Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Kupujete a čtete GolfDigest?

Kupujete a čtete GolfDigest?

  • Ano, jsem GD předplatitel...

    Hlasy: 12 50,0%
  • Ano, kupuju na stánku pravidelně

    Hlasy: 1 4,2%
  • Sem tam nějaké číslo si splaším (nepravidelně)

    Hlasy: 4 16,7%
  • Nekupuju, mám jiné zdroje (kamarád, recepce...)

    Hlasy: 6 25,0%
  • Nové číslo přečtu od A do Z

    Hlasy: 2 8,3%
  • Nové číslo prolistuji, co mě zaujme, přečtu

    Hlasy: 3 12,5%
  • Spíše jen prolistuji

    Hlasy: 3 12,5%
  • Nepřečtu skoro nic (aneb koukám na obrázky)

    Hlasy: 0 0,0%
  • Jiné (upřesním ve vlákně)...

    Hlasy: 2 8,3%

  • Hlasovalo
    24

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
GolfDigest - asi zná každý. Světový magazín, vycházející i národní lokaci. Kupujete, čtete? Zaškrtněte v anketě více možností. A rozepiště se, jak se vám líbí. Pokud GolfDigest sledujete déle, jak se vám postupem času líbí, co bylo lepší dříve, nebo naopak.. už nemůže být lepší? Oblíbené rubriky?
 
Mám předplaceno velmi dlouho, ale poslední dobou kvalita obsahu výrazně upadá a počet reklam (hlavně celostránkových) přibývá :mad:

Čtu tipy a rady pro trénink a hru, fakta o majorech, recenze vybavení. Jenže už je tohoto obsahu menšina.
Kecy různých VIP, kteří jsou úspěšní majitelé či ředitelé a hrají golf mě opravdu nezajímají :down:
Někdy mi to přijde, jak obrázkový magazín - minimum textu, ale obrovské nic neříkající fotky.
 
GolfDigest - asi zná každý. Světový magazín, vycházející i národní lokaci. Kupujete, čtete? Zaškrtněte v anketě více možností. A rozepiště se, jak se vám líbí. Pokud GolfDigest sledujete déle, jak se vám postupem času líbí, co bylo lepší dříve, nebo naopak.. už nemůže být lepší? Oblíbené rubriky?
Nešlo mi zaškrtnout více odpovědí :rolleyes:
 
Byl jsem predplatitel, ale nějak mě ty články začaly nudit. S nějakou prodlevou je vše on-line a díky tomu, ze nejde o horké novinky, tak je zpoždění OK. Poslední rok, co jsem predplacel, už bylo jen kvůli turnajum ;-)
 
Mě ve všech českých titulech chybí originalita obsahu. Velká část se přijímá buď ze zahraničí a nebo jde o zcela zjevné a nebo trochu zapikané PR. Dle mého by to chtělo trochu odvahy a prosadit si vlastní pasáže, protože hřišť, příběhů a témat je si myslím v ČR dost. Ale možná to tu vše už dávno bylo a to co máme teď je jen výsledek nabídky a poptávky...
 
Pokud odebíráte a máte problémy s dodáním, napište zkušenosti s případnou reklamací.
Nepřišlo mi poslední, prázdninové číslo. Stalo se mi to poprvé. Dle fy Send, která je distributorem mi poslali už 3 výtisky! Na poště je prý vše OK. Za chvíli bude zářijové číslo a já nevím, co mám dělat! :(
 
platím časopis Golf a Digest jsem už dávno zrušil ..... nuda
 
Doporučuji k přečtení tento článek.
Zejména úvod mi „mluví přímo z duše”.
Ono to opravdu funguje - jen si představit jak a kam chci zahrát a pak nechat pracovat přirozený instinkt.
Takže teď při tréninkovém kole se snažím, abych se naučil „přepnout mozek” jen na cíl.
IMG_8983.jpeg
 
platím časopis Golf a Digest jsem už dávno zrušil ..... nuda
já to měl stejně - resp. přesně obráceně ... a už neodebírám ani jeden, nuda, stále to samé;)
 
Takže poslední číslo GD mi za 149,- Kč (99,- při předplatném) přineslo 1/3 obsahu jako celostránkové fotografie k článkům či celostránkové reklamy. 👎
A i ten zbylý text je zhusta „prošpikován” grafikou a zbytečně velkými doprovodnými fotkami.

„Sorry jako”, ale chtěl jsem golfový magazín a stále více dostávám obrázkový komiks. 😡

Výsledek - předplatné ukončeno.
 
V prosinci jsem po letech odebírání zrušil. Obsah časopisu mě v podstatě celý rok neuspokojoval a kdoví, jak dalece to souvisí se změnou šéfredaktora. V minulosti jsem ho přečetl často jedním dechem, ale minulý rok bylo pravidlem každoměsíční zjištění, že ještě nemám ani dočteno staré číslo. Zvyšující cena není důvod přestat GD kupovat, ale ten obsah mě přestal bavit.
 
Dřív jsem kupoval každý číslo, teď už spíš jen před majorama a když vidim na obálce něco, co mě zajímá. Kvalita šla za poslední roky dost do kopru.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom