Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Která hřiště byste letos ještě chtěli navštívit?

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Prázdniny v plném proudu. Která hřiště byste letos ještě chtěli navštívit? Kam se chystáte a na která hřiště se těšíte? A proč zrovna tato?

Inspirujme se navzájem. :)
 
Casa Serena, Kácov, Prague Oaks, Mladé Buky, Lázně Bohdaneč, Na Vrších, Prosečné, Groshoff, Ypsilonka, Malevil, Janov, Krásný Dvůr, Myštěves, Srbsko z těch kde jsem ještě nebyl. Těším se na každé z nich, i když tuším, že někde to může být zklamání.
Edit: Zapomněl jsem Čapí hnízdo, mám to při cestě do Krumlova..
 
Upraveno:
Nově otevřená hřiště Prague Oaks (až bude kompletních 18 jamek) a Dolní Dobrouč. Na srpen mám naplánovaný golfový výlet na Moravu, kde bych chtěl odehrát chybějící hřiště Ostravice, Olomouc, Radíkov, Búřov, Holešov, Slušovice a Velké Karlovice. A důvod je jednoduchý, stát se CZ Všudehrálem.
 
V planu mam Dolni Dobrouc, Albatross, oba Liberce a Oaks az otevrou 18ku (9ku jsem uz sel).
 
Asi poslední hřiště, které bych si chtěl strašně zahrát ( mám jich zatím 65 ) je Casa Serena! No a to se mi asi nikdy nesplní!:(
 
Nově otevřená hřiště Prague Oaks (až bude kompletních 18 jamek) a Dolní Dobrouč. Na srpen mám naplánovaný golfový výlet na Moravu, kde bych chtěl odehrát chybějící hřiště Ostravice, Olomouc, Radíkov, Búřov, Holešov, Slušovice a Velké Karlovice. A důvod je jednoduchý, stát se CZ Všudehrálem.
Stejný cíl, jen jsem trochu pozadu..
 
V srpnu golfová dovča na Moravě s nakouknutím za hranice na Slovensko. Naplánována je zatím Kaskáda, Ostravice, Čeladná, Ropice, Austerlitz a na Slovensku Borša, Black River, Sedin. Nejvíc jsem zvědavý na Ostravici / Čeladnou, protože kohokoliv slyším o těhle dvou hřištích mluvit, tak řiká, že je to paráda. Byť jsem v golfu zajda, zjistil jsem, že více inklinuji k technicky náročnějším hřištím. Na Slovensku se asi nejvíc těším na Black River, které je údajeně nejtěžší v Evropě - prý je to dobrá šílenost :D

Edit: Cíl pro letošek je jasný - 60 odehraných areálů a stát se mikrovšudehrálem 😇:D
 
Upraveno:
Všechny. 😂 Asi to neklapne, tak aspoň ještě jednou na Ypsilonku (zapomněl jsem si tam koupit míček do vitríny), chci se nacpat do Berouna, voucher mám na Alfrédov, pak Hořehledy (musím si tam najít těch 15 míčků, co jsem tam loni nechal 🙈), kouknu na Darovanský dvůr, Oaks až bude 18, Benátky (jsou evidentně v super stavu a to jsem tam ještě nezažil), ještě jsem nikdy nebyl v Beřovicích, Čertovo břemeno (prý je krásné a jezdím kolem na služebky), Čapák (aby se tu zase rozproudila diskuze o morálu 😂), Roudničku (loni se mi líbila a jiná služebka vede zase tímto směrem), Kuňku na podzim (snad bude fee zase za 500,- jako loni), Kácov (až budu na ty krpály v kondici). K tomu x turnajů a 9 free hřišť v rámci Bestgolfu.
Sakra toho je, jak to jen udělám?! 🤷‍♂️
 
Aktuálně mám na kontě 58 kousků. Zítra přibude Hazlov a za 14 dní přidám Osyčinu, Dobrouč a Hamry. Tzn. já mám svůj golfový cíl takřka splněn a zvládl jsem to za krásných 9 let.
 
Hořehledy si ze seznamu škrtám, letos bude stačit jedno hřiště u žida a to Čapák... 😂

Na Čapák se taky chystám. Už od jara si tu potajmu vykrmuju rodinku ultrahrabavejch krtků. Ještě je nechám tak 14 dní hladovět a převezu je do novýho působiště. Ten slovenskej bystrozor si tyhle drevokocurky za klobouk nedá!
 
Na Čapák se taky chystám. Už od jara si tu potajmu vykrmuju rodinku ultrahrabavejch krtků. Ještě je nechám tak 14 dní hladovět a převezu je do novýho působiště. Ten slovenskej bystrozor si tyhle drevokocurky za klobouk nedá!
Super. Tak to stihnu ještě předtím. Přibal mu i všechny svoje míčkožrouty.
 
Tak já letos taky Dobrouč - ale hlavně z důvodu, abych viděl poprvé syrové mladé plnohodnotné hřiště a mohl osobně ocenit, jak hřiště zraje postupem času později. Z těch ostatních? Nejvíc mě asi láká Kácov, kde jsem ještě nehrál a přitom těch šancí bylo už několik. Tak snad tam. A zpravidla se víc těším na hřiště, kde jsou už alespoň už jednou hrál. První návštěvu si většinou tolik neužiju. Víc koukám kolem, kde co je, co se mi líbí a co ne a kam jít na další jamku, než se soustředím na hru samotnou a hřiště jako takové.
 
Hřišť je spousta kde jsem nebyl a doufám, že je postupně obejdu všechny, ale takový prodloužený víkend K.Vary,Cihelny , Mariánské Lázně to by se mi líbilo. 👍
 
Hřišť je spousta kde jsem nebyl a doufám, že je postupně obejdu všechny, ale takový prodloužený víkend K.Vary,Cihelny , Mariánské Lázně to by se mi líbilo. 👍
Nevím jak ve Varech, ale v Mariankach nasadily některé hotely "korona ceny". Teď se to vyplatí 😉
 
Nevím jak ve Varech, ale v Mariankach nasadily některé hotely "korona ceny". Teď se to vyplatí 😉

No minimálně Morris hlásí zcela plno, takže ono to nebude tak horké...
 
No minimálně Morris hlásí zcela plno, takže ono to nebude tak horké...
Byl jsem v Orea na kolonádě necelé 3 týdny zpátky. Dvoulůžkový pokoj se snídaní za 45 Eur na noc. Je to třetina normální ceny.
Edit: A ta cena pořád platí a víkend na začátku srpna mají volné pokoje...
 
Já mám 55 kousků, takže ještě někde nahonit 5 hřišť. Dokud to jde, tak bych rád zkusil ten Oaks, v září bych si měl odškrtnout Hořehledy......no a pak nevím. S tou Dobroučí váhám zda není ještě příliž brzo, celkem nedaleko mám Semily, ale tam mě to nějak netáhne. Takže abych toho Všudehrála udělal, tak nezbyde než nějaký západočeský nebo moravský trip.......tam jsou ještě rezervy.
 
Byl jsem v Orea na kolonádě necelé 3 týdny zpátky. Dvoulůžkový pokoj se snídaní za 45 Eur na noc. Je to třetina normální ceny.
Edit: A ta cena pořád platí a víkend na začátku srpna mají volné pokoje...

Tjn., ale odtamat je to pesky na driving dost do kopce:)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom