Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Kunětická hora s Janem za 600,- (možnost výběru termínu)

Stav
Uzamčeno.

JanKostalCZE

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Jan
Přijmení
Košťál
Klub
Prague City Golf Vinoř
HI (HCP)
0,2
Je tu skvělá akce a příležitost.
Zahrát si se mnou krásnou Kunětickou horu za pouhých 600,-
Na výběr je ze tří termínů: 19.6, 20.6., 21.6.

Kdo dřív přijde, ten dřív levně hraje :)
Hledám nejlépe někoho z Prahy, abychom jeli spolu a podělili se o náklady na dopravu :)
Je pouze jedno místo!! Tak si pospěště!! :D
Upřednostňuji spolehlivého člověka, který mi to nezruší den předem nebo ráno.
 
A časově bys to viděl cca od kolika? Např. brzo ráno a pak hned zpět do Phy?
Ale i kdyby, voucher mám a ve třech se do jednoho auta stejně asi nenarvem :( :D
 
A časově bys to viděl cca od kolika? Např. brzo ráno a pak hned zpět do Phy?
Ale i kdyby, voucher mám a ve třech se do jednoho auta stejně asi nenarvem :( :D
do velkeho jo :) ale ty stejne nepojedes pres Prahu ne?? casove se asi prizpusobim, ale nechci jet rano v 6 nebo naopak odpo ve 2, spis teetime kolem 10-11
 
Tak já zatím počkám, koho seženeš a jaký budou detaily :D. Btw, ty máš auto pro 3? Já fakt ne :D.
Přes Phu bych nejel, připojil bych se kdyžtak někde před Poděbradama...

Kdybys chtěl jet třeba v So 17.6. nebo v Ne 25.6 :D, ale to ty ne, ty jdeš radši do práce :(
 
Tak já zatím počkám, koho seženeš a jaký budou detaily :D. Btw, ty máš auto pro 3? Já fakt ne :D.
Přes Phu bych nejel, připojil bych se kdyžtak někde před Poděbradama...

Kdybys chtěl jet třeba v So 17.6. nebo v Ne 25.6 :D, ale to ty ne, ty jdeš radši do práce :(
Auto pro tri mam, mam auto pro 5, ale ne s bagama, ale kdybych se hodne snazil, tak se ve trech vejdem :D
vikendy pracuju, sorryjako :D
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Ja zvazuju 19. v pondeli. Budu o vikendu v Hradci a v pondeli mam rano doktory v HK. Takze bych kolem 10-11 tam mohl byt. Pokud stale plati.
 
Ja zvazuju 19. v pondeli. Budu o vikendu v Hradci a v pondeli mam rano doktory v HK. Takze bych kolem 10-11 tam mohl byt. Pokud stale plati.
Hledal jsem spise nekoho z Phy, abychom jeli spolu, ale muze byt :)
 
Tak dej vedet, pokud bys nikoho nesehnal. Tim padem maji moznost stale ostatni :)Ja tam asi budu v to pondeli
 
Stav
Uzamčeno.
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom