Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Která část hry v poslední době vám vůbec nejde?

Která část hry v poslední době vám vůbec nejde? (možno více hlasů)


  • Hlasovalo
    12

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Každé období má nějaká specifika, někdy jde to, někdy něco jiného a pak to co šlo, zase nejde a co nešlo překvapivě jde. Čert aby se v tom vyznal. Tak co vy a září 2017, co vás nejvíce trápí a proč? Hlasujte v anketě, případně se rozepište v příspěvku.
 
Tak já mám rozsypané patování, řešilo se to jinde. Nevím, patří vůbec patování ke golfu? Nemůže se končit příhrou na green? :-D
 
Driver, dřeva, hybrid, železa, wedge, putter... zapomněl jsem na něco?
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Tak asi tak... :D
 

Přílohy

  • IMG_0110.JPG
    IMG_0110.JPG
    283,6 KB · Zobrazení: 279
Dlouhodobě druhé nutné delší rány cca 150m a výše.. Drive 200-220 a jak dostat druhou na green čtyřparu 380m..? Do 7i(cca 135) skoro žádný problém, všechno delší skoro průser.. Tolik za mně, jinak jsem celkem spokojenej, v rámci možností...:):):)
 
Poslední dobou krátká hra......většinou nemám problém míček dostat dvěma (u pětiparů samozřejmě třema) ranama někam do blízkosti greenu, ale pak to tam kolikrát honím dalšíma čtyřma či pěti ranama...a to bych vraždil. A přitom tomu bývalo naopak, odpal šel někam do kopru a pak jsem se zachraňoval krátkou hrou.......
 
Skoro pravidelně jednou za kolo totálně zmastím jednu jamku. Zbytek dobrý. Ale to je asi o hlavě.
 
Skoro pravidelně jednou za kolo totálně zmastím jednu jamku. Zbytek dobrý. Ale to je asi o hlavě.
Ja to mam presne opacne heled :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom