Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Které golfové weby sledujete?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Které golfové weby sledujete? Pro informace, pro pobavení, pro nákupy... české i zahraniční.
Soukromé, hobby ale i komerční. Neslouží pro reklamu, ale pro informaci.
  • když se chci něco dozvědět, tak jdu na...
  • když chci něco koupit, tak hledám na...
  • když se chci jen tak bavit a nudím se na webu, tak jdu na...
  • co se jinam nevešlo :)
Tématika webů - golf.
 
Pravidelně kromě 19jamka.cz sleduji: golf.cz, golfextra.cz, golfchannel.cz, golfdigest.cz, green.cz, ongreen.cz.
Pokud chci něco koupit tak sleduji: levnygolf.cz, bazos.cz, aukro.cz a pak až jednotlivé prodejny. První jdu na golfarts.cz, kde také v současnosti nové věci nejvíce nakupuji.
Ohledně turnajů zásadně cgf.cz, objednávky hry na teetime.cz.
Pokud se hrají profi turnaje tak samozřejmě jejich weby: pgatour.com, europeantour.com, lpga.com, ladieseuropeantour.com.
Profi turnaje online sleduji na fromhot.com.
 
Upraveno:
Těžkou závislost mám na 19. jamce a Levnygolf.cz. Sleduji taky bazoš, Golf pro všechny, all4golf, Sportdirect, GolfArts, a pak nějaké ty zahraniční Direct Golf UK a už nevim jak se jmenujou ty další. V mobilu mám Teetime. Nejčastěji jsem nakoupila na Sportdirect (jednou i v kamenném obchodě v Olomouci), GolfArts (boty), super kaufy z Levnygolf.cz. Na Aukro už ani nelezu, nějak se mi přestalo líbit.
Prodejnu Golf pro všechny bych potřebovala v Hradci...ideálně :up: Já nevím koho to napadlo tak pěknou prodejnu udělat až v takových kotěhůlkách!:mad:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom