Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Kraťasy na PRO túrách

Kraťasy i na PRO?


  • Hlasovalo
    24
Když je venku vedro k padnutí, tak se třeba tomu přizpůsobit i oblečení, kalhoty nevyjímaje 🤭
B94BF1FF-0C3C-46F0-99D2-C3ED4E94F5E7.png
 
K tématu vyšla i glosa na GolfDigest pana Halady:


Tady z toho cituji kousek, teď jsem si to na jednání přečetl podrobněji:

---
Dlouhé kalhoty nemají v golfu vůbec žádnou funkci. Je to tradice a nic jiného, co golfistům profesionálům nařizuje hrát v dlouhých kalhotách. Dříve bývalo tradicí hrát jen v košili, dnes se hraje v tričku s límečkem, protože to je pohodlnější. Ale možný už je i stojáček. Tiger Woods s ním hrál dokonce v Augustě. Možná by i pro golfisty bylo lepší hrát v něčem elastickém, aby měli úplně volný pohyb a oděv je nedřel.
----

Probůh, jen to ne. Fakt bych nechtěl vidět golfisty na PGA TOUR nebo Euroepan Tour v elasťácích. Fakt ne. Jako představa oblečení do baletu se vzorkem žraločí kůže, nebo čeho (protože to snižuje odpor vzduchu)... brrr. Úplně jsem se orosil. :sick:
 
Probůh, jen to ne. Fakt bych nechtěl vidět golfisty na PGA TOUR nebo Euroepan Tour v elasťácích. Fakt ne. Jako představa oblečení do baletu se vzorkem žraločí kůže, nebo čeho (protože to snižuje odpor vzduchu)... brrr. Úplně jsem se orosil. :sick:
Možná to je tím, že pan Halada holduje víc cyklistice než golfu 🤭
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom