Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Kterých 5+ hřišť v ČR letos doporučíte navštívit a proč?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Dostal jsem takovou otázku od jednoho hobby golfisty (hi kolem 22), který v ČR už dlouho nebyl a bude tady trávit letos několik týdnů. Chtěl by poznat rozmanitost českých hřišť.

Pomůžete mi mu doporučit, co by neměl minout a zdůvodnit, proč?

Případně, kam podle vás ne, že to za to z nějakého důvodu nestojí.

Ponechám odpovědi do úterka schované, abychom se vzájemně neovlivňovali.

Díky!
 
Česká Lípa. Protože, jestli v Čechách dlouho nebyl, tak tam určitě nikdy nehrál :cool:.
 
No, to je otázka...podle toho, které hřiště se líbí mě a které jsem měla čest navštívit (ne vždy hrát ovšem) - Kaskáda (prostě je to tam nádherný, to se nedá nic dělat), Ypsilonka - ten terén, to je bomba!, Dýšina (má to dle mne úroveň), Česká Lípa (pro tu svou atmosféru a krásné výhledy ze hřiště) a kdyby chtěl zažít bezva lidi, přátelskou atmosféru a vstřícné prostředí a skvěle se nadlábnout za prima peníze - ať přijede k nám Na Vrše ;) :D :D
 
Ypsilon Liberec
Hazlov (Františkovy Lázně)
Čeladná old course
Telč
Písek Kestřany

ať to má pestré.....
 
Kácov
Hezké kopcovité hřiště, které je svého stylu u nás jen jedno (možná ještě Ostravice), vždy v dobrém stavu, v týdnu za rozumnou cenu a člověk občas potřebuje od hřiště dostat na zadek.

Albatross
Jen pro ten pocit, že se tam hraje European tour, ikdyž to za tu cenu nestojí.

Zbraslav
Neobvyklý links, který u nás nemá podobnost, velmi modelované až přemodelované greeny o vysoké rychlosti jsou výzvou a protože prostě proto :D

OAKS
Ikdyž zatím jen devítka, také se velmi odlišuje od všeho co tu máme, službama a příští tom snad i kvalitou, určitě stojí za návštěvu.

Určitě bych se v okolí Prahy vyhnul pár hřištím, Benátky, Molitorov, Líšnice, Botanika, Motol, Poděbrady.

Možná by nebylo špatné spočítat, jestli se nevyplatí nějaká forma čgk :)
 
Doporučil bych:
- Čeladná - new i old course - cenově je to sice darda, ale stojí to za to
- Ostravice - největší sportovní výzva v ČR
- Zbraslav - opět sportovní výzva pro každého golfistu
- Brno, Kaskáda - pokud neřešíte peníze - super kvalitní hřiště
- Albatros - jediné hřiště u nás, kde se v současnosti hraje European Tour

- a jako 6. hřiště v pořadí bych určitě doporučil slovenský Sedin, tak pěkné hřiště v ČR nenajdete :)

ať nejezdí na Kuňku a do Olomouce
 
Upraveno:
Pokud nejsi omezen na Prahu, tak z toho co sem hrál bych doporučil: Pyšely, Ypsilon, Greensgate, Cihelny a Beroun/Karlštejn.
 
Černý Most
Kácov
Ypsilonka
Ostravice
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom