Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Doporučení [BAGY] Kupujeme bag...

Ja resil jiny problem. Ze zacatku jsem si koupil vozik Axglo trilite, se kterym jsem spokojen a v podstate ve vsem mi vyhovuje. Letos jsem koupil novy bag Callaway ktery je proste uzasny (z meho pohledu) a nemuzu si stezovat. Nicmene co je kriticke je kombinace techto dvou veci dohromady. Bag mam totiz dole vyrez ktery nejspis slouzi pro lepsi zapadnuti bagu do voziku. Nicmene se tim dostane dno o neco niz a zacne mi dno drit o predni kolecko. Takze reseni je tento vyrez necim vypodlozit (mam po ruce zpravidla balicek papirovych kapesniku). Neni to idealni a kazi to celkovy dojem, ale jako nouzovka to jde. Zkousel jsem i predni kolecko otocit, coz pomohlo, ale vozik mel pak vetsi tendenci padat dozadu.
Takze moje rada je pred nakupem bagu ci voziku zkontrolovat vzajemnou kompatibilitu :)
 
Já si svůj první (a prozatím i poslední bag) koupil jako golfový panic v roce 2010 v momentu, kdy jsem začal hrát. Koupil jsem ho v tehdy začínajícím Webgolfu, kdy měli prodejnu v paneláku na Slunečným vršku o 2 vchody ode mne a sáhl jsem po Nike a to čistě jen kvůli náklonosti ke značce a především proto, že byl bag hezkej. Stál krásných 3 100 Kč, má 14 komor na hole a mrtě kapes na všechno, co si vzpomenete.

O 9 let později je bag sice v horní části lehce orvaný, ale jinak 100% drží všude, včetně nožiček, zipů, popruhů atd. Až letos jsem zatoužil po novém a to čistě z rozmařilosti a teprve teď jsem zjistil, jak zatraceně dobře jsem nakoupil. Sehnat bag odpovídající značkou, kvalitou a výbavou se rovná investici 6 - 10 000 Kč.

A protože jsem líný, šel jsem opět do Webgolfu, tentokrát už do krásné velké prodejny v Hostivaři, abych kruh uzavřel. Čekal jsem radu a nekonečný výběr. Dostalo se mi ujištění, že bag s nožičkama si může koupit jen idiot a výběr byl z cca 20 bagů značek, o kterých jsem v životě neslyšel.

Uznávám, nejsem běžný uživatel bagu. Potřebuji bag relativně velký na řadu tréninkových pomůcek, které furt musím tahat sebou. Chci bag pokud možno nepromokavý. Jednoznačně chci bag se samostatnými komorami pro všechny hole. Chci bag nějaké známé značky. Ale především chci bag, který bude mít nožičky a zároveň půjde složit pohodlně na jakýkoli vozík.

Takže až poradíte @requo a jeho kamarádovi, poraďte i mě:).
 
Já si svůj první (a prozatím i poslední bag) koupil jako golfový panic v roce 2010 v momentu, kdy jsem začal hrát. Koupil jsem ho v tehdy začínajícím Webgolfu, kdy měli prodejnu v paneláku na Slunečným vršku o 2 vchody ode mne a sáhl jsem po Nike a to čistě jen kvůli náklonosti ke značce a především proto, že byl bag hezkej. Stál krásných 3 100 Kč, má 14 komor na hole a mrtě kapes na všechno, co si vzpomenete.

O 9 let později je bag sice v horní části lehce orvaný, ale jinak 100% drží všude, včetně nožiček, zipů, popruhů atd. Až letos jsem zatoužil po novém a to čistě z rozmařilosti a teprve teď jsem zjistil, jak zatraceně dobře jsem nakoupil. Sehnat bag odpovídající značkou, kvalitou a výbavou se rovná investici 6 - 10 000 Kč.

A protože jsem líný, šel jsem opět do Webgolfu, tentokrát už do krásné velké prodejny v Hostivaři, abych kruh uzavřel. Čekal jsem radu a nekonečný výběr. Dostalo se mi ujištění, že bag s nožičkama si může koupit jen idiot a výběr byl z cca 20 bagů značek, o kterých jsem v životě neslyšel.

Uznávám, nejsem běžný uživatel bagu. Potřebuji bag relativně velký na řadu tréninkových pomůcek, které furt musím tahat sebou. Chci bag pokud možno nepromokavý. Jednoznačně chci bag se samostatnými komorami pro všechny hole. Chci bag nějaké známé značky. Ale především chci bag, který bude mít nožičky a zároveň půjde složit pohodlně na jakýkoli vozík.

Takže až poradíte @requo a jeho kamarádovi, poraďte i mě:).
Letos v zimě jsme našemu juniorovi kupovali nový bag. Měl jasné zadání na barvy (trošku jsme se odklonili) a cart. Vybral si Wilson Staff Hybrix a má nožky a zároveň dobře sedí na vozík (Clickgear). Když mají v pátek trénink jen tréninkové plochy, ani si vozík nebere a nosí bag na zádech. Zatím je s ním moc spokojený. Nepromok to není, na to má extra pláštěnku.
 
Můj první bag byl koupený s bazarovými holemi a byl to takový typ veterán, s dvěma velkými kapsami. Hned následující sezonu jsem si zakoupila bag nový, na vozík samozřejmě - zvítězila moje praktická stránka - aby se neušpinil a aby byl trochu jiný - byl černozelený. Kapes měl spousty a hlavně moji (z dnešního pohledu ne moc k pochopení) podmínku, aby měl takový ten držák na tři míčky na sobě 😎 :D No, se mi to tenkrát líbilo. Byl to GoCart. Samozřejmě se mi přestal líbil a tak jsem ho poslala dál a vloni si udělala radost krásným bílým s černo-červenými detaily (zcela jistě nepraktickým) bagem Jucad. Z Muzikeru za pecka cenu, byl cca za 4 tis. Má takové ty "zámečky" na hole, to mi přišlo moc super - necvakají o sebe, ale někdy mi jde hůl blbě vytáhnout, když zapomenu ji nejdříve vycvaknout. Má taky svoji pláštěnku ve spešl spodní kapse - tak to beru jako super bonus, zjistila jsem, že tam je až náhodou - zipem je připnutá na headcover, takže jde oddělit. Ale jeho hlavní vlastností je, že je prostě krásnej - má hodně kapes, takže pořád něco hledám, velkou chladící kapsu vpředu. Krásně mi k němu ladí červený ručník Jucad a černý ručník 19.jamky;) Naštěstí i placka 19. jamky umístěná na horní kapse s ním barevně velmi dobře ladí. ;) Tak snad jste to pochopili - hlavně to musí všechno krásně barevně LADIT. :cool:
 
to jste se mi docela trefili do tématu. Zrovna o víkendu jsem koukala na ten svůj Ogio a zjistila, že je docela orvaný na vrchu, kde strkám hole :(. Jinak je ještě v pořádku. Jako ženská jsem ho kupovala podle barvy a vzhledu, ale musím říct, že kvalita je celkově velmi dobrá - oddělené otvory na hole, velká na putter, spousta kapes (což je pro mě také strašně důležité) i chladící. Vozíky jsem měla mezitím 3 a na všechny šel. Jen je dost velký a těžký. A asi bych teď volila něco více skladného.A přemýšlela jsem i o nepromokavém, protože nandávat raincover je opruz. Trochu jste mě těmi negativními referencemi na nepromokavé odradili, tak si počkám na výsledek ankety :D
 
Já koupil k motocaddy ten jejich nepromokavý bag. Právě kvůli té nepromokavosti. A tu plní úžasně, letos na jaře a loni na podzim si deště užil opravdu hodně. Nepotřebujete pláštěnku na bag, funguje dobře i vrchní kryt na hlavy holí. Pořídil jsem ještě dobré oblečení a nenosím ani deštník.
Ale to je tak jediné, v čem bag můžu pochválit.
Rozdělení komor je nanic, hole se špatně ukládají.
Rozložení komor na hole mi nesedí, je to jako šachovnice postavená na roh.
Kapes je málo a jsou malé. Kdo tahá spoustu oblečení má problém.
Chybí vnější komora na putter.
Vnější poutka na uchycení deštníku jsou divná, deštník je vždy v kolizi s vozíkem a je opruz to tam uchytit. Ještě že ho už nevozím.
Pro někoho by mohl být mínus že nemá žádné vnější uchytky na týčka.
Za rok jsem se nenaučil zacvaknout bag do vozíku na první pokus - ten patent nefunguje úplně dobře. Když se povede, už drží parádně.
Kdybych kupoval znova, asi bych hledal nepromokavý bag od jiné značky, ale bez té nepromokavosti bych už bag nechtěl.
 
Mě je to celkem jedno, měl jsem několik bagů, u každýho něco dobře, něco špatně. Teď mám šestikomorový Bridgestone a jsem spokojený protože má pro mě tři důležitý věci.. Extra zvenku trubku na putter, očko na ručník a sucháč na rukavici.. Nás skromných je málo...:):):)
 
Prvni bag - Top Flite s půlsetem holí. Kupovaný na netu po dálkové poradě s mým prvním trenérem, absolutně netušíc co mám od bagu chtít. Byl to cart bag. Takže další krok byl koupit vozík, a když už, tak elektrický a Motocaddy. (to byl naštěstí nákup století) Pak mi došlo, že tahat na trénink na drivingu cart bag je kravina. Přišel stand bag Ogio, ano, tušíte správně, vybraný podle dyzajnu. Dyzajn mi vydržel jednu sezonu. Pak jsem ho úspěšně střelila a pořídila si obratem pencil bag, co taky tahat na trénink všechny hole, že? Pak zapracovala moje úchylka na některé značky - přece nebudu na Motocaddy vozit Top Flite! Následoval nepromokavý, když už, Motocaddy. Taky není 100% ideál, co mi na něm vadilo nejvic - "chladící" kapsa se díky černé barvě přední části kapes okamžitě měnila na tepelně termoskovou a jako vrchol se na ni poškodil zip, takže nejde zavřít. Timpadem stojí v koutě a věrným mým průvodcem trůnícím na vozíku se stal cart bag Loudmouth Drop Cloth - aby ladil s deštníkem 😂. Neboť nejdůležitější co jsem se zde na 19.jamce naučila je: Hlavně při tom "golfu" dobře vypadat.
DSC_0347.JPG
 
To je spousta zkušeností, díky. Člověk by skoro řekl, že bagy už budou vychytané, že tolik různých variant, co kdo chce mezi golfisty není, a ono ejhle, je. Máte někdo praktickou zkušenost s rozdělovačem komor u bagu bigmax?

Výstřižek.PNG
 
To je spousta zkušeností, díky. Člověk by skoro řekl, že bagy už budou vychytané, že tolik různých variant, co kdo chce mezi golfisty není, a ono ejhle, je. Máte někdo praktickou zkušenost s rozdělovačem komor u bagu bigmax?

Zobrazit přílohu 7993
Zkušenost bohužel nemám, ale tohle nebo podobné řešení mě vždy lákalo. Leze mi na nervy, jak hole cinkají o sebe v bagu bez toho.
Prodávám se s prosbou o reálné zkušenosti.
 
To je spousta zkušeností, díky. Člověk by skoro řekl, že bagy už budou vychytané, že tolik různých variant, co kdo chce mezi golfisty není, a ono ejhle, je. Máte někdo praktickou zkušenost s rozdělovačem komor u bagu bigmax?

Zobrazit přílohu 7993
Jen tak když na to čumím mě napadlo... hlavy holí jdou směrem ven a přečnívají přes bag, co na to raincover..?
 
To je spousta zkušeností, díky. Člověk by skoro řekl, že bagy už budou vychytané, že tolik různých variant, co kdo chce mezi golfisty není, a ono ejhle, je. Máte někdo praktickou zkušenost s rozdělovačem komor u bagu bigmax?

Zobrazit přílohu 7993
Já mám u toho svého Jucadu ten systém trochu jinak - ale líbilo se mi to jak na tom BigMaxu (viděla jsem to asi i na nějakém Wilsonu) a tak to byl jeden z důvodů proč jsem vybrala ten Jucad. Je to bezvadné, hole ti nevypadnou když nakládáš bag do auta, necvakají o sebe při pohybu po hřišti. Jen občas zapomenu jakoby tu hůl vycvaknout a tahám a tahám, než mi dojde, že jí musím nejdřív vycvaknout. Já jsem s tím spokojená. Raincover mi na bag sedí, hole schovám, ale driver je dost dlouhý, ale nacpu ho tam, stačí ho pootočit nebo dát do jiné přihrádky. To si člověk vychytá.
Ten Jucad to má takto
1565809994168.png
 
Zkušenost bohužel nemám, ale tohle nebo podobné řešení mě vždy lákalo. Leze mi na nervy, jak hole cinkají o sebe v bagu bez toho.
Prodávám se s prosbou o reálné zkušenosti.

Zkušenost s Bigmax nemám.
Obecně hodně záleží na:
a) jak si tam kdo ty hole dává - driver nahoru, wedge dolů a tak,
b) jak jsou udělané kapsy.
Já měl Ogio Atlas, byl super, jen byl neuvěřitelně těžký. Cvakala akorát lobwedge o vozík občas. Pak Sunmountain už nevím kterej, ten moc dobrej nebyl a hole v něm cvakaly (wedge všechny). Teď mám Titleist StaDry, hole vůbec necvakají, je to dobře rozmístěný. Je nepromokavý, zatím teda půl roku zkušenost. Akorát ty velké kapsy zboku jsou mnohem menší, než u předchozích, což komplikuje nechávat v nich trvale 2 sady nepromoků a několik lahví pití, jak jsem měl předtím ve zvyku.

Jen tak když na to čumím mě napadlo... hlavy holí jdou směrem ven a přečnívají přes bag, co na to raincover..?

Kdesi jsem vyhrál Jucad pláštěnku a ta s tím nemá problém - je prostě dost "široká".
 
Ahoj,

máte někdo zkušenosti s golfovými bagy z decathlonu?

Sháním stand bag a tento mi přijde zajímavý https://www.decathlon.cz/golfovy-bag-waterproof-sedy-id_8548348.html#v2693968#tstoreTab

Pouzivam jejich ultralight (https://www.decathlon.cz/bag-ultralight-s-trojnozkou-id_8389794.html) druhou sezonu, v rodine mame dva. Ja s nim odehral x desitek her, pohoda. Lehky, nic se netrha, drzi. Moje žena @kristyna ma svetle sedy, u ktereho je nevyhoda, ze se mnohem vic spini. Resp je to vic videt, nez na mem cernozelenem. Nebal bych se toho.
 
Upraveno:
Nevím zda to patří přímo do kategori Doporučení, ale nedá mi se s Vámi o toto nepodělit. Vyskočilo to na mne FB


Schválně co vy na to 😎
 
Upraveno:
Hezký to je, ale třebas do Terezína. Jak se to asi bude chovat při tažení na nerovném nebo skloněném terénu? Jak to na nerovném nebo skloněném terénu bude stát? To jsem v upoutávkách neviděl.🤔
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom