Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Doporučení [BAGY] Kupujeme bag...

Hezký to je, ale třebas do Terezína. Jak se to asi bude chovat při tažení na nerovném nebo skloněném terénu? Jak to na nerovném nebo skloněném terénu bude stát? To jsem v upoutávkách neviděl.🤔

No toť otázka. Mne by spíše zajímalo, zda to vůbec vydrží než dojedeš od auta k recepci 😂 A pak taky zda cena souhlasí. Ale spíše to beru jako srandu, než že bych nad tím uvažoval jako nový bag. Ale kdyby měl někdo chuť, to za ty peníze otestovat a dát pak report, určitě si rád počtu :)
 
Me to prijde hezke… za ty penize prima. Ale na jine nez rovne hriste a bezvetri to nevidim :)
 
To je spousta zkušeností, díky. Člověk by skoro řekl, že bagy už budou vychytané, že tolik různých variant, co kdo chce mezi golfisty není, a ono ejhle, je. Máte někdo praktickou zkušenost s rozdělovačem komor u bagu bigmax?

Zobrazit přílohu 7993
Ten mám asi měsíc. Hole se v něm
aretují do drážky, tak že se ani nehnou. Nic o sebe necinká, nepromokavý, hromada kapes včetně termo. Za mě zatím 👍
 
Ten mám asi měsíc. Hole se v něm
aretují do drážky, tak že se ani nehnou. Nic o sebe necinká, nepromokavý, hromada kapes včetně termo. Za mě zatím 👍
bigmaxům v tomto provedení nepromokavých zipů začnou do roka nebo do dvou (podle toho jak často jej používáte) praskat lemy kolem zipů, nebo jinak obecně se začnou kazit zipy :down:,

sám jsem podobný bigmax (jiný typ než tento, ale stejná technologie výrob) po 9ti měsících úspěšně reklamoval, za to palec nahoru:up:
 
bigmaxům v tomto provedení nepromokavých zipů začnou do roka nebo do dvou (podle toho jak často jej používáte) praskat lemy kolem zipů, nebo jinak obecně se začnou kazit zipy :down:,

sám jsem podobný bigmax (jiný typ než tento, ale stejná technologie výrob) po 9ti měsících úspěšně reklamoval, za to palec nahoru:up:

Takže každý rok nový bag v jedné ceně původního? :)
 
bigmaxům v tomto provedení nepromokavých zipů začnou do roka nebo do dvou (podle toho jak často jej používáte) praskat lemy kolem zipů, nebo jinak obecně se začnou kazit zipy :down:,

sám jsem podobný bigmax (jiný typ než tento, ale stejná technologie výrob) po 9ti měsících úspěšně reklamoval, za to palec nahoru:up:
Když jsem nedávno kupoval svůj bag, líbil se mi bigmax. Ale v obchodě (golfovevoziky.cz, měli skladem obojí) mi jednoznačně doporučili bennington. Chtěl jsem organizer na hlavy holí a vodotěsnost. O bigmax říkali v podstatě to co ty..
 
Takže každý rok nový bag v jedné ceně původního? :)
Ne, jen do konce záruky prvního+prodloužení o délku reklamace😉
 
bigmaxům v tomto provedení nepromokavých zipů začnou do roka nebo do dvou (podle toho jak často jej používáte) praskat lemy kolem zipů, nebo jinak obecně se začnou kazit zipy :down:,

sám jsem podobný bigmax (jiný typ než tento, ale stejná technologie výrob) po 9ti měsících úspěšně reklamoval, za to palec nahoru:up:
Dík za upozornění. Budu si na to dávat bacha.
 
Možná se někomu bude hodit, tréninkové pouzdro z decathlonu, za 649,-, konkrétně toto: https://www.decathlon.cz/p/golfovy-treninkovy-bag/_/R-p-329551

bag.png


V praxi - pohodlné, chybí "headcover",nahradil jsme starou podkolenkou z fotbalu - nikdy jsem jí nenosil, takže jak nová a elasticky stahuje. Na první pohled tak není vidět, co v tom je. Vejde se do toho zcela dobře pět holi, na fotkách níže kombinace P-56-8i-6i-D. Poudro je pevné, samostatné na rovné ploše stojící. Jak to nemá ten vršek, tak asi do toho bude přes tu ponožku i tak pršet - to mi přijde škoda. Ale uvidím, jestli to budu řešit víc. Na cestování po Praze za tréninkem pro mě MHD ideál. Dá se i v Decathlonu objednat, já kupoval skladem v Decathlonu na Nový Smíchov (Anděl).

tempImageD0t59D.png tempImage8XYTC1.png tempImageBORP4K.png
 
Upraveno:
A nechce nekdo pencil bag? Lezi mi tu nevyuzity…prenecham za 400 penez
Zipy v poradku, kapsy taky, ma rozdelenou komoru…idelani na par holi na trenink.
1119ADA4-FD4D-4CF1-8733-7F3871F65EDF.jpeg
B4AEFFFF-895E-40FD-ABBD-DFD8020D0AB0.jpeg
E838FAE8-86A7-4523-A2AF-4D4555193036.jpeg
A947424A-2620-4458-AADF-EC0F3C891D09.jpeg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom