Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Anketa Kouříte pri golfu?

Kouříte při golfu?

  • Fajčiar, ale pri golfe len 1 doutnik/cigaru

    Hlasy: 0 0,0%
  • Nefajčiar ale vo flighte sa prispôsobím väčšine

    Hlasy: 0 0,0%

  • Hlasovalo
    28

Bilky

Člen fóra
Jméno
Karol
Klub
GK Sedín
HI (HCP)
16
Kouříte pri golfu?

- [ ] Fajčiar a fajčím aj pri golfe
- [ ] Fajčiar ale pri golfe len 1 doutnik/cigaru
- [ ] Fajčiar ale dám si až po hre
- [ ] Fajčiar ale pri golfe nefajčím
- [ ] Nefajčiar ale nevadia mi fajčiari vo flighte
- [ ] Nefajčiar ale dovolím fajčiť len stálym spoluhráčom
- [ ] Nefajčiar a zásadne nesúhlasím aby sa v mojom flighte fajčilo
- [ ] Nefajčiar ale vo flighte sa prispôsobím väčšine
- [ ] Je mi to fuk, radšej bublifuk (alebo rum 😀)
- [ ] Iné (cannabis a iné fajčivo) upresnite pls.

Možnosť viacerých odpovedí.
 
Fajčím pri golfe vjacej ako inokedy.. A inak, keď fajčím něrobím, a ja stále fajčím.. 😀
 
Tak ono se říká, že nejhorší jsou odnaučení kuřáci, celou dobu v práci jsem měl jedno heslo před očima na zdi:
” jediná vlastnost kuřáka je bezohlednost”
sám odnaučený, ano v nemoci jsem přišel na to , že si člověk musí vybrat, žít nebo kouřit a dle mého nabylého přesvědčení jsem zjistil , že kouření ničemu neprospívá akorát člověk smrdí , sice se říká, že uzené déle vydrží jen ten smrad z oblečení , už to nechci zažít a líbat kuřáka je jako oblizovat popelník.
Kuřáky na golfu tolerují i ve flajtu jen nesmí být po větru a zásadně nesmí cokoli z kouření odhazovat a opalovat, když kouří , ať si koupí držák cigaret a popelník.
 
Kouřím iqos.
Při hře nekouřím. Čekání za hru nepovažuji. Když se náhodou dostanu k ráně a nemám dokouřeno, odložím na vozík nebo na zem. Takže díky všem pomalejm šnekům hulím skoro furt☹
 
Ja nefajčím a aj preto mám rád golf lebo hrám väčšinou mimo mesta na čerstvom vzduchu.

A fakt mi vadí keď na turnaji mám vo flighte sedlaka, ktorý si zapáli polmetrový doutnik bez toho aby sa vôbec spýtal.

Môžete si fajčiari tvrdiť čo chcete (že to nie je cítiť a pod.) ale pri puttovaní keď to chlapík má aj na greene - tak to je na lakeť! 😡
Ale inak som pacifista 😎😇
 
Nekouřím, kuřáka ve flajtu toleruju, ale lepší když nikdo nekouří. Jo, už jsem ve flajtu zažila, že si kuřák odkládal hořící cigaretu na okraj greenu.
 
kuraky ve flightu nesnasim, a dokaze me rozhodit, pokud najednou pri patu a nebo odpalu najednou ucitim ten hnusnej cigaretovej kour
 
Já kouřím akorát v hospodě a na když jedu pracovně na nějakou stavbu. Na golfu nekouřím, možná tak jednou za rok si dám po hře. Když bych si dal před hrou, nebylo by mi to příjemné.
Co se týká flightu, je mi to jedno, jestli si někdo dá cigáro nebo iqos, hlavně když nezdržuje, což se mi naštěstí ještě nestalo.
 
Nekouřím 23 let, kuřáky toleruju, ale mrzí mě, že většina kuřáků netoleruje nekuřáky. Kouřit je blbost! Neuznávám názor kuřáků, že by rádi přestali, ale nemají dostatek vůle! Další blbost! A nedávno mi jeden kuřák závistivě sdělil, že z nás dvou si můžu dovolit hrát golf jenom já. On prý na to nemá peníze! :) Když jsem mu spočítal, že prokouří ročně 60 000,-, tak na to už protiargument nenašel.
K tématu: na golfu se kouřilo vždy a doutníček je sexy a kuřák, který se před zapálením zeptá ostatních, jestli jim to nebude vadit, je gentleman, který má můj absolutní respekt.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom