Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Kraťasy na PRO túrách

Kraťasy i na PRO?


  • Hlasovalo
    24

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Nejsou, vlastně pumpky svým způsobem bez podkolenek krátké kalhoty s tzv “ manžetovým lemem” na knoflík, a co je potom “ kilt” tradiční oděv??
Kratasy pro tréninkové kola , proč ne, jen nějak mi to nejde s tím “gentlmenstvím”, v těch dlouhých kalhotách jsou ti co to doopravdy umí, nějak golfovější, “ respect” k sportu , který si dobrovolně vybrali.

Nejsou náhodou všude kategorie PRO/AM ?
 
Nejsou náhodou všude kategorie PRO/AM ?
Čo také si predstavuješ pod tým hentým „všude”?

Protože všude určitě ne. PROFI tůry jsou prostě profi a pokud na ní hraje i amatér, tak se musí řídit pravidly a pokyny pro danou PROFI tůru.
 
Prolomení tradice na European Tour. Zatím jednorázová výjimka kvůli teplotě. Tak co, už nazrál čas? Nebo prostě kalhoty mají na vrcholné úrovni být?

Dnes jsem chvíli sledoval zmiňovaný turnaj v Jihoafrické Republice(finálové kolo).
A kraťasy i když mohli,neměli zdaleka všichni.Bylo vidět,že tam panovalo takové to suché teplo.
Myslím,že je jen otázkou času,kdy to bude povoleno jako běžný standart v Profi Tour
soutěžích,protože kalendář turnajů je už nějaký čas tvořen tak,že hráči putují po světě do těch momentálně nejteplejších destinací.A to je také určitý posun od původních tradičních chladnějších a deštivějších lokalit.;)
 
Z mýho úhlu pohledu (úhel toho, co nikdy PGA tour hrát nebude) je mi to úplně jedno, co si tam vymejšlej za hovadiny ohledně dresscode. Ale z ohledem na zdravej selskej rozum, mi pravidlo o dlouhejch kalhotách na PGA Tour přijde stejně archaicky nesmyslný, jako např zákon dosud platný v Indianě, který stanovuje , že hodnota π je v tomto státě dle zákona 4, nikoliv 3,14. Asi tak .... ;)
 
Z mýho úhlu pohledu (úhel toho, co nikdy PGA tour hrát nebude) je mi to úplně jedno, co si tam vymejšlej za hovadiny ohledně dresscode. Ale z ohledem na zdravej selskej rozum, mi pravidlo o dlouhejch kalhotách na PGA Tour přijde stejně archaicky nesmyslný, jako např zákon dosud platný v Indianě, který stanovuje , že hodnota π je v tomto státě dle zákona 4, nikoliv 3,14. Asi tak .... ;)
pardon za off-topic otázku, ale chceš tím říci, že v Indianě neumí spočítat obvod a plochu kruhu? :)

Jinak sám v kraťasech hraji. Přeji to profíkům stejně jako si krátké nohavice užívám v teple sám ....., ale musím si na ten pohled v televizi zvyknout ..... :devil:
 
pardon za off-topic otázku, ale chceš tím říci, že v Indianě neumí spočítat obvod a plochu kruhu? :)
No co no, tak mají ten kruh o něco kulatější 🤭
 
No co no, tak mají ten kruh o něco kulatější 🤭
připomíná mi to ten starý vtip o tom, proč vlak vydává ten typický zvuk, když jede po kolejích :) ......

..... no kola na kolejích jsou co.......kolo je přeci π r² ..... π je nějaká konstanta, to neřeš a r² je přeci čtverec. no a jak se ten čtverec kutálí po kolejích tak to vydává ten železniční zvuk :)
 
Kraťasy=repelent, té otravné havěti je jedno jaký jsi golfista Dobrý/ špatný , nepozná to a s pokorou tě pošťípe.
Taky kvůli tomu nosím dlouhé kalhoty i ve vedrech, a také mi vadí poškrábané nohy, když hledám míč v heavy rafu nebo někde v houští či lese.
Na extra teplo mám kalhoty, které jsou vzdušné a dokonce pocitově ten materiál i „chladí”.
 
Asi existují podmínky, kdy je možné povolit libovolnou úlevu. Na druhou stranu... jedna z hezkých věcí na golfu je, že lidi na něj chodí hezky oblíkaní, alespoň na tu vrcholnou úroveň. Tak nějak to lahodí oku a myslím, že se pak lidi dobře oblečení i zpravidla lépe chovají. Takže pro mě - raději kalhoty.

Mám to asi obdobně jako s divadlem. Do národního taky jedině v obleku, na místní loutkové divadlo klidně v kraťasech. :)

---

A souhlas i s tím, že některé kalhoty jsou pocitově pro mě lepší, než kraťasy a nohy, na které praží slunce, začnu se potit a pak jdu hledat míč do nějaké vysoké uschlé trávy... nic moc. Ale i toto vědomí nic nemění na tom, že osobně chodím hrát jako hobík i v kraťasech. Například, když jedeme s @mkopcak na golfový výlet menším vozem, tak se kaťata už občas do kufru a mezi nás prostě nevejdou.
 
Upraveno:
Například, když jedeme s @mkopcak na golfový výlet menším vozem, tak se kaťata už občas do kufru a mezi nás prostě nevejdou.

SLK je ti malý, Jumper zase velkej. Abys příště nešel pěšky...
 
Nechal bych to tak, jak to je. Prostě ty dlouhý kalhoty k tomu patří, já osobně s tím problém nemám (pravda, nehraju ve 40 stupních jako oni). Ale pořád jsou tu kraťasy na zdravotní výjimku. Nevím, jak v zámoří, ale v hardcard český PGA to je.
 
Jsem staromilec a s kalhotama se mi muži líbí víc.
Je pravda že logiku to nemá ve srovnání s ženskejma, který mohou hrát v kraťasech/sukni.
 
hlasuju pro co nejkratší kraťasy, ať se my ženy konečně můžeme kochat :cool::D
 

Přílohy

  • DD43BB37-2EA8-41DB-A3BD-CB307A665CBE.jpeg
    DD43BB37-2EA8-41DB-A3BD-CB307A665CBE.jpeg
    27,2 KB · Zobrazení: 233
tohle je nuda :p
 

Přílohy

  • 01E901DE-3FEA-40BE-AC8C-748B6AE977D8.jpeg
    01E901DE-3FEA-40BE-AC8C-748B6AE977D8.jpeg
    10,9 KB · Zobrazení: 215
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom