Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Kšiltovka, kšilt, klobouk nebo nic? Golfové čepice!

Kšiltovka, kšilt, klobouk nebo nic?

  • ANO, nosím... převážně kšiltovku

    Hlasy: 42 68,9%
  • ANO, nosím... převážně kšilt

    Hlasy: 8 13,1%
  • ANO, nosím... převážně klobouk

    Hlasy: 2 3,3%
  • ANO, nosím... jiné

    Hlasy: 2 3,3%
  • NE, nenosím...

    Hlasy: 11 18,0%
  • Jiné (upřesním ve vlákně)

    Hlasy: 2 3,3%

  • Hlasovalo
    61

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
ksiltovka.png


Pokrývka hlavy. Někdo má vlasy, někdo vrabčí hnízdo, ale vše se dá zakamuflovat vhodnou pokrývkou hlavy. Jak jste na tom vy, máte rádi a nosíte? Přijdou vám lepší kšiltovky, nebo klobouky? Nebo jste fanouškem minimalistických kšiltů? A jaké máte oblíbené a proč? Vše kolem této někdy neprávem opomíjené součásti golfového outfitu.
 
Jinak já jenom kšilt, a to ať prší či svítí sluníčko. V kšilovce se mi paří hlava a to mě vadí.
 
Když svítí sluníčko, je po zimě a já jsem bílý jak stěna, tak nosím kšiltovku, protože už párkrát jsem se šeredně spálil. Jakmile nehrozí spálení, tak hraju bez.
Taky jsem zjistil, že nedokážu hrát ve slunečních brýlích :( Nedokážu v nich trefit míček čistě, jakoby mně to trošku zkreslovaly. Má to někdo podobně?
 
Nedokážu v nich trefit míček čistě, jakoby mně to trošku zkreslovaly. Má to někdo podobně?

Já. Úplně stejně. Nejenom trefit míček, ale malinko se mi pak i mota hlava, jak zvednu rychle hlavu a nějak s tím ztmavenym spektrem mi to nedělá dobře, po několika odpalech. A na grýnech nevidím, kam teče,s tmavými brýlemi. Ne že by mi to k něčemu v praxi dle výsledku bylo.

Jinak já kšiltovku. A poměrně dlouho i na jaře co chladné dny v létě klasickou čepici, jakmile trochu víc fouká a je chladno. Jednu tenkou čepici mám v bagu pořád.
 
Když svítí sluníčko, je po zimě a já jsem bílý jak stěna, tak nosím kšiltovku, protože už párkrát jsem se šeredně spálil. Jakmile nehrozí spálení, tak hraju bez.
Taky jsem zjistil, že nedokážu hrát ve slunečních brýlích :( Nedokážu v nich trefit míček čistě, jakoby mně to trošku zkreslovaly. Má to někdo podobně?
Já to mám úplně stejně ;);)
 
Moje hlavička je nejen krapet natvrdlá,ale také dost náchylná na sluníčko ;);) Už se mi párkrát stalo,že jsem si zapomněl při hře za celodenního sluníčka nasadit čepičku.Potom jsem měl lehkej úpaloúžech :D:D
 
Nedokážu v nich trefit míček čistě, jakoby mně to trošku zkreslovaly. Má to někdo podobně?
Mám to stejně, zkresluje mi to.......a ač od jara do podzimu sluneční brejle nosím hóódně často (v autě a na kole takřka furt), tak na golfu nikdy!
 
Skoro vzdy bez pokryvky az jednou jsme dostali na turnaji nakrcnik (jestli se tomu tak spravne rika) a ten mi vyhovuje nejvic - proti slunci i proti vetru
a se slunecnimi brejlemi snad ani nepoznam kde je green :)
 
Nosím kšilt, ale spíš proto, že mi padají vlasy do očí. Když je mám kratší, tak klidně i bez. Nějak na to slunce úplně netrpím, jsem snědý od přírody :rolleyes:
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom