Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Koupě golfových holí/setu pro uplného začátečníka

díky za odpověď :up: bála jsem se, jestli jsem se nezeptala nějak blbě. A zdravím další levorukou :):up:. Chápu tvoji taktiku. Já mám Pingy a ještě pořád na ně se zalíbením čučím.:oops:. Držím palce, ať se objeví nějaká super akce na hole, které bys chtěla

Díky, já jsem taky někdy v rozpacích s golfovou terminologií, ale nedávám to na sobě znát 😂, tolik levých a sortiment minimální. Uvidíme, jestli třeba leden, únor nás nepřekvapí nějakou slevickou. Tak to bychom si mohly spolu někdy zahrát 😁?
 
Díky, já jsem taky někdy v rozpacích s golfovou terminologií, ale nedávám to na sobě znát 😂, tolik levých a sortiment minimální. Uvidíme, jestli třeba leden, únor nás nepřekvapí nějakou slevickou. Tak to bychom si mohly spolu někdy zahrát 😁?
tak to je výzva 😁 máš lepší HCP a do toho rozhodně jdu!😁 více SZ
 
Není od věci si také uvědomit, že pokud budeš mít Cobru, tak budeme mít stejnou značku holí a to už tu něco znamená!
Tak ted se mi bude spat mnohem lip, kdyz vim ze i ty hrajes "moji" Cobrou. 😍😂 Ale pro @Martinr Ja si na zacatek koupil set Dunlop a uplne v pohode stacil. Az po pul roce jsem se rozhlizel po "hezcich". 😉 Poridli jsem Cobry AMP zeleza, Cobra driver. Na hru, ani na funkci rostlinare to nemelo vliv, ale slusej mi mnohem vic. 😂 A vsechno z druhy ruky, uplne bez obav. Dvakrat narves kamen a u novejch bych se rozbrecel. 😋 Takze neboj, at poridis cokoliv, casem budes obmenovat. A to vsechno shanim taky doleva. 🙊
 
Nemám risknout bez zkoušky tohle co jsem našel v Superkaufu za tu cenu? https://sport.bazos.cz/inzerat/112792025/golfova-hul.php
Když jsem se díval, tak se prodává něco nad 3000kč. Kdyby neseděl tak je možné, že bych ho za stejnou cenu poslal dál?
Martine, mam doma tenhle, nevyuzitej. Pujcim ti ho na jak dlouho chces a bud si ho nechas za 400,-, nebo mi ho vratis. 😉
 

Přílohy

  • Screenshot_2019-12-01-21-00-28-173_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2019-12-01-21-00-28-173_com.google.android.apps.photos.jpg
    44,2 KB · Zobrazení: 211
  • Screenshot_2019-12-01-21-00-23-181_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2019-12-01-21-00-23-181_com.google.android.apps.photos.jpg
    82,6 KB · Zobrazení: 202
  • Screenshot_2019-12-01-21-00-14-052_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2019-12-01-21-00-14-052_com.google.android.apps.photos.jpg
    87 KB · Zobrazení: 225
  • Screenshot_2019-12-01-21-00-09-360_com.google.android.apps.photos.jpg
    Screenshot_2019-12-01-21-00-09-360_com.google.android.apps.photos.jpg
    81,4 KB · Zobrazení: 230
Tak ted se mi bude spat mnohem lip, kdyz vim ze i ty hrajes "moji" Cobrou. 😍😂 Ale pro @Martinr Ja si na zacatek koupil set Dunlop a uplne v pohode stacil. Az po pul roce jsem se rozhlizel po "hezcich". 😉 Poridli jsem Cobry AMP zeleza, Cobra driver. Na hru, ani na funkci rostlinare to nemelo vliv, ale slusej mi mnohem vic. 😂 A vsechno z druhy ruky, uplne bez obav. Dvakrat narves kamen a u novejch bych se rozbrecel. 😋 Takze neboj, at poridis cokoliv, casem budes obmenovat. A to vsechno shanim taky doleva. 🙊

Tak dobrou s Cobrou😁. S "tvoji" Cobrou hrát nebudu, já budu hrát se svojí😁. Za půl roku jsem potkala 2 lidi a tady se to levými jenom hemží 😂.
 
Ale Martin hraje asi napravo☹.
Sice hraje napravo, ale je levej jak turecká šavle 🤭
 
Sice hraje napravo, ale je levej jak turecká šavle [emoji2960]

Tak teď nevím jestli je řeč o mně nebo o @mkopcak , ale pokud o mně, tak mi nezbývá nic jiného než souhlasit. [emoji23]

Kdyby nebyla na Kšírovce směrem k cyklostezce tak vysoká síť, tak už je nejeden cyklista po smrti. [emoji28] Pokud by teda nejel v době, kdy se mi stane, že se do míčku netrefím vůbec... [emoji1787][emoji1787]


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tak teď nevím jestli je řeč o mně nebo o @mkopcak , ale pokud o mně, tak mi nezbývá nic jiného než souhlasit. [emoji23]

Kdyby nebyla na Kšírovce směrem k cyklostezce tak vysoká síť, tak už je nejeden cyklista po smrti. [emoji28] Pokud by teda nejel v době, kdy se mi stane, že se do míčku netrefím vůbec... [emoji1787][emoji1787]

Buď opatrný, já jsem jednou napálila driverem chlapa. Řekl mi, odpal, tak jsem to udělala. Stál blízko za mnou. Přežil se zlomeninou a na rok a půl se do mě zamiloval.❤️😂


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Tak teď nevím jestli je řeč o mně nebo o @mkopcak , ale pokud o mně, tak mi nezbývá nic jiného než souhlasit.
emoji23.png


Kdyby nebyla na Kšírovce směrem k cyklostezce tak vysoká síť, tak už je nejeden cyklista po smrti.
emoji28.png
Pokud by teda nejel v době, kdy se mi stane, že se do míčku netrefím vůbec...
emoji1787.png
emoji1787.png



Sent from my iPhone using Tapatalk
Nojo, já jak vidím Martin, tak se mi hned zjeví @mkopcak , tak „sorry jako” ;)
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom