Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

ČR - Střed Konopiště

Aktuálně.. Radecký uzavřeno..aerifikace a mokro na j.4-5
D Este otevřeno, údržba bych řekl že ještě žádná neproběhla...:mad::mad:,hřiště suché, fee Po-čt 1000, Pá-Ne 1200.
Public course..Otevřeno 7 jamek...greeny flekatý jak dalmatin(plíseň).Bohužel jsme přišli o jamky 1 a 9, ustupují výstavbě dalších ubytovacích kapacit, dnes jsem mluvil s greenkeperem,náhradní jamky už jsou rozestavěné od podzimu ale greeny se přenášet nebudou, takže se bude čekat až to zaroste, předpokládá červenec...:(:(

R.I.P Hole 1,9
 

Přílohy

  • WP_20170301_015.jpg
    WP_20170301_015.jpg
    182,7 KB · Zobrazení: 496
  • WP_20170301_018.jpg
    WP_20170301_018.jpg
    153,8 KB · Zobrazení: 453
  • WP_20170301_019.jpg
    WP_20170301_019.jpg
    293,7 KB · Zobrazení: 489
  • WP_20170301_022.jpg
    WP_20170301_022.jpg
    151,4 KB · Zobrazení: 490
Update: Vždy otevřeno 18.jamek ale různé devítky jak je napadne, první Radeckého ještě neotevřeli kvůli vodě... Všechny greeny po aerifikaci, ale nějaké menší..? Bo se to dá v phodě hrát...
 
Aktuálně Radecký po aerifikaci jehlama, a do středy uzavřen, Este začnou pravděpodobně v pondělí. Public cource otevřeny chybějící dvě jamky, podle mě unáhleně, greeny opravdu ještě stojí za prd...
 
Aktuálně Radecký po aerifikaci jehlama, a do středy uzavřen, Este začnou pravděpodobně v pondělí. Public cource otevřeny chybějící dvě jamky, podle mě unáhleně, greeny opravdu ještě stojí za prd...

Asi je to potřeba, ale není zrovna tyhle volné dny vrchol sezóny? Na aerifikaci?
 
Není to ta brutální co tahají špunty ven a zasypou to tunou písku, je to nějaká lehčí jehlama, pak trochu písku a zahnojení.. No a nevím jak to funguje jinde, ale o prázdninách vrchol sezóny na Konopišti není, mraky lidí na dovolených a až zas tolik hostů se tu neukáže.. Tady je největší provoz duben, květen..zájezdy převážně ze severských států, a pak až září,vesměs domácí klientela... Jen pro představu tu jeden víkend v květnu hrálo v sobotu 300 a v neděli 360 lidí. Teď se jich sejde tak 100...
 
Chystám se prvně na Konopiště, které hřiště by jste doporučili, co je větší výzva? Díky za tipy.
 
Chystám se prvně na Konopiště, které hřiště by jste doporučili, co je větší výzva? Díky za tipy.
Já mám radši Radecký, kvůli první devítce, ta mi přijde ve srovnání s d'Este rozmanitější.
 
  • To se mi líbí
Reactions: jan
Tak už zase..:):):), D Este a Public uzavřeno, jedno velké pískoviště, na Radecký se chystají po víkendu, takže kdo chce ještě ochutnat trochu normální greeny tak Radecký do neděle..
 
Tak už zase..:):):), D Este a Public uzavřeno, jedno velké pískoviště, na Radecký se chystají po víkendu, takže kdo chce ještě ochutnat trochu normální greeny tak Radecký do neděle..
Chystám se ve čtvrtek, tak snad ještě na trávě a né na pískovišti.
 
Mělo by to opravdu vypuknout až po neděli, jdeš sám nebo nějaká partička..? A jaký máš tee time, třeba bych se přidal, myslím že se ještě neznáme.. Kdyžtak do SZ..
 
Managment to nikde moc neventiluje, na webovkách to taky není, ale kdyby náhodou jste si chtěl někdo trochu levněji zahrát Konopí, od 20.6 do 31.8.18 sunset od 16:06 po-čt 900 Kč, pá-ne, svátky 1100 Kč, 1 fee dva hráči každý den od 14:00 bez omezení datumem.. Doporučuji při rezervaci ověřit na recepci..
 
Je jedno co se hraje, Konopí komplet rozpíchaný..:(
6700
6701
 
Nevíte někdo prosím, na jakém hřišti bude turnaj mistrů? A kdo z jamky se zúčastní? Koukal jsem, že asi @ati
 
Nevíte někdo prosím, na jakém hřišti bude turnaj mistrů? A kdo z jamky se zúčastní? Koukal jsem, že asi @ati
deste a po cutu radecky ;)
 
Opět to samé pánové a dámy.. Akorát vás nepřijdu zkontrolovat, od rána nohejbal a pak oslavička no a druhý den budu zcela jistě k nepotřebě..:)
 
Opět to samé pánové a dámy.. Akorát vás nepřijdu zkontrolovat, od rána nohejbal a pak oslavička no a druhý den budu zcela jistě k nepotřebě..:)

Ale na Teetime tam budeš ne? máme s @requo hru 23.10. 14:00, přidáš se? Teda pokud mu to @kristyna zase vrátila do kalendáře...
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom