Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Která hůl/hole je pro vás největší oříšek?

Která hůl/hole je pro vás největší oříšek?


  • Hlasovalo
    34
Půjčíš mi ty svoje? :p:D
Stejně to bude spíš hlava než ruce :D, protože pří pomyšlení, že ty a tobě podobný si jen tak lehce klidně švihnete a ta mrcha míč letí a letí (rovně) a nepadá... :devil:
moje ruce ti budou k nicemu, moje ruce umi jen na normalni stranu :D
 
Hlasoval jsem pro driver, protože ten mi poslední rok nešel. Rozptyl je relativně velký, ale hlavně často netuším, kterým směrem to bude. A pokud se pokusím to nějakým směrem korigovat nebo tvarovat, zákonitě je z toho je špatná rána. Ale ta délka rány je o tolik výrazná, že to negativa stranových úletů hravě překoná, takže druhá rána je sice kolikrát z horší pozice, ale je z krátké vzdálenosti a proto je vždy přesnější do greenu.
 
Obávám se, že s jarem to bude celý arzenál mého bagu...:eek:

Ale neskutečně se těším na vyzkoušení "nového" driveru od @jan a tento týden netrpělivě očekávám nové FW - FW mi nešlo absolutně vůbec, ale věřím, že nové od Cobry bude lítat samo ;):D
 
hybrid. Přitom to byla první hůl, kterou jsem k železům přidal. Hrála jedna báseň a tak jsem přidal 5w a driver. Po dvou sezónách je pro mě hybrid nepoužitelný. No co slíbil jsem si tréninky, tak třeba mi trenér narovná co se u mě změnilo :)
 
tak asi jako u většiny mě nejvíce trápí driver. Už to došlo tak daleko, že jsem rezignoval a prodal jsem jej, aby mě zbytečně nelákalo ho vůbec tahat z bagu :)
Dřív jsem se hodně trápil a pral i s hybridem (měl jsem Cobru AMP), ale musím upřímně říct, že po výměně Cobry za Srixon H65 se stal hybrid jednou z mých nejoblíbenějších a nejstabilnějších holí vůbec :cool:
 
Zaškrtl jsem driver, protože kvůli neduhům těla nemožnost plného švihu. Naopak mám nejraději putter, protože jsem v mládí vyhrál několik turnajů v minigolfu. Překvapuje mě, že i u ostatních není putter zavrhován tolik, co bych byl čekal.
 
Zaškrtl jsem driver, protože kvůli neduhům těla nemožnost plného švihu. Naopak mám nejraději putter, protože jsem v mládí vyhrál několik turnajů v minigolfu. Překvapuje mě, že i u ostatních není putter zavrhován tolik, co bych byl čekal.
To máš jednoduché, s putterem se každý nějak pere, někdo víc někdo míň, ale na výběr nemáš. Zkoušel jsem ho vyřadit ze hry hraním chip-in na každé jamce, kupodivu to naprosto nefungovalo.
 
Vloni jsem mě možnost testování pro GolfProfi magazín. Byl jsem v sekci driver/hybrid. Za to dopoledne mi orošlo rukama něco kolem 30 holí různých typů a výrobců. Po této zkušenosti si dovolím tvrdit, že nejpodstatnější rozdíl je ve správném shaftu s ohledem na použitou hlavu hole a rozhodně NEPLATÍ, že delší shaft znamená delší rány (zejména u driverů).
Takže nevzdávejte se výhod, které vám poskytují drivery a zejména hybridy. Chce to jen projít kvalitním fittingem a sladit hůl tak, aby vyhovovala vašemu švihu. Pak holi začnete věřit a milovat ji.
Pro mě osobně je noční můra putter, zde totiž sebemenší chyba znamená ztrátu minimálně jedné rány.
 
Dovolím si ti maličko oponovat, úplně nejdůležitější je to trefit, fiting za 1k a shaft za 20k je ti k prdu, když to netrefuješ.. Ale jinak samozřejmě proti fittingu nic nemám..
 
Dovolím si ti maličko oponovat, úplně nejdůležitější je to trefit, fiting za 1k a shaft za 20k je ti k prdu, když to netrefuješ.. Ale jinak samozřejmě proti fittingu nic nemám..
Jenže správně nafittovaná hůl ti právě pomůže míč lépe trefit.
Slušný obchodník ti při objednávce poplatek za fitting odečte od hodnoty objednávky. Běžně dostupné shafty 20k nestojí. Spousta firem dnes za jiné než standadně dodávané shafty ani nechce příplatek (např. Mizuno).
 
Já tady budu asi výjimka, ale u mě to je wedge - zvlášť tak poslední 2-3 roky. Protože trefení greenu v regulaci je u mě vzhledem k HCP stále dost vzácný jev a dostávám se druhou (či třetí u 5-ti paru) ranou nejčastěji do rozmezí cca 10 - 60 m od greenu, tak touhle holí hraju často........no a poslední sezóny je to dost tragédie.
 
Já tady budu asi výjimka, ale u mě to je wedge - zvlášť tak poslední 2-3 roky. Protože trefení greenu v regulaci je u mě vzhledem k HCP stále dost vzácný jev a dostávám se druhou (či třetí u 5-ti paru) ranou nejčastěji do rozmezí cca 10 - 60 m od greenu, tak touhle holí hraju často........no a poslední sezóny je to dost tragédie.
wedge jsem označila taky, peru se s nimi hrozně, a je zázrak když zahraju něco aspoň nějak na green.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom