Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Která TOPprice hřiště za to stojí?

Která TOPprice hřiště za to stojí?


  • Hlasovalo
    12

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Která TOP price hřiště (volný výběr hřišť ze seznamu Dana Ebermanna dostupný na http://pratelegolfu.cz/kolik-stoji-golf-ceskych-hristich-roce-2017/) stojí dle vás navštívit i za jejich plnou cenu sobotního fee, případně která za to stojí? Možno hlasovat i více hřišť, diskuse volná i možno doplnit další.
 
No koukám na to na mobilu a seznam nevidím.
 
Ještě bych tam za 2K přidal K.V. Olšovky - byl jsem tam jednou před 2 roky a vrátím se tam asi raději než na Karlštejn :cool:
 
Pulku z nich jsem nehral, ale za me Konopi, Loreta a Dysina.
Trochu paradox je, ze Zbraslav ci Cernak stoji vice nez Loreta... osobne bych tam Zbraslav zaradil tez. Dle meho je to top a zajimave hriste, byt restauraci se clovek radeji vyhne. :)
 
No koukám na to na mobilu a seznam nevidím.

Na mobilu anketa je, v Tapatalku ne, Tapatalk bohužel ankety neumi z fóra přebírat.

Do ankety jsem vybral tato hřiště:
  1. Karlštejn (3000 Kč)
  2. Dýšina (2200 Kč)
  3. Albatross (2150 Kč)
  4. Konopiště (2000 Kč)
  5. Čeladná (2000 Kč)
  6. Beroun (2000 Kč)
  7. Kaskáda (1950 Kč)
  8. Kácov (1800 Kč)
  9. Kynžvart (1790 Kč)
  10. Kunětická Hora (1600 Kč)
  11. Loreta (1550 Kč)
  12. Ypsilon (1500 Kč)
  13. Ostravice (1490 Kč)
  14. Austerlitz (1450 Kč)
 
Abych toto nemusel řešit, kupuju si balíček golfpass od Golfcut kde mám za 23500,- 25 her za rok a v nabídce je většina z tebou vybraných top hřišť. Jedna18-ka tak vyjde na 940 a pokud máš šanci to přehnat přes sociální fond tak na 800.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom