Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Kožené desky na skore kartu pro 19.jamku

Máš zájem o kožené desky na skóre kartu? (POZOR- přečti si nejprve text pod anketou)

  • Ano, o desky s logem 19. jamka / NATURE

    Hlasy: 3 21,4%
  • Ano, o desky s logem 19. jamka / jiná barva kůže

    Hlasy: 3 21,4%
  • Ano, o desky bez brandu / NATURE

    Hlasy: 2 14,3%
  • Ano, o desky bez brandu / jiná barva kůže

    Hlasy: 4 28,6%
  • Nemám zájem

    Hlasy: 4 28,6%

  • Hlasovalo
    14
  • Poll closed .
Ono to nevadí, že jsou různé varianty. Škoda je, že s logem 19. jamky si desky přeje "jen" 6 lidí, takže by to na jednoho přišlo na 167 Kč navíc. A raznice bude jejich... Jestli ji tedy nebude chtít zaplatit, jak naznačil, requo? Tak počkáme, až se ozve....

Ja bych si s dovolenim take vzal desku s logem 19. jamky. Hlasovani jsem nestihl :(
 
Zajímavé, zajímave :)
Předpokládám, že ceny jsou včetně DPH, jak je to s poštovným?
Já se strašně moooooc omlouvám, ale tím jak jsem tu nový, tak ještě nemám tak zafixovaný vztah k tomuto "brandu", takže bych se spokojil i s deskama bez loga :)
(snad za to nedostanu "banána") ;-)
... ted uz jen cekam na dotaz, kolik by to stalo s logem Adidas. :D
 
... ted uz jen cekam na dotaz, kolik by to stalo s logem Adidas. :D

Nemyslels Nike?
 
:)) hehe, to je dobrý, to je tak, když je na výběr hodně variant. Prosím, prosím, za sebe - beru do zásoby a pro sebe 15 nature s logem 19.jamky. Jinak, kdo bude chtít vyrazit 19jamku na jinou barvu, proč ne. Jak to vychází teď? Asi je to jedno, proste mi Dusko dej pak nějakou cenu, já ti to pošlu na účet (díky za nabídnutou akci a pomoc/slevu s raznicí). Zajistíš distribuci, těm co se tady ozvali, nebo jim to ty s logem mám poslat pak já? Od vás to bude kdyžtak asi trochu rychleji, ušetří se jedno předání.
 
:)) hehe, to je dobrý, to je tak, když je na výběr hodně variant. Prosím, prosím, za sebe - beru do zásoby a pro sebe 15 nature s logem 19.jamky. Jinak, kdo bude chtít vyrazit 19jamku na jinou barvu, proč ne. Jak to vychází teď? Asi je to jedno, proste mi Dusko dej pak nějakou cenu, já ti to pošlu na účet (díky za nabídnutou akci a pomoc/slevu s raznicí). Zajistíš distribuci, těm co se tady ozvali, nebo jim to ty s logem mám poslat pak já? Od vás to bude kdyžtak asi trochu rychleji, ušetří se jedno předání.
Pokud je to tedy finále, vyberu si barvu a objednám přímo u Dusko? Pak tedy rovněž prosím o info, kolik a kam mám poslat jako příspěvek na raznici;)
 
Tak já především potřebuji, aby se všichni zájemci "odmaskovali", protože z té ankety nepoznám, o koho se jedná. A i kdyby, tak potřebuji znát zasílací adresy. A navíc, každý chce něco trochu jiného.
Já bych se tedy pokusil o shrnutí a o návrh. Kdyby requo vzal část za výrobu raznice zatím na sebe (jako klub), a raznice mu zůstává na další případné dodělávky (my tedy dáme 1500 Kč, on zaplatí 1000 Kč), tak se to podstatně zjednoduší. Momentálně by se na raznici skládalo 22 objednávek, tedy na jednu je to: 45,50 Kč (requo tedy 682,50 Kč). V tuto chvíli to totiž je tak, že když si to někdo z účastníků ankety rozmyslí, tak na ostatní zbude víc, když někdo přiobjedná, tak by vlastně už raznice měla být zaplacená, takže bude zvýhodněn oproti ostatním... No, nevím, jak to korektně řešit. A pak si klidně v rámci nějaká akce requo zkasíruje těch 7 x 45,50 Kč.
Současný stav:
15x NATURE + logo: requo
3x NATURE + logo: anonym
1x NATURE + logo: ati
3x jiná barva + logo: anonym
2x NATURE + bez loga: anonym
4x jiná barva + bez loga: anonym
Takže kdyby requo souhlasil, pak by to bylo takto.
Všichni zájemci (včetně requo) tedy prosím v shopu vyplní objednávku včetně všech sovisejících údajů (http://www.skorekarta.cz/), kde si vyberou artikl který chtějí, tedy včetně barvy desek a pak, při dokončení objednávky do políška POZNÁMKA napíšou 19. jamka a buď ražba loga nebo bez ražby loga (a omlouvám se, zapomněl jsem ještě maličkost - za vlastní vytražení se účtuje 20 Kč za logo, takže desky NATURE bez brandu jsou za 349, s ražbou za 369 Kč ), způsob doručení (buď balík do ruky, nebo jako doporučený dopis - je to levnější, ale nedostanete od pošty SMS).
Hlavně se nebojte odsouhlasit a odeslat objednávku, u všech, co napíšou "19. jamka" do poznámky se jim pak vrátí upřesněná objednávka, přepočítaná podle všeho, co zde bylo uvedeno a domluveno, abyste věděli, kolik a kam máte platit. Takže když vidíte vpravo v souhrnu cenu 449 Kč, tak to samozřejmě klidně potvrďte.
Stejně tak u těch, kteří chtějí vlajku s výšivkou :)

Kdyby něco nebylo jasný, piště (odpovím přiště :), nejlépe na d.houdek@4hproduction.cz.
19.jamka-objednávka.jpg
 
Ok, +1000 za raznici, souhlas. Objednáno 15x.

Btw. úplně bokem, hlasování lze udělat i neanonymní, ale je potřeba to zaškrtnout při vytváření ankety.
 
Ok, +1000 za raznici, souhlas. Objednáno 15x.

Btw. úplně bokem, hlasování lze udělat i neanonymní, ale je potřeba to zaškrtnout při vytváření ankety.
Myslím, že kolegyně už to zpracovala. Díky za objednávku. Zpráva pro ostatní: Raznice je vyřízena.
Ad. BtW: věděl jsem o tom, ale chtěl jsem to v první fázi mít anonymní. Netušil jsem, že to anonymní bude i pro mně :)
 
Ad. BtW: věděl jsem o tom, ale chtěl jsem to v první fázi mít anonymní. Netušil jsem, že to anonymní bude i pro mně

jj, ono je to bohužel anonymní i pro mě, jako admina, takže ti to ani nemůžu poslat, prostě se to vůbec nezapisuje. Tak pro příště.
 
Objednáno. Doufám, ze jsem objednal správně. Skočila mi tam strašná cena
Jméno: Vladimír Uhlík
 
Upraveno:
Kolegyně hlásí, že cenu opravila a že vše je již v běhu....

Jj, taky jsem původně měl výrazně vyšší cenu, při objednávce jsem omylem zaškrtl, že chci s ražbou (volba z roletky) - až paak jsem dal bez ražby a info o ražbě dle pokynů tu do poznámky.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom