Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Kovový kartáč na golfové hole - umístění na bagu

requo

Guru fóra
19.jamka
Jméno
Michal
Přijmení
Šatal
Klub
Hořehledy
HI (HCP)
+- 17
Mám takový blbý praktický problém s kartáčem na golfové hole. Mám takový natahovací, něco podobného:

kartacek-callaway-na-golfove-hole.jpg

Problém který řeším - mám ho uchycený na bagu, v podstatě trvale. Když ho dávám do auta, tak se mi občas o něj zasekne ručník (trhá ho), nebo něco jiného. Sundavat a nandavat je sice řešení, ale pak na něj zapomínám a dávat si ho do bagu do těch kapes nechci (potrhání kapsy). Nemáte nějaký tip, kam s ním, případně jak to řešíte? Viděl jsem nějaký vysouvací kartáček "do kapsy", tak možná to by bylo řešení. A nebo se to nikomu nestává jinému, nebo něco očividného už dlouho přehlížím?
 
Upraveno:
Mám takový blbý praktický problém s kartáčem na golfové hole. Mám takový natahovací, něco podobného:

Zobrazit přílohu 26952

Problém který řeším - mám ho uchycený na bagu, v podstatě trvale. Když ho dávám do auta, tak se mi občas o něj zasekne ručník (trhá ho), nebo něco jiného. Sundavat a nandavat je sice řešení, ale pak na něj zapomínám a dávat si ho do bagu do těch kapes nechci (potrhání kapsy). Nemáte nějaký tip, kam s ním, případně jak to řešíte? Viděl jsem nějaký vysouvací kartáček "do kapsy", tak možná to by bylo řešení. A nebo se to nikomu nestává jinému, nebo něco očividného už dlouho přehlížím?
já mám na vozíku u madla schránku a do ní se mi na štorc vejde ;) jo a ten malej do kapsy jsem kdysi měl,ale byl tak malej že mi při čištění neustále padal na zem :D:D:D
 
Mám ho taky zapnutý o oko a zastrčený do dlouhé kapsy. Mám ho v podstatě nový, po úderu si čistím drážky týčkem.
U nás máme čistící stroj na hole, takže po hře si je vyčistím a usuším tlakovým vzduchem.
 
Dotaz - mám ten kartáček z Decathlonu, viz foto výše na bagu, používáte bežně? Nejsem se jistý, zda nepoškozují ta kovová vlákna hole, na wedge, co mám nejdéle, jsou celkem vidět drobné škrábance. :confused:
 
@MartinRsh - chtělo by se mi dodat, že až v nějakém bunkeru nabereš schovanej šutr a uděláš si na něm památeční zářez, případně z nějakého rafu a tak, tak ty drobné škrábance budou asi tak to poslední, co bude trápit. Pokud se ti podaří vyčistit hole bez toho, poměrně rychle - bude to určitě lepší, ale jestli o pět, nebo deset procent oproti úplně nové, kdo ví.

Tady v jedné z dřívějších diskusí k podobnému tématu zaznělo toto:

Taky mám z golfArtsu takový ten s navijáčkem, dosud jako nový, po odehrání míče utřu hlavu hole ručníkem a před následujícím odpalem čistím drážky špičkou dřevěného týčka , úplně postačuje střed hole , konce drážek vyčistím po hře, pomocí vody- čistič holí. Postačuje střed impaktové plochy , tedy pokud tímto projektovaným středm hrajete.
Nevidím důvod brousit impaktovou plochu ocelovým kartáčkem stačí , že se otloukává míčkem, který je xkrát měkčí než stětiny čistícího kartáčku.
 
@requo Díky za info, i odkaz, no tak nějak jsem si to myslel, ručníkem to utřu po ráně, ale drážky jsem moc neřešil na hřišti. Až po hře doma to propláchnu a mám takový malý kartáček plastový (na ruce/nehty) tak tím mi to přijde šetrnější, akorát sebou tohle tahat, to by byla asi rarita. :D
 
… ale drážky jsem moc neřešil na hřišti …
Připravuješ se tím o větší spin.
 

Podobné

VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom