhost shaftu, lie. Pokud toto dodržím tak už je jedno jestli vezmu do ruky značku X , Y nebo Z. Se vším se musím časem sžít. Pokud nehraju jako profík každý den, tak podrobný fitting nepotřebuji.

Podle sebe soudím tebe.
 
Za mne postačuje základní úprava a to délky hole, velikost gripu, tvrdost je podle pocitu, co kdo utáhne. Boty kupujeme taky konfekční a nebo si je fitujete/ výroba na míru, když ne tak alespoň na míru vložky do bot. Máme tady jednoho repre junior a ten fituje až nyní HCP 3, kdy je předpoklad růstu, jinak dosud běžná konfekce, pouze úprava délky.
Chtěl jsem se zeptat jestli po fitu je nárust výkonu okamžitý , nebo se musíte sžívat a když, jak dlouho.
Měl jsem tu kolegu přechod z callaway razr na titleist AP2, úprava délky a gripu , sžívání prý ihned a dnes přiznal, že skutečně dobrý pocit ze hry měl, za cca 3 měsíce HCP<10..
Jinému vyšel driver stif/11st , po trápení se vrátil k regular/ 9,5st.
 
Právě jsem se vrátil z fittingu, tak snad “nevěřící Tomášové” budou spokojeni :D

6844
 
Tak jsem dneska v bazaru viděl tyhle skoro nový hole “za pakatel”. Mám je vzít i bez fittingu? 🤔🤭
46C5ACAB-B487-408E-B2D1-6AF0CFBE8C2B.jpeg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom