Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Kožené desky na skore kartu pro 19.jamku

Máš zájem o kožené desky na skóre kartu? (POZOR- přečti si nejprve text pod anketou)

  • Ano, o desky s logem 19. jamka / NATURE

    Hlasy: 3 21,4%
  • Ano, o desky s logem 19. jamka / jiná barva kůže

    Hlasy: 3 21,4%
  • Ano, o desky bez brandu / NATURE

    Hlasy: 2 14,3%
  • Ano, o desky bez brandu / jiná barva kůže

    Hlasy: 4 28,6%
  • Nemám zájem

    Hlasy: 4 28,6%

  • Hlasovalo
    14
  • Poll closed .
Vašku, tyhle desky se dělají jen na zakázku, nejsou tedy v e-shopu. Nicméně cena těch desek je stejná jako nesešitých 549 Kč (přirážku za sešití vlajky 10 %, tedy 55 Kč, totiž členům 19. jamky neúčtujeme), program na vyšití stojí 270 Kč a vlastní vyšití 80 Kč, tedy 899 Kč. Jak jsem už uváděl na jiném místě, sleva pro 19. jamku je 100 Kč, tedy výsledek je 799 Kč včetně DPH. Kdybys na to chtěl ale vyšít třeba "Jan Košťál", tak by to bylo o 270 Kč méně, protože ten program už máme z dřívějška. Musel by s tím ale Honza souhlasit :))

děkuji moc, promyslím to s tou výšivkou, ale vlajku bych rád určitě ... bude to hladká kůže jako má na fotce Tomáš Daul nebo hrubá jako je na ostatních fotečkách?? ... možná nás bude více, z Litomyšle a ze Svratky

PS: se známe, že mě oslovuješ mým křestním jménem?? .. každej mi říká Pechy totiž :D
 
Myslím že se se osobně neznáme. Když jsem vstupoval do fóra, tak jsem byl nabádán k tomu, že si všichni tykáme. No a protože jsem si naopak myslel, že Pechy tě oslovují nejbližší přátelé, zvolil jsem neutrálněnší oslovení. Ale můžu tě oslovovat pane Pechanče, to je na tobě, jak napíšeš :).
A k těm deskám: na hladkou, jako má Tom, se nevyšívá ale razí nebo pálí (laserem), takže ten text je pak černě. Jenom je teď problém s barevnou ražbou - neděláme ji, takže by to bylo bez barvy, ale to je taky hezký. A na tu hrubou, měkčí, se vyšívá.
 
Zajímavé, zajímave :)
Předpokládám, že ceny jsou včetně DPH, jak je to s poštovným?
Já se strašně moooooc omlouvám, ale tím jak jsem tu nový, tak ještě nemám tak zafixovaný vztah k tomuto "brandu", takže bych se spokojil i s deskama bez loga :)
(snad za to nedostanu "banána") ;-)
Ještě jsem neodpověděl na tvůj dotaz ohledně poštovného.
Běžně to posíláme jako doporučený dopis za 45 Kč, ale tam není avízo příjemci od České pošty. na přání pak můžeme poslat jako Balík do ruky (to je o cca 100 Kč víc), nebo jako balíček od DPD, to je přibližně to samé. Nebo osobní vyzvednutí v Praze 4 - Libuši.
 
Když už desky,tak by se mi určitě taky líbilo mít je navíc i se jménem/ nickem ;).
S barvou a dalšími věcmi se přizpůsobím většině- ať jsme stejný a dobře rozpoznatelný :D
 
Když už desky,tak by se mi určitě taky líbilo mít je navíc i se jménem/ nickem ;).
S barvou a dalšími věcmi se přizpůsobím většině- ať jsme stejný a dobře rozpoznatelný :D
Tak teoreticky by tam mohlo být vyraženo logo a k tomu výšivka se jménem? Sice nejsme holky, ale trochu se bojím, že na barvě se neshodneme:)
 
No jo, akorát, že jméno je za 270 program + 80 za vyšití a pochybuji, že se všichni jmenujeme stejně :-D
To už si pak každý může objednat sám se slevou 100,- (já už jsem si s českou vlajkou a vyšitým jménem objednal)
Původní myšlenka byla vyrobit něco stejného pro všechny - ale ta se asi rozplynula, když chce každý něco jiného :)
 
Tak teoreticky by tam mohlo být vyraženo logo a k tomu výšivka se jménem? Sice nejsme holky, ale trochu se bojím, že na barvě se neshodneme:)

Tak bych si to představoval.
Ta přírodní barva mě přijde o.k. - do úsměvů si kvůli tomu snad skákat nebudeme :D
 
No jo, akorát, že jméno je za 270 program + 80 za vyšití a pochybuji, že se všichni jmenujeme stejně :-D
To je fakt, tak teoreticky ražba loga 19.jamky (kde se složíme na mosaznou raznici) a k tomu vyražení jména / nicku? K tomu nemusí být speciální program na každé jméno, pokud se nepletu.
 
To je fakt, tak teoreticky ražba loga 19.jamky (kde se složíme na mosaznou raznici) a k tomu vyražení jména / nicku? K tomu nemusí být speciální program na každé jméno, pokud se nepletu.
k tomu musi byt specialni raznice zase, jako na logo
 
Pokud chceš jméno "vyrazit", tak se musí dělat raznice se jménem - ne mosazná
Pokud chceš vyšít jméno, tak je to těch 270 + 80
viz příspěvek Dušana ohledně CZ vlajky a vyšití jména

citace:
tyhle desky se dělají jen na zakázku, nejsou tedy v e-shopu. Nicméně cena těch desek je stejná jako nesešitých 549 Kč (přirážku za sešití vlajky 10 %, tedy 55 Kč, totiž členům 19. jamky neúčtujeme), program na vyšití stojí 270 Kč a vlastní vyšití 80 Kč, tedy 899 Kč. Jak jsem už uváděl na jiném místě, sleva pro 19. jamku je 100 Kč, tedy výsledek je 799 Kč včetně DPH. Kdybys na to chtěl ale vyšít třeba "Jan Košťál", tak by to bylo o 270 Kč méně, protože ten program už máme z dřívějška. Musel by s tím ale Honza souhlasit
 
k tomu musi byt specialni raznice zase, jako na logo
Nebo, jak jsem se dočetl, se dá text (jméno) složit z jednotlivých písmen?
Pro ražbu monogramu, pro který není vyrobena kompaktní raznice, nebo u ražby textu, se musí raznice složit z jednotlivých, předem vyrobených písmen, kde není možné zaručit, že při vlastní ražbě nedojde k mírnému posunu písmen v textu mezi sebou (do 0,5 mm). Čím více písmen, tím větší je riziko posunu.
 
Nebo, jak jsem se dočetl, se dá text (jméno) složit z jednotlivých písmen?
Pro ražbu monogramu, pro který není vyrobena kompaktní raznice, nebo u ražby textu, se musí raznice složit z jednotlivých, předem vyrobených písmen, kde není možné zaručit, že při vlastní ražbě nedojde k mírnému posunu písmen v textu mezi sebou (do 0,5 mm). Čím více písmen, tím větší je riziko posunu.
to jsme necetl, asi to mozne je no :D
 
No jo, akorát, že jméno je za 270 program + 80 za vyšití a pochybuji, že se všichni jmenujeme stejně :-D
To už si pak každý může objednat sám se slevou 100,- (já už jsem si s českou vlajkou a vyšitým jménem objednal)
Původní myšlenka byla vyrobit něco stejného pro všechny - ale ta se asi rozplynula, když chce každý něco jiného :)

Jde o pochopení myšlenky, že by měli všichni stejné desky ;)
Tzn. Já chci teď zjistit,co a kde bude a přesně takové budu chtít.
Objednat si to jistě každý zvládne....jako ty.
Ale díky za postřeh, že má každý jiné jméno
 
Dostal jsem se k tomu si přečíst reakce až teď a vlastně nevím, kde mám začít. nějak se to tu cyklí. Pro zjednodušení, abych nemusel reagovat na každý dotaz zvlášť, se pokusím popsat všechno najednou - bude to trochu delší, tak buďte trpěliví a dočtěte to až do konce.
  1. monogramy ze dvou písmen - máme vyrobeno asi 100 ks raznic, jejichž seznamy jsou zde: http://www.skorekarta.cz/desky--golf--s-razbou-monogramu/ , musíte si otevřít galerii obrázků, tam to je. Neúčtuje se cena raznice, jenom vyražení těch písmen. To stojí 20 Kč za ražbu a 80 Kč za manipulaci s raznicí (musí se vždy zahřát na 200 st.C a pak po vyražení zase čekat, až schladne). Když se razí třeba 100 ks stejného motivu, manipulace se účtuje jen 1x. Když není požadovaný monogram na tom seznamu, dá se to udělat taky, vysází se z jednotlivých vyrobených písmen, ale tady je to bez záruky na geometrickou podobu toho výsledku. Písmenka se ve svěrách mohou pootočit, i 0,1 mm posun je vidět.
  2. Dá se takto vyskládat i celé jméno, ale opět, jak říkám-někdy to vyjde hezky, někdy hůř. Typ písmen je jednotný, vyskládané jméno pak vypadá třeba takto - a tohle je ta lepší varianta, ale podívej na odskočení F:
Ventura - kopie.jpg
Tady se platí za každé písmeno 20 Kč + 120 Kč manipulace jednorázově.
3. Ražba loga: výroba raznice 2500 Kč mosaz, 800 Kč hořčík. U jednodušších tvarů, třeba právě u textu z bezpatkového fontu, se dá použít hořčík, jinak jen mosaz (např. logo 19.jamka), ražba stojí 20 Kč + 80 Kč manipulace.
4. Výšivka je podrobně popsána v textu:, viz #14

Ad. requo: K čitelnosti písmenek v logu 19. jamka: nebál bych se toho, mělo by to být čitelné, logo se stejně, i kdyby to nebylo 100% čitelé, vnímá jako celek. Málokdo se šťourá v tom, co je vlastně pod logem napsáno: porovnej s ukázkou písmenek u loga Astoria (Cihelny) - viz #7, který jsem ti sem dával včera. Já bych to tam nechal, ale dá se to samozřejmě udělat i bez toho.

Ad. Lefty: U výšivky je jedno, jak text vypadá nebo jestli se liší třeba jen jedním písmenem. Každé jméno třeba z 5 písmen nebo monogarm ze dvou stojí pro jednoduchost stejně. Odbourali jsme přepočet přes cm2 výšivky, protže by se to nedalo objednávat přes e-shop. Takže Program 270 Kč + 80 Kč za vyšití. Podmínka je, že se to musí vejít do kruhu o průměru 10 cm, což je veliksot vyšívacího rámu. Když se to nevejde, tak zaplatíš dalších 80 Kč navíc, protože se to musí dělat nadvakrát (např. rozmístění dole jméno nahoře logo, nebo přední strana + zadní strana atp....)​
 
Upraveno:
Tak co s tím teď ?? :)

Ano, o desky s logem 19. jamka / NATURE

  • hlasy: 3
    21.4%
  • Ano, o desky s logem 19. jamka / jiná barva kůže
    hlasy: 3
    21.4%
  • Ano, o desky bez brandu / NATURE
    hlasy: 2
    14.3%
  • Ano, o desky bez brandu / jiná barva kůže
    hlasy: 4
    28.6%
  • Nemám zájem
    hlasy: 4
    28.6%
Hehe,řekla bych,že jsme v Čechách :p Účast mi připomíná volby. Já se dobrovolně z jiné barvy s logem přidám kam bude potřeba. Jen o Nemám zájem nemám zájem...
 
Hehe,řekla bych,že jsme v Čechách :p Účast mi připomíná volby. Já se dobrovolně z jiné barvy s logem přidám kam bude potřeba. Jen o Nemám zájem nemám zájem...
Ono to nevadí, že jsou různé varianty. Škoda je, že s logem 19. jamky si desky přeje "jen" 6 lidí, takže by to na jednoho přišlo na 167 Kč navíc. A raznice bude jejich... Jestli ji tedy nebude chtít zaplatit, jak naznačil, requo? Tak počkáme, až se ozve....
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom