Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Sever Kotlina Terezín

Ha, ha:D........budeš se divit, ale vždycky to byl jen ten nejvystrčenější do fairwaye (nějakej tlustej listnáč to je). Do toho lesíku zásadně nehraju (ani z 9-ky)....proč bych to dělal? :D:D:D
Jo jo,ten je tam někdy dobrej.Když dám vysoký šlajzík,tak mi zastaví míček,aby nedoletěl do té vody :D:D
 
Hraji na Kotlině asi 8 let,a co si pamatuji,tak aut na 5 jamce vpravo je stále stejně daleko...cca 30 m od ferveje..
Byl dál, až na kraji toho vysokodžahíru. Všichni do dávali do nízkodžahíru a hledali, tak to Jirka posunul do hřiště.
 
Byl dál, až na kraji toho vysokodžahíru. Všichni do dávali do nízkodžahíru a hledali, tak to Jirka posunul do hřiště.
Přesně tak si to pamatuji ;)

Vždy jsem mířil na fervejový bankr a hrál přes něj, teď musím mířit víc vlevo, protože při silném fade (šlajsu) jsem pak vpravo v autu :cry:
Jenže teď se mi do hry, v případě silného draw (hook), dostává ten "bordel" vlevo.
 
Přesně tak si to pamatuji ;)
Asi na to máš ročník :devil:. Já pamatuju Terezín ještě bez klubovny, se stánkem od poštovní novinové služby na výdej fee na místě dnešního driving vydavače. Známý zahrál v té době HIO na trojce a na oslavu jsme si mohli dát plechovkovou Plzeň a párek, protože tam víc neměli.
 
Asi na to máš ročník :devil:. Já pamatuju Terezín ještě bez klubovny, se stánkem od poštovní novinové služby na výdej fee na místě dnešního driving vydavače. Známý zahrál v té době HIO na trojce a na oslavu jsme si mohli dát plechovkovou Plzeň a párek, protože tam víc neměli.
Nepamatuji si to přesně, ale ten posunutý aut je tam není víc jak 8let. Začal jsem hrát v 2010 a v Terezíně hrál poprvé v 2011 (a hned zahrál HIO na 8. 🤩) - a to ten aut na 5. ještě byl na „správném” místě 🤭
 
Dotaz na znalce Terezína @Sauron @jumbodedek
Jaká je aktuální situace? Letní greeny? Hratelné hřiště? 😉
Díky za info.
Ahoj, ač neosloven, tak na základě včerejší návštěvy odpovím. Hřiště ve velmi dobrém stavu - nadstandardně vzhledem k tomu, že je první polovina března. Poměrně sucho a tvrdo, a to včetně greenů poránu (přes noc byla dost kosa, na některých "vodách" regulérní led a hráli jsme od 10:20 ...). Greeny potom trochu změkly, vizuelně flekaté samozřejmě zůstaly pořád, ale nebyly hrbaté a docela slušně jezdily.
Jako vždy milá obsluha všude + dobrej výběr v hospodě (2 super polívky někde nezvládnou uvařit ani za celou sezónu, a tady je mají na výběr v jeden den...:up:).
Doporučuju k návštěvě.
 
Dotaz na znalce Terezína @Sauron @jumbodedek
Jaká je aktuální situace? Letní greeny? Hratelné hřiště? 😉
Díky za info.
Jak psal PFP,hřiště vypadá dobře . Já chodím Ut,Čt,So teetimy 11.30 a 13.50 Většina hřiště už bývá tou dobou rozmrzlé.Greeny jsou letní,flekaté,docela rychlé. Na fervejích je po zimě cca 5 mm dlouhá tráva a rafy jsou nakrátko. Doporučuji ke hře. Restaurace funguje.Polévka a cca 4 jídla v nabídce.
 
Tohle oceňuju. Driving v Terezíně. Líbí. Nejenom cena, ale prostě možno málo míčku (10) jen na rozehřátí před hrou, více míčku (30) na trénink... Super!

IMG_2237.JPEG
 
Tohle oceňuju. Driving v Terezíně. Líbí. Nejenom cena, ale prostě možno málo míčku (10) jen na rozehřátí před hrou, více míčku (30) na trénink... Super!

Zobrazit přílohu 32215
A ve finále si myslím, že více bude těch desetikorun, jak si budou trénující přikupovat.
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom