Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Morava Kravaře

Dnes po roce Kravaře a ubytko na hřišti.
Abyste měli porovnání, tak hřiště mi dnes připomínalo kvalitou FW Podělbrady (květen) a grýny jako na Štiříně (v dubnu!!! - airifikace a zapískování).
Ubytko, služby a recepce na jedničku :)
 
Po 10 letech znovu Kravaře. Tehdy jsem je hrál jako čerstvý držitel ZK a byla to devítka...
Hřiště je rovinaté, původní jamky poblíž zámku, nové na poli. Ale líbí se mi jejich rozmanitost a i kvalita hřištěbyla velmi dobrá. Více podmáčená byla jen 17ka.
Restaurace a ubytování, odkud jsem vyrážel na "Morava Swing", výborné!
20200706_192119.jpg 20200707_103422.jpg 20200707_115638.jpg 20200707_115658.jpg 20200707_115400.jpg
 
Já dnes byl také v Kravařích (chodím tam zhruba jednou za dva roky). Očividně jsem šel později než kolega, jelikož polovinu hry pršelo. Nevím, jestli to ovlivnilo můj dojem z hřiště, ale pro mě byla kvalita zklamáním - nikoliv však nečekaným, protože do údržby se tady prostě neinvestuje jako v jiných resortech (ani do údržby webových stránek - neaktuální birdie card+score card, nefunkční odkaz na hrací HCP). Podmáčené hřiště sice tolik nebylo, ale na hodně místech se v předchozích dnech/týdnech držela voda a tráva je zničená. Když jsou vedra, hřiště je naopak šíleně vyprahlé. Taky tam je milion komárů, ale za to klub nemůže :)
Kvalita se nedá srovnat s Ostravicí, ani třeba s Lipinami.

Nemohu si odpustit hate jamek č.3 (ze které udělali čtyřpar) a č.4 - jejich koncepce mi připadá nesmyslná.
 
Nebyl teď někdo hrát ? 19.4. začala aerifikace greenů, tak bych rád veděl aktuální info. :rolleyes:
 

Podobné

  • RMS: Item
ČR - Východ Havlíčkův Brod
Reakce
1
Zobrazení
611
  • RMS: Item
ČR - Morava Slušovice
Reakce
1
Zobrazení
677
  • RMS: Item
ČR - Morava Holešov
Reakce
1
Zobrazení
839
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom