Nové
  • Prohlížíte si 19.jamku jako neregistrovaný uživatel s omezeným přístupem.
    Pro vytvoření nových témat, přístupu do neveřejných částí fóra, možností reakcí atp. se zdarma zaregistrujte nebo se přihlašte.

Golf.cz Konec plastových lahví na akcích ČGF

Už jsou na recepci!

034C82BB-2C03-4CA5-BEE2-2CFB07CDCDFF.jpeg
 
Lahev od čgf se mi libí, škoda, že je jen v jedné barvě. :(
A větší velikost bych taky tedy uvítal. Ale tip pro případný malý dárek, nebo cena do turnaje je to super. :)
 
Jak hlídám web čgf, tak jsem si všiml, že v sekci nepřehlédněte přibyl odkaz na nákup zmíněné termoláhve. Tak kdyby se někomu hodilo...

https://www.cgf.cz/cz/neprehlednete/prodej/termolahve-cgf (390 Kč)

termolahev.png


---

Btw. jednu láhev už mám taky. Je to super. Bohužel skutečně horký kafe mi v tom vydrželo celý trénink. Napít jsem se mohl až doma, když jsem si to přelil do hrníčku. :) Na studený to bude asi lepší. :)
 
Jak hlídám web čgf, tak jsem si všiml, že v sekci nepřehlédněte přibyl odkaz na nákup zmíněné termoláhve. Tak kdyby se někomu hodilo...

https://www.cgf.cz/cz/neprehlednete/prodej/termolahve-cgf (390 Kč)

Zobrazit přílohu 17228

---

Btw. jednu láhev už mám taky. Je to super. Bohužel skutečně horký kafe mi v tom vydrželo celý trénink. Napít jsem se mohl až doma, když jsem si to přelil do hrníčku. :) Na studený to bude asi lepší. :)
Mám zkušenost, že teplé k zahřátí to vydrží 12 hodin, pak už je to vlažné. Studené naopak celý den...
 
Přiznávám střet zájmů, protože tenhle sortiment moje firma vozí už skoro 30 let, nicméně pokud mohu nabídnout láhve na pití v duchu záměru omezit plasty na hřištích, ať už pro další prodej, nebo jako reklamní dárek či ceny do turnajů, tak jsme připravili akci pro golfisty, viz náhledy v jpg a leták v pdf.
Najdete tam mj. i láhve značky Thor, s jejichž nabídkou přišla ČGF, jen ve více barvách a za trošku lepší cenu ;)
Pro zájemce o další sortiment viz přímo stránky firmy DG Tip, za každého nového klienta v covidové době budeme fakt hodně vděční.
 

Přílohy

  • Omezme_plastovy_odpad1.jpg
    Omezme_plastovy_odpad1.jpg
    103,5 KB · Zobrazení: 187
  • Omezme_plastovy_odpad2.jpg
    Omezme_plastovy_odpad2.jpg
    88,7 KB · Zobrazení: 188
  • Omezme_plastovy_odpad_na_golfu.pdf
    766 KB · Zobrazení: 163
Akce dotažena, díky @Dalibor7 za spolupráci!

Zobrazit přílohu 24564

Jsou krásné. Taky se budu muset zamyslet a nějak obrandovat něco na další sezónu pro Jamku. Nějaké láhve by se hodily. Ale nějak jsem to zazdil. Teď když vidím tu krásnou promofotku... lepší než hrníčky. :)
 
Jsou krásné. Taky se budu muset zamyslet a nějak obrandovat něco na další sezónu pro Jamku. Nějaké láhve by se hodily. Ale nějak jsem to zazdil. Teď když vidím tu krásnou promofotku... lepší než hrníčky. :)
Neee, hrníčky jsou super ;);):D:D
 
VELKÝ dík za spolupráci a podporu 19.jamky patří těmto Jamkařům a
Back
Nahoru Bottom