Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Kouření na hřišti

Už jsem tam na to koukal, díky za připomenutí...shrabu to svýma transportníma hrabičkama, až půjdu okolo...

Tohle člověk nepochopí, co. Bych měl vždycky chuť pak těm lidem to narvat do pusy... bych je chtěl vidět, jak si to udělají u sebe doma na zahradě. Asi ňácí lepší Golfisti - on to po nich přece někdo uklidí. :(
 
Když on ten koš je tááák daleko... :(

Zobrazit přílohu 11502

@mkopcak nebude rád, bohužel foto je z včerejšího dne odpo - altánek v Hoře u grýnu pětky.
Jako kuřák musím napsat, fuj, dobytek [emoji19]
V Beřovicích se pohybuje jistá sorta dobytka, která nemá problém házet vajgly na odpalištích a kolem greenu. Podezření mám, ale neviděl jsem nikoho vajgl zahodit, tak si ho nechám pro sebe..
 
Tohle člověk nepochopí, co. Bych měl vždycky chuť pak těm lidem to narvat do pusy... bych je chtěl vidět, jak si to udělají u sebe doma na zahradě. Asi ňácí lepší Golfisti - on to po nich přece někdo uklidí. :(

Je to stále stejné - zničená couvačka od buginy, vysekané řízky, poražený strom, odpadky na parkovišti,...
 
Proč tady klejete, vždyť jste/me si vybrali sport gentelmanů a k těm kouřeničko patří , když je to pro tuto sortu sportovcú zvykem a pokud to neodporuje místním pravidlům( ty si určuje majitel/provozovatel) je na resortu zajistit místo/četnost vhodných zařízení k ukládání nedopalků/ nedohorků. Toto zmínit v provozním řádu a současně dodržování vyžadovat.
Hokejisté taky kouří v kuřárně ( pokud je na stadionu) a ne ledě při hře tam je to ani nenapadne , asi si je třeba vybrat sport správně.
 
Když seš golfista a nejseš prase!

284AA4D4-93A6-4123-82FD-4475FD22E9EB.jpeg
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom