Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Kterou hůl/hole máte nejraději?

Kterou hůl/hole máte nejraději?


  • Hlasovalo
    28

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Po nedávné anketě Která hůl/hole je pro vás největší oříšek? se na naše sbírky 'hokejek' podíváme z druhé strany. Tedy naše favoritky, hole, které nás nikdy nezklamou, se kterými hrajeme rádi, které nás baví a prostě ty, se kterými neumíme zahrát skoro nikdy zkaženou ránu. Která hůl je vaše oblíbená a proč?
 
Taky dobrá anketka! Já mám asi nejradši driver. A doufám, že "novou" Kobřičku budu mít ještě raději :D Myslím, že s ním mám nejpovedenější rány, ale statistiku si nevedu. A když se mi fakt povede, bývá velmi efektní, letí dost daleko a kolegové z flajtu se zpravidla pochvalně vyjadřují. Jo, ráda odpaluji driverem.
 
jednoznačně wedge. Jsem totiž bystrozraký a mé rány jsou dlouhé a široké.... a byť se rozptyl postupně snižuje, tak potřeba záchranných ran z všemožných prostor mi vytvořila jednoznačně nejoblíbenější hole "wedžky" :cool:
 
Na 100% driver, miluju ten pohled jak mic leti do krasneho draw a dopada na stred fairwaye, ale chtel bych to videt casteji :D
 
Na 100% driver, miluju ten pohled jak mic leti do krasneho draw a dopada na stred fairwaye, ale chtel bych to videt casteji :D

Dej si pár facek. :) Do středu ferveje žádnej míč od driveru nelítá. Ne a ne a ne! Možná někdy na okraj, lehounce, aby namlsal na další rok - zpravidla do místa, kde je nějakej drn nebo tak něco. Střed ferveje prostě ne. :-D
 
Pro mě asi wedge. Přijde mi to takové nejvíc golfové. Resp. je vidět, kam to dopadne, je v tom míření, snaha to fakt čistě trefit a není v tom honba za vzdáleností - nenutí to člověka narvat.
 
Na 100% driver, miluju ten pohled jak mic leti do krasneho draw a dopada na stred fairwaye, ale chtel bych to videt casteji :D
Tak musíš víc hrát, 7x v týdnu nestačí :D
 
Já asi hybrid - ten pocit, když vám na 5PARu zbývá pro druhou ránu 200m do grýnu a vy to tam pošlete hybridem a míček na tom grýnu zůstane sedět ;)
Ale teď mě začínají bavit i železa, tak uvidím, jak mi to dlouho vydrží :D
 
Já asi hybrid - ten pocit, když vám na 5PARu zbývá pro druhou ránu 200m do grýnu a vy to tam pošlete hybridem a míček na tom grýnu zůstane sedět ;)
Ale teď mě začínají bavit i železa, tak uvidím, jak mi to dlouho vydrží :D
Tvoje zeleza musi bavit kazdeho :D
 
Moje nejoblíbenější hůl je jednoznačně @requo putter! Žádná jiná hůl mi nepřinesla tolik radosti, smíchu, potěšení, líbezných chvil hraničících s potřebou umlátit se smíchy hráběma do bezvědomí!
 
Měl jsem rád hybrid a sžívám se druhou sezonu s jeho náhradou - 5dřevo
 
Jednoznačně 6i (Rory to ode mě okopíroval :cool:) a následuje 5W - blbý je, když je to železo delší než to dřevo - kdo s tím má při hře jako počítat?!? :D
 
Pro mě jednoznačně 2i, ta hůl pro mě představuje výzvu při každé ráně, kterou s ní chci hrát a zároveň odměnu, když se rána povede a letí neuvěřitelně daleko :)
 
Přestože jsem v anketě která hůl je pro mě největší oříšek napsal že driver, tak i v této anketě napíšu Driver. Rána žádnou jinou holí nenahradí ten blažený pocit dlouhého letu míče.
 
Vždy ta kterou mi to zrovna jde, to se pořád mění. To je to co nedokáž pochopit , zlepším se s jednou holí kterou trochu potrénuji a "zapomenu" zvládat jinou, Přitom nedávám žádné přednost.
 
Hm, překvapuje mě, že putter vybrala jen malá část lidí, aktuálně 3 hlasy, cca 16%. Na to, že je to nejčastěji používaná hůl... asi něco bude na teorii, že chlapi (uznávám, je to šofinistické a za pár let mě za tuhle formulaci asi už zavřou) potřebují výkon, sílu a vzdálenost... což putter tyhle emoce moc nebudí. Nebo?
 
Já mám putter nejraději. Miluji zarachtání míčku v jamce po dobrém patu. A vím, že mám už jamku zdárně za sebou. A že je to někdy předtím trápení;)
 
Už jsem to psal ve vlákně o neoblíbené holi.
Putter je hůl, u které se nejvíce projeví jákoliv chyba. A co dovede člověka víc nas... pardon naštvat, než neproměněný půlmetrový pat (tedy kromě manželky)? :mad:

Ale zasa na druhou stranu, po úderu patrem nemusím (většinou) hledat míček
 
Premyslim, zda mam radeji onen slice do lesa driverem nebo topnutou wedge 100m za green... nebo minuty 50cm putt 7m za jamku do roughu?
... aktualne mozna h3... kdyz to trefim, ma to pekny zvuk, pak to hezky nekam leti v duchu me strategie "hit-and-pray" a casto to velmi prekvapi vysledkem, ktery jsem sice neplanoval, ale potesi. :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom