Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Která jamka vás zlobí?

mě poslední dobou zlobí 9ka dřevěná na Kaskádě a dlouhodobě 12ka Austerlitz z bílých
 
- Ypsilon 15 // asi jasne...
- Zbraslav 12 // kdysi jsem to tam sazel v paru... ale posledni dobou skrtam... na tom greenu proste nic nedrzi :)
- Kacov River 4 // imho ne tak tezka, ale vzdy to nacpu nekam mimo
- Albatros 4 // jeste nikdy jsem tam nezacal jinak nez doprava do nejakeho bordelu
- Stirin 2 // toto me strasne vytaci, neb vzdy zacnu vpravo od potoka :)

Staci, nebo mam psat dal? :)
 
Tak pro mě je to tenhle dlouhý třípar v Podbořánkách, ještě k tomu mírně do kopce. Vyvýšený green má z levé strany sráz a všechno odráží do autu v lese, v lepším případě mi míčky sbírá levý bunker. Zprava nad jamkou je to težký chip z kopce. Po právé straně ránu blokují stromy což mi jako levákovi dlouhým železem překaží a zahrát draw z leva ještě neumím. Takže hraju fade s 4 železem co nejtěsněji ke stromům a doufám že ji nepřetočím vlevo pod green a do onoho autu. Green jsem i několikrát trefil ale v létě jsem to na něm nikdy neudržel. Pak je tu možnost hrát najistotu na malou fairway před jamkou, ale co si budem povídat, to jsem úmyslně ještě neudělal:D. Zajímalo by mě jakou máte na tuhle jamku taktiku?

podborankyJ.2.jpg
 
Tak pro mě je to tenhle dlouhý třípar v Podbořánkách, ještě k tomu mírně do kopce. Vyvýšený green má z levé strany sráz a všechno odráží do autu v lese, v lepším případě mi míčky sbírá levý bunker. Zprava nad jamkou je to težký chip z kopce. Po právé straně ránu blokují stromy což mi jako levákovi dlouhým železem překaží a zahrát draw z leva ještě neumím. Takže hraju fade s 4 železem co nejtěsněji ke stromům a doufám že ji nepřetočím vlevo pod green a do onoho autu. Green jsem i několikrát trefil ale v létě jsem to na něm nikdy neudržel. Pak je tu možnost hrát najistotu na malou fairway před jamkou, ale co si budem povídat, to jsem úmyslně ještě neudělal:D. Zajímalo by mě jakou máte na tuhle jamku taktiku?

Zobrazit přílohu 15537
Jako na každou jinou kdekoliv: BUM PRÁSK!😁
 
Tak pro mě je to tenhle dlouhý třípar v Podbořánkách, ještě k tomu mírně do kopce. Vyvýšený green má z levé strany sráz a všechno odráží do autu v lese, v lepším případě mi míčky sbírá levý bunker. Zprava nad jamkou je to težký chip z kopce. Po právé straně ránu blokují stromy což mi jako levákovi dlouhým železem překaží a zahrát draw z leva ještě neumím. Takže hraju fade s 4 železem co nejtěsněji ke stromům a doufám že ji nepřetočím vlevo pod green a do onoho autu. Green jsem i několikrát trefil ale v létě jsem to na něm nikdy neudržel. Pak je tu možnost hrát najistotu na malou fairway před jamkou, ale co si budem povídat, to jsem úmyslně ještě neudělal:D. Zajímalo by mě jakou máte na tuhle jamku taktiku?

Zobrazit přílohu 15537

Uplně jednoduchý:

1. socket do lesa vpravo na cca 100 m vzdálenost
2. - 4. výklepy ven z lesa
5. přetažená rána za green s lehkým zátahem do vody
6. pokus vyhrát to z vody
7. trestná
8. topinka přes green do stromu za ním a odraz zpátky na green
9. jednoputt z 12 m, abych nepsal dvoucifernej výsledek, protože ten je pro močky!
 
Uplně jednoduchý:

1. socket do lesa vpravo na cca 100 m vzdálenost
2. - 4. výklepy ven z lesa
5. přetažená rána za green s lehkým zátahem do vody
6. pokus vyhrát to z vody
7. trestná
8. topinka přes green do stromu za ním a odraz zpátky na green
9. jednoputt z 12 m, abych nepsal dvoucifernej výsledek, protože ten je pro močky!
A já myslel, že mě u toho nikdo neviděl..
 
Jdu na to jednoduše- vemu 4 hybrid, nebo 3 dřevo a mířím na levou stranu grýnu s tím, že jako obvykle zašlajsuju jako prase a budu na pohodu na grýnu.
Následuje dokonale rovná rána do autu a ...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom