Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Sever Kotlina Terezín

Dnes poprvé v Kotlině.
Už úvod byl lehce dobrodružný. Jedu s tím, že za Terezínem je hřiště. Přesto je odbočka ze silnice před kruhovým objezdem tak nenápadná, že jsem ji zaregistrovala na poslední chvíli (informační tabule u silnice nejsou).
Na kruhovém objezdu jsem se vrátila a znovu přejela :(, takže zase zpátky:(.
Parkoviště je štěrkové, to se hned tak nevidí. Myslela jsem, že jsem na nějakém vedlejším příjezdu.
Na parkovišti žádná informace, kde co je. U objektu, který je vidět, sedí nějací cyklisté, na cestě pejskaři... naštěstí z vedlejšího auta vyndávají golfový vozík. Jsem tu správně!

Recepce neoznačená. Doptala jsem se cyklistů.
Drajving a vydavač míčků neoznačený, doptala jsem se cyklistů.
První jamka neoznačená, doptala jsem se na drajvinku.
Žádná jamka neoznačená, doptala jsem se spoluhráče.
Čísla jamek u odpaliště, mapy jamek u odpaliště nejsou, informační tabule, kde je další jamka nejsou, praporky s čísly jamek nejsou.
Greeny nerovné, nebylo možné využít drill. :(
Pozitivum, jde drillovat z trávy...
Celkový dojem? těžce venkovské předražené hřiště

No... nejsem si jistá, že se vrátím.
Zobrazit přílohu 11471
Zobrazit přílohu 11472

Zobrazit přílohu 11473
Zobrazit přílohu 11474
Zobrazit přílohu 11475
Za normálních okolností je hřiště fajn.
 
Hrál jsem tam tedy naposledy na podzim, ale info systém byl ok. Nevidět driving se snad ani nedá - leda bys měla takovou tu bílou hůl 🤭
Co se týče mapek jamek, tak už tu někdo psal, že jsou ve výrobě nové (ty staré byly stejně jen „umělecké” nic neříkající dílo).
Grýny nerovné - není to holt indoor na drilování.
Je pravda, že Terezín bojuje poslední dobou s plísní na grýnech, takže míčky mohou poskakovat - ostatně to se po jaru děje na spoustě hřišť.
Cena je poměrně vysoká - ale venkovské silně předražené hřiště ??? To z něj udělali „zpovykaní pražáci”. Ze severu Prahy je to totiž zatím nejdostupnější hřiště a na parkovišti většinou převládají RZ s "A” :cool:
Ale zkus najít i pozitiva - žádné kopečky, procházka po rovině, vyhřívající se vydry (nebo to jsou nutrie? 🤔), občas vykoupaný míček ...
A nakonec „never say never” ;)
Máš pravdu, neuvědomila jsem si, že svým subjektivním pohledem člověka, který navštívil teprve své čtvrté hřiště v životě, mohu hřiště poškodit.
To skutečně nechci! Příště budu opatrnější. Recenzi chci doplnit:
Hřiště je velmi dobře dostupné z centra Prahy. Recepce i odbavení fungovaly perfektně. Obchod dobře vybavený. Restaurace vypadala dobře (nyní samozřejmě povinně zavřená). Toalety velkorysé, absolutně čisté.
Ocenila jsem i část drajvingu na trávě (to třeba není v Hodkovičkách). Čipovací část byla hezky upravená.
Fairwaye super.
Na hřišti jsou kouzelná místa a žije (na fairwayi si vykračoval bažant, žáby kuňkaly teď na jaře jak o život, zahlédla jsem motýly), jsou vidět budoucí změny - vysazené mladé vrby kolem vody.
Ostatně právě voda je tu velká výzva! A jezírka a vinoucí se potok byly osudem pro mých sedm míčků!!. 😝
Hřiště je rovné a šetří síly, což holt ale někdo (srdcem Hazlovák), nemusí ocenit.
Pro začátečníka jsou příjemné nádherně široké fairwaye, ze kterých jsou výhledy na okolní imponující "špičaté" kopce.
402F70FB-9D26-4D24-99CE-6E4BCF2ECD93.jpeg
 

Přílohy

  • 11DE5AD6-CDA2-44F2-B802-4C2AC47EB524.jpeg
    11DE5AD6-CDA2-44F2-B802-4C2AC47EB524.jpeg
    113,1 KB · Zobrazení: 248
Upraveno:
Pro všechny čtenáře, hřiště Kotlina v Terezíně je naprosto pohodové hřiště, kde hlavní výzvou je voda a občas vítr. Je přehledné a technické, což ocení i hráč s nižším HI. Jezdím tam rád, protože první dvě jamky jsou tak nějak na rozehrání a od třetí si člověk musí dát pozor úplně na vše; voda, vítr, roughy a strategii... Klubovna je z parkoviště nepřehlédnutelná a driving míjím jen z nedostatku času (nelze nevidět). První jamka je viditelná z terasy klubovny a zrovna tak se občas dívám na jamkoviště deváté jamky (nejtěžší na hřišti). Vždy se do terezínské Kotliny rád vracím, pokora je zde totiž nezbytná!
 
Tak já mám na Terezín i jednu nezapomenutelnou vzpomínku. Na jaře mé druhé golfové sezóny jsem na jamce č.8 zahrál hole in one :).

Jak píše @Trenér . Pokud fouká, tak tu vítr dokáže hru opravdu velmi znepříjemnit. Ono hrát na ostrovní grýn 180m proti větru není žádná brnkačka (pokud tedy chcete uhrán normu jamky).

A ještě jedna poznámka. Mám s tímto hřištěm nevyřízený účet v podobě jamky č. 9. - ještě se mi nepovedlo tu zahrát PAR nebo lépe 😡
Prostě jsem k ní ještě nenašel klíč 🤔

Pozn. ke statistice - jsou zaznamenána kola hodinkami Garmin. Proto chybí HIO - to jsem ještě hodinky neměl.

7BF2A11C-6D6E-4EE6-9D80-0D5DEAF7694A.jpeg
 
Tak já mám na Terezín i jednu nezapomenutelnou vzpomínku. Na jaře mé druhé golfové sezóny jsem na jamce č.8 zahrál hole in one :).

Jak píše @Trenér . Pokud fouká, tak tu vítr dokáže hru opravdu velmi znepříjemnit. Ono hrát na ostrovní grýn 180m proti větru není žádná brnkačka (pokud tedy chcete uhrán normu jamky).

A ještě jedna poznámka. Mám s tímto hřištěm nevyřízený účet v podobě jamky č. 9. - ještě se mi nepovedlo tu zahrát PAR nebo lépe 😡
Prostě jsem k ní ještě nenašel klíč 🤔

Pozn. ke statistice - jsou zaznamenána kola hodinkami Garmin. Proto chybí HIO - to jsem ještě hodinky neměl.

Zobrazit přílohu 11481
včera pěkně fičelo
 
Dnes poprvé v Kotlině.
Už úvod byl lehce dobrodružný. Jedu s tím, že za Terezínem je hřiště. Přesto je odbočka ze silnice před kruhovým objezdem tak nenápadná, že jsem ji zaregistrovala na poslední chvíli (informační tabule u silnice nejsou).
Na kruhovém objezdu jsem se vrátila a znovu přejela :(, takže zase zpátky:(.
Parkoviště je štěrkové, to se hned tak nevidí. Myslela jsem, že jsem na nějakém vedlejším příjezdu.
Na parkovišti žádná informace, kde co je. U objektu, který je vidět, sedí nějací cyklisté, na cestě pejskaři... naštěstí z vedlejšího auta vyndávají golfový vozík. Jsem tu správně!

Recepce neoznačená. Doptala jsem se cyklistů.
Drajving a vydavač míčků neoznačený, doptala jsem se cyklistů.
První jamka neoznačená, doptala jsem se na drajvinku.
Žádná jamka neoznačená, doptala jsem se spoluhráče.
Čísla jamek u odpaliště, mapy jamek u odpaliště nejsou, informační tabule, kde je další jamka nejsou, praporky s čísly jamek nejsou.
Greeny nerovné, nebylo možné využít drill. :(
Pozitivum, jde drillovat z trávy...
Celkový dojem? těžce venkovské předražené hřiště

No... nejsem si jistá, že se vrátím.
Zobrazit přílohu 11471
Zobrazit přílohu 11472

Zobrazit přílohu 11473
Zobrazit přílohu 11474
Zobrazit přílohu 11475
Jeje, když tu čtu tvoje hodnocení Terezína, ( nikdy jsem tam nebyla) skoro se bojim tě zvát k nám na hřiště :eek: máme štěrkové parkoviště, chlupaté skákající greeny ( tam fakt nějaký dril moc uplatňovat nejde), žádná šipka od recepce k drivingu, k jedničce - je to od klubovny vidět a personál ochotně nasměruje. No, předražené to u nás není, za dobrý peníz se najíš i napiješ, lidi milí a ochotní. Prostě nejsou všechna hřiště TOP kvalita...zase mají jiné plusy.
Pak ten druhý popis už zní optimističtější.
 
Jeje, když tu čtu tvoje hodnocení Terezína, ( nikdy jsem tam nebyla) skoro se bojim tě zvát k nám na hřiště :eek: máme štěrkové parkoviště, chlupaté skákající greeny ( tam fakt nějaký dril moc uplatňovat nejde), žádná šipka od recepce k drivingu, k jedničce - je to od klubovny vidět a personál ochotně nasměruje. No, předražené to u nás není, za dobrý peníz se najíš i napiješ, lidi milí a ochotní. Prostě nejsou všechna hřiště TOP kvalita...zase mají jiné plusy.
Pak ten druhý popis už zní optimističtější.
ber to vážně tak, že nemám s čím srovnávat ;) a klidně mě pozvi 😀
 
Do Terezína máte jezdit se mnou. Když udělám rezervací, jste tam za 2/3, ale musíte vydržet nesnesitelné 2 hodiny se mnou, plné otravných vtipů, kterým se směji jen já sám.
Není to tak hrozný, tak 50% z toho se dá přežít 😜
 
No vzhledem k hudebnímu vkusu bych minimálně u 1/3 mohl pobaveně pozvednout pravé obočí.
No a když už se nám tu tak pěkně rozjela chvála na Terezín, tak bych se nebránil nějaké pěkné spolhře - co vy na to?
 
No vzhledem k hudebnímu vkusu bych minimálně u 1/3 mohl pobaveně pozvednout pravé obočí.
No a když už se nám tu tak pěkně rozjela chvála na Terezín, tak bych se nebránil nějaké pěkné spolhře - co vy na to?
Já se na Terezín rád přidám.
Že bychom další sadu jamkovky spáchali tam? ;)
 
Škoda, středy mám pocit nemůže @Mirda a navíc se mi moc nechce jet 240km kvůli 9 jamkám - 18 jamek optimálně nějaký čtvrtek a to by mohla i @Dana ne?
 
Škoda, středy mám pocit nemůže @Mirda a navíc se mi moc nechce jet 240km kvůli 9 jamkám - 18 jamek optimálně nějaký čtvrtek a to by mohla i @Dana ne?
jako myslíš odehrát jamkovku na Kotlině?
 
Nemyslím hned na jamkovku, ale když už pojedeme tak by ses přidat mohla?
 
Nemyslím hned na jamkovku, ale když už pojedeme tak by ses přidat mohla?
až bude něco konkrétního, tak mi dej vědět. tohle jsem úplně nepobrala.
 
Tak abychom to nezakecali, na trénink vezu svoji a ještě jednu cácorku v pondělí 18.5.

Esivá někdo chcete spolhru v 16:30, tak mi dejte vědět, udeálně s členským číslem. Zatím 3 místa volná ....
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom