Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Koupím shaft

  • Autor vlákna Pavel1975
  • Založeno
P

Pavel1975

Neregistrovaný
-deleted
 
Upraveno moderátorem:
Z vlastni zkusenosti mohu rici, ze tento pristup nemusi zafungovat. Kdysi jsem takto jeden driver znicil... v domeni, ze montaz hlavy z nej udela podobnou hul, co mi prisla ok.
Samotna procedure, montaz atp. stoji nejake usili a penize. Vysledek muze byt cokoliv. Takze spise zkus koupit neco s tim shaftem, ale jelikoz Diamona Blue se vyrabi asi 10 let... je celkem jistota, ze nebudou ani stejne. To by asi mohl povypravet @Michal Prokop ... ja se spise divim, ze nechces zkusit Mizuno EZ driver, kdyz ti to FW3 tak sedi. Stejne to nebude, ale... mj. driveru s timto shaftem existuje celkem dost.

Ostatne s tou delkou je otazka, zda vubec neco resit. :)
 
Nejsem žádný profík, ale musím souhlasit s @jan , takhle to nefunguje, shaft na trojce mi nefunguje na driveru a nejsem si tím úplně jistej a vůbec se nemůžu přirovnávat, ale nefunguje to ani u profíků.. Naprosto subjektivně mi vyhovuje lehčí shaft na driveru než na 3fw.. Podle mě jediné možné řešení je kvalitní fitting.. Už ani nevím s kým jsem se o tom bavil, ten dotyčný byl na fittingu, tuším že Ping fláknul na začátku do kouta a nakonec s ním odešel...:):):)
 
Kdyby náhodou zbyl ten pingovej šaft, stál bych o něj :). Mám teď 55g Alta S a moc mi nesedí, jen se mi nechtělo kupovat novej :D
Eventuálně můžeme vyměnit :D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom